Ölümüm üzerine oynuyorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaeDevyn

Kayıtlı Üye
Yıllardır olan birşey bu. Ciddi ciddi hiçbir zaman azalmadan aksine artarak etkileri oluyor. Dün gece çok değişik bir deneyim yaşadım. Hani tamam etkileri oluyordu ama ilk defa net birşekilde dur diyebildim. Sonra acısını fena çıkarttılar ama neyse. Bir arkadaşım bu yaşadıklarımı 'adımı' vererek başka birine anlatmış. Anlattığı kişi de sıkıntıdan alt rütbe varlık çağırmış bir işsiz. Neden insanlar sıkıntıdan heycan için varlık davet eder onu da bilmiyorum da neyse.
Anlattığını bilmiyordum.Adımın geçtiğini duydum bir yerde. Odaklandım konuşmaya arkadaşım olduğunu farkettim. Anlattığı kişi varlığa şöyle bir cümle kurdu. 'İnanma bebeye ne yaptığını bilmiyor o yalan söylüyor' gibi bir cümle kurdu. Sonra yanımda duran varlığa küfretti. O an resmen varlığın yüzünü tam göremesem de çok sinirlendiğini farkettim. Sonra odama birkaç varlık daha geldi. Resmen lampanın ışığı titreyip durdu. Sonra çocuk tekrar adımı andı. O an bilmediğim bir dilde kükreme duydum. Odadaki tüm enerji yoğunluğu kayboldu. Sonra arkadaşıma mesaj attım dedim lan deliriyor muyum delirmiyor muyum ancak şimdi anlayabilirim diye. Yazdım böyle böyle adımı vererek sen beni başkasına mı anlattın diye. Dondu kaldı evet dedi. Dedim çocuk şöyle şöyle dedi ve böyle biri dimi dedim. Sadece yardım etmek istedim dedi. Bir daha adımı anmasın. Varlığa küfretti dedim. Tamam uyarıyorum dedi. Daha ben telefonu bıraktım çocuğun bağırışını duydum küfretti. Ardından arkadaşımdan gene bir mesaj böyle böyle cocuk boğuluyor neler oluyor diye. Dondum kaldım. Odaklanıyorum çocuğa girilmeme izin verilmiyor. O an üzerimdeki varlıkların o odada olduğunu anladım. Geri gel diyorum gelmiyorlar. Çocuk da küfretmeye devam ediyor. Sonra ciddi anlamda telaşlandım hissediyorum çocuğun acısını. En sonunda kafamda bir ses yanlış çağırıyorsun dedi. Böyle böyle yapmalısın. Denemek istemedim ama yapmak da zorundaydım. Neyse dediği gibi yapmaya başladım. Başım çatladı resmen gözlerim felan sızlıyor kıpkırmızıydı açtığımda. Tekrar o şekilde emir verdim ama yaptığımın ne olduğuna dair bir fikrim yoktu. Sonra geri geldiler. Hala sinirlilerdi farkettim. Arkadaşım yazdı böyle böyle teşekkür ederim bir daha olmayacak diye. Neyse kapattım telefonu. Kafamdaki sesler arttı. Bütün gece de devam etti. Bilmediğim ama sanki anladığım bir dilde nasıl ama küfredercesine bağıra bağıra konuşuyorlar. Sadece bazen anlamam için kendi dilimde veya onlara yakın dilde cevap veriyorlar. Bütün gece uykumdan da uyandırıldım. Kalktım dayak yemiş gibiyim kaburgalarım ağrıyor. İğrenç ötesi bir deneyimdi. Gerçekten abi şansınız varsa bırakın böyle işleri iyi değil. İsteyerek bulaşmadım da doğuştan olan birşey. Resmen iğrenç ötesi ya.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Yazıda ölümünüz üstüne oynayan biri veya bir durum algılayamadım? İnsanlar adınızı anarak mı ölümünüz üstüne oynuyor, o zaman her gün herkes ölür. Varlıklar mı ölümünüz üstüne oynuyorlar, ee emir verdiğiniz ''emir'' altında olan varlıklar nasıl sizi öldürüyorlar? Ben hiçbir şey anlamadım bu yazının amacına dair.

MaeDevyn

Kayıtlı Üye
Yarısı gitmemiş mesajın şimdi farkettim yazarken bilgisayar kapanıp açılmıştı. Bu varlıklar sürekli ölümüm üzerine etki ediyorlar. Kurban edilmem gerektiğini savunuyorlar. Gecenin devamında sürekli bir çember altında görüyordum kendimi. Yazdığım kısım gelmemiş. Ölü olduğumu savunuyorlar. Bana onlarda ait birşey taşıdığım fikrindeler. Ama lakin ne olduğunu bilmiyorum. Krizlerde ölüme yaklaşacak kadar ciddi olabiliyor. Yapılan eylemleri sürekli ölümle burun buruna tutmak için. Aralarında bence kendini asarak öldürecek lafını bile duyuyorum.

Genelde baba adımı ( babamın verdiği) adı kullanarak ölümüm için dua ettiklerini duyuyorum. Ama bunların hepsi birbirinden farklı varlıklar. Bazıları eğitmek için burada bazıları ise görevini tamamlamak için. Birileri ve birşeyler ölümüm için uğraşıyor bu da artı bir etki oluyor zaten.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bu iki kutuplu etkileşim ne zaman ve nasıl başladı hatırlayabildiğiniz kadarıyla?

MaeDevyn

Kayıtlı Üye
Ben çok küçükken başladı. 4 veya 5 yaşındaydım belki daha küçük hayal meyal hatırlıyorum. Babaannemin üstünde ilk görmüştüm. Ciddi temas ise babamın ölümünden sonra başladı.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Pozitif-negatif olarak ayırdığınızı varsayarsak, pozitif nasıl ve ne zaman başladı, ilk etkileşimde ne oldu, negatif de aynı şekilde? (Nötr olanlar varsa onları da yazın)

MaeDevyn

Kayıtlı Üye
Nötr olanlar her zaman vardı. Ben onları arada kalmış olarak nitelendiriyorum. Bir evin veya kilisenin önünden geçerken kısa bir sohbetimiz oluyor onların bağlantı alanından çıkana kadar. Negatif olanlar ben doğduğum andan beri vardı. Pozitif de öyle lakin pozitif varlıklarla yeni yeni iletişim halinde olabiliyorum son 2 senedir net birşekilde arkadaşlıklarını esigemiyorlar. Negatifler dediğim gibi ilk babamın cenazesinde gördüm. Tanıştım yani. Taziyelerini sunmak için oradaydılar. Daha sonra aynalarda temaslarımız oldu. gecenin bir saati uyandırılıp onlarla temasa geçmeye zorlandım. Yaklaşık 13 yaşında artık tamamen bir temasımız vardı negatiflerle. Olumlu varlıkları duyamıyordum onlar odaya gelince. Özellikle de mesela bir sohbet içindeyiz diyelim durduk yere bir anda pozitifler kaçışıyor odadan. Sonra en baskın negatifin sesini duyuyorum hep aynı teklif. Ne zaman açıyoruz çemberi? sonra görmeden gelip engellersem bu sefer fiziksel üstüme geliyorlar.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
İnsanın içinde iki ejder varsa, biri pozitif biri negatiftir. İnsan hangisini daha çok beslerse o güçlenir ve diğerini pençelerinin arasında esir eder. Durumunuz için bu misali düşünün, mutlaka bir şeyler bulacaksınız.

MaeDevyn

Kayıtlı Üye
Sorun şu ki içimdeki varlık başka birşey peşinde dışarıdan müdahele edenler başka birşey peşinde ve ben gerçekten ne yapacağımı bilmiyorum. Bitmeyecek biliyorum da. Ama ne yönde kendimi açmalıyım bilmiyorum.

ottoman1453turk

Kayıtlı Üye
Sorun şu ki içimdeki varlık başka birşey peşinde dışarıdan müdahele edenler başka birşey peşinde ve ben gerçekten ne yapacağımı bilmiyorum. Bitmeyecek biliyorum da. Ama ne yönde kendimi açmalıyım bilmiyorum.

Baban ile bu cinlerin bağlantısı nedir ?

Birde bu taziye olayını biraz daha detaylı anlatırmısın ;)

MaeDevyn

Kayıtlı Üye
Babaannem kara büyü ile uğraşan bir soydan geliyor. Babam ile annemi ayırmak üzere yapılan bir büyünün etkisini taşıyordu. İyi bir adamdı. Oğlunun oğlunun oğluna kadar uzanan bir din anlaşmaları varmış. Taziye olayı da şöyle. Ayağım kırıktı tabut açılıyordu tabutun başında olmayan 5 kişi vardı. Kuzenime sordum abi onlar kim ne işleri var diye. Kim dedi tabutun üstünde duran 5 kişi dedim. Orada kimse yok ki amcanlardan başka dedi. Sonra uzun uzun baktı. Sonra toprak açılırken diğer mezarların önünde eğildiklerini gördüm. Sonra bana baktılar. Kafamda sesler patladı. Annem o sıra geldi işte mezarın başına götürdüler. Geri döndüğümde tek bıraktılar işte tepede beni. O 5 kişi geldi. Biri omzuma biri başıma biri kalbime elini koydu. Başın sağolsun mekanı cennet olsun sizden başka kimseye çektirmedi dediler. Sonra yok oldular.

dexter

Elit Üye
Konu dışına çıkarak, dedikodu amaçlı sorularınızın kimseye yararı yok. Özel sorularınız varsa özel mesaj ile birbirinize sorabilirsiniz.
Sevgili Maedevyn; bu sorununuzun cevabını en iyi siz bilebilirsiniz. Verilen öneriler ışığında doğru cevabınızı bulacaksınız.
İyi Forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...