Rüyalarda beliren rakamlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DazZ

Kayıtlı Üye
Merhabalar

Hic ruya gordugunuz anda bir anda beliren rakamlar gördüğünüz oluyor mu ?

mesela ruyanızda cinayet mahalindeyken "1975" rakamının belirmesi gibi...

aztekefe

Kayıtlı Üye
ben görmüştüm 1-2 kere ama 36 ıyla 32 gibi iki basamaklı sayılar oldu hep o dakikalarda bir yerlerden çıkıyordum

DazZ

Kayıtlı Üye
ruyanı ozelden yada buradan paylasırmısın benimle bir sakıncası yoksa? hangi anda bu rakamlar gorundu ?

gizliherif

Kayıtlı Üye
Bende direk telefon numarası gözükmüştü, rüyayı gördüğüm günün sabahı telefonu açtığımda arayan numaralarda görünce önce dejavu oldum sonra rüyada gördüğümü hatırladım.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Çok oldu tabi.Daha iki gün önceki rüyamda vize aldım.Vizede net tarih vardı mesela.Ve 10 günlüktü vize.Bu en son örnek olduğu için net aklımda.
Yıllar önce araba plakasında (sayıyı hatırlamıyorum) bir rakam gördüm,gün olarak hesap ettim.Üç ay sonraya falan tekamül ediyordu.Tam rüyamda gördüğüm ve hesabını yaptığım o günde tamamen sürpriz,hiç beklemediğim,önemli bir iş teklifi aldım.
Çok var böyle ruyalarım benim...

DazZ

Kayıtlı Üye
Çok oldu tabi.Daha iki gün önceki rüyamda vize aldım.Vizede net tarih vardı mesela.Ve 10 günlüktü vize.Bu en son örnek olduğu için net aklımda.
Yıllar önce araba plakasında (sayıyı hatırlamıyorum) bir rakam gördüm,gün olarak hesap ettim.Üç ay sonraya falan tekamül ediyordu.Tam rüyamda gördüğüm ve hesabını yaptığım o günde tamamen sürpriz,hiç beklemediğim,önemli bir iş teklifi aldım.
Çok var böyle ruyalarım benim...

peki soyle acsam biraz daha konuyu. Bir ornekle

diyelim ruyanda empire states te kaza oldugunu ve ucak carptigini gordun ve bir anda 1975 tarihi belirdi. Yazili veya sesli degil.

Bugune kadar gercek hayatta empire states le hic alakan yokken ruyanin pesine dusup arastirdiginda 1975 yilinda empire states e ucak caprmis oldugunu ogrensen ne hissederdin ?

lviv angeles

Kayıtlı Üye
peki soyle acsam biraz daha konuyu. Bir ornekle

diyelim ruyanda empire states te kaza oldugunu ve ucak carptigini gordun ve bir anda 1975 tarihi belirdi. Yazili veya sesli degil.

Bugune kadar gercek hayatta empire states le hic alakan yokken ruyanin pesine dusup arastirdiginda 1975 yilinda empire states e ucak caprmis oldugunu ogrensen ne hissederdin ?
Şaşırırdım sadece.:)Hani geleceğe yönelik bir tarih olsa,gerçek olur mu olmaz mı endişesi olabilirdi7.Diğer rüyalarımdaki tarihlerede dikkat ederdim.Zaten geçmiş gitmiş bir tarih olduğu için sadece neden gördüğümü merak ederdim.
Belki de bilinçaltınızda bi yerde bu bilgi kayıtlıydı.Bir haberden,bir duyumdan farkında olmadan belki bildiğiniz birşeydi.Tek tahminim bu yönde.Bundan sonraki rüyalarınızı takip edin.

DazZ

Kayıtlı Üye
Şaşırırdım sadece.:)Hani geleceğe yönelik bir tarih olsa,gerçek olur mu olmaz mı endişesi olabilirdi7.Diğer rüyalarımdaki tarihlerede dikkat ederdim.Zaten geçmiş gitmiş bir tarih olduğu için sadece neden gördüğümü merak ederdim.
Belki de bilinçaltınızda bi yerde bu bilgi kayıtlıydı.Bir haberden,bir duyumdan farkında olmadan belki bildiğiniz birşeydi.Tek tahminim bu yönde.Bundan sonraki rüyalarınızı takip edin.

aaah lviv ah :)

%99 bilincalti cevabi aliorum ama malesef degil %1 lik cevabi ariyorum ben. Cevap icin de benzer seyleri tecrube eden birilerini ariyorum. Hayat mucizevi bir sekilde devam ediyor. Ve ben şaşkinligin mucizeye döndüğü yerdeyim

lviv angeles

Kayıtlı Üye
O zaman aramaya devam.;)Yalnız şunuda atlamamalısın.Bilinçaltı kayıdı ise bunun farkında olmazsın zaten.Yaşını bilmiyorum ama 15 yıl öncesinden okuduğun bir kitabın bir cümlesinden bile bilinçaltından rüyana yansımış olabilir.Bazen öyle şeyler kaydolur ki biz onların farkında bile değilizdir.Eğer % 99 oran aynı tahminde bulunduysa bence buda yadsınmamalı.Umarım %1'e ulaşırsın.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bazı rüyaların mistik anlamı varken bazı rüyaların da psikolojik anlamı oluyor.
Psikanalizin kurucusu freud rüyaları bilinçaltına giden kraliyet yolu olarak tarif etmiştir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...