tıknak ile yapılan işlemler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ebrubatu

Kayıtlı Üye
arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım. dün geceden beri bir çok konu okudum. başka sitelerden de araştırdım fakat tırnak yakılarak yapılan işlemlerde okunması gereken bir dua varmıdır bulamadım.bilen varsa yardımcı olabilir mi acaba? birde ben bunu evde yapabilirmiyim bi zamanı saati falan varmıdır?

origanum

Yönetici
Hoşgeldiniz.
Bu forumda öğreneceğiniz şeyler:
Cümleye büyük harf ile başlanır.
Büyü böyle şov amaçlı işlerden bağımsızdır, onlar ortamın tuzu biberidir, maharet tırnakta değildir. Vatandaşın tutup da birinin tırnaklarını yakması hiçbir şey katmaz olaya. Kişinin tırnak, saç, kıl, tüy, deri, sperm gibi parçaları DNA materyalidir yani onun genlerini barındırır ve büyünün adrese teslim olması için kişinin bu parçalarına enerji yüklenir. Büyünün gerçek kısmı işte bu parçalara enerji yükleyebilme olayından ibarettir ve bunu ancak işin ehli olan kişiler yani gerçek büyücüler yapabilir. Bu alanda da eğitimini ve büyü yapabilme yetkisini aldığı sistemin gerektirdiği yöntemleri kullanarak enerji yükleyebilir, kimisi birşeyler yazarak kağıda döker kimisi tılsımlı kelimeleri uygun frekanstaki ses tonu ile söze döker, kimisi kan kullanır, kimisi başka enerjiler kullanır vs.
Yapılan işlem asla dillendirilmez, yapıldığı, yöntemi vs anlatılır ya da yazılırsa kişinin yaptığı iş olmaz, ek olarak da başına iş gelir, lanet kısmı. Bunun dışında bir büyünün aşamaları birisine anlatılırsa o büyü artık ömrünü tamamlamış olur ve bir daha asla kullanılamaz, sadece bu sitedeki paylaşımlar gibi büyü alanında eğitim görenlere örnek konu teşkil eder.
Tüm büyülerin kendine özgü zamanı vardır. Bunda şunlara dikkat edilir: Müşterinin ve istediği kişinin hem kendilerinin hem annelerinin doğum tarihleri ve isimlerinin sayıya dönüştürülmüş değerleri hesaplanır. İstenilen işin niteliği, gökyüzündeki gök cisimlerinin konumlarının hesapları, müşterinin hesap sonucu çıkan sayı ve büyücünün de kendini katmasıyla oluşan uzun hesaplamalardan sonra çıkan sonuç değerlendirilir. Bu nadiren de olsa bazen senede bir günün içindeki birkaç dakikalık bir zaman aralığına bile denk gelebilir.
Sizin yapmanız sadece birisinin tırnaklarını yakmaktan ibaret olacaktır. Yani büyü değil, boş bir teşebbüs. İş sadece bu hesaba uyan zamanda tırnak yakmak da değil zira, ona istenilen işe uygun enerjiyi yükleyebilme gücü ve bunu yaparken de açığa çıkacak enerjinin ortalığı kasıp kavurmadan kimseye zarar vermeden denetleyebilme ve herkesi koruyabilme gücü.
Atasözümüz: Etkili büyü yoktur, etkili büyücü vardır.

ebrubatu

Kayıtlı Üye
Cevabınız için teşekkürler. Öncelikle şunu belirteyim şov amaçlı bir şey yapmak niyetinde değilim. Birçok konu okudum ve herkesin denemeler yaptığını anladım. Eskiden beri bu konulara ilgim var fakat korkularımda var. Aslında bu işi bilen birine yaptırmak isterdim ama etraf bu işleri para için yapanlarla dolu. Ne onlara güveniyorum nede o kadar param var. Benim problemlerim eşimle ve yardım almak için 1 yıl önce bir hoca'ya gittim ama sadece paramdan oldum. Onu geçtim her şey daha kötü oldu. Şu an ne yapacağımı bilmiyorum. Acaba ben birşeyler yapabilir miyim diye düşünmüştüm.

origanum

Yönetici
Şov amaçlı yapacaksınız demedim. Bu tür görseller büyünün şov kısmıdır. Yani kendisinin ne olduğu değil insanların ne gördüğüdür. Sanıyorlar ki büyü birşeyi bilmemkaç kez okuyunca oluyor, birkağıda birşeyler yazınca oluyor ya da saçını, tırnağını yakınca oluyor. Bunlar büyünün kendisi değil, dıştan görünen ayin kısmıdır.
Denemeler yapan insanlardan çekinin başlarına musallat almışlardır, en azından negatif enerji bulaştırmışlardır enerji bedenlerine ve bu yüzden hem işleri olmamış hem de hayatlarına türlü aksilikleri, bereketsizliği ve sağlıksızlığı çekmişlerdir. Zira bu işler denenmez, çatır çatır yapılır. Bilmeyen yapmaz. Bilen yapabilir. Kendi doğuştan gelen enerjisi ile diğer enerjileri yönlendirebilme bilgisini öğrenmişler yapabilir. Diğer insanlar yapamadığı gibi bir de başlarına belayı sararlar. Ya tutarsa diye yapanın zaten tutturma şansı yoktur, büyücüye yaptırıp da ya tutarsa diye düşünmek bile o işi baltalamaya yeter, çünkü etrafa negatif enerji ve inançsızlık enerjisi yaymıştır.
Eğer para nedeni ile yaptıramıyorsanız bilin ki o iş kaderinizde yoktur. Yoksa bir yerden borç harç da olsa para bulup yaptırmak nasip olurdu.
Parası olmadığı için kendisinin yapmaya kalkması bereket kapısını kendi eliyle kapaması anlamına gelir ve üstüne çalışacak sağlığı da kalmaz. Bir de zaten beceremeyeceği için işi olmamış ve boşu boşuna rızkını ve hayatının ileri döneminde gelebilecek mutluluğunu kapamış olur.
Piyasada reklamını yapan bir hocaya gitmeyin, reklam yapan dolandırıcıdır. Mahalle hocasına gitmeyin, yetersizdir, içlerinden milyarda biri kendini yetiştirmiştir ona da rastlama ihtimaliniz piyangodan büyük ikramiye çıkması demektir. Madem ki bu siteye geldiniz bir nedeni vardır. Site sahibimiz urumhamatahayil ile görüşün, size uygun bir işin olup olmayacağını ve fiyatının ne tutabileceğini söylesin. Bunun için yapılacak bakım ücretlidir yalnız onun için de görüşün.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...