Rüyalar ve mesajlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

beyzanurozler

Kayıtlı Üye
İlk önce herkese merhaba. Gün içinde beni rahatsız eden bir kaç konuyu size sormak istiyorum çünkü ne yapacağım hakkında hiçbir fikrim yok. Hisleri kuvvetli, amatör olarak tarot ile ilgilenen biriyim. Yani enerjilere ve doğaüstü olarak nitelendirilen çoğu şeye ilgim var diyelim.

Dün okuldayken bir an başım döndü, çok şiddetli bir dönmeydi, ve yerimden kalkamayacak duruma geldim. Gözümün önünde bir kız belirdi ( benim yaşlarımda) ve yardıma ihtiyacı olduğunu söyledi. Pek umursamadım, etkide kaldığımı düşündüm. Dün gece ise uyuyamadım geç saatlere kadar. Daldığımda ise kötüye yorulan bir rüya gördüm. Evime giderken, yolda birileri beni takip ediyordu . Onlardan korktuğum için kenarında uçurum olan yolu seçtim ve uçurumdan düşmeye başladım. Düşüyorken dün beliren kıza dönüştüm. Yardıma ihtiyacı olduğunu ve uyanmam gerektiğini söyledi. Ben de 1-2-3 deyip uyandım. Ama kabustan uyanırmış gibi bir his vardı üstümde. Sizce bunun sebebi olayın etkisinde kalmam mı?

İkinci bir sorum ise gördüğüm kabuslar çoğu zaman doğru çıkıyor. Yani ne zaman bir kabus görsem, çevremden biri ya ölüyor ya da rahatsızlanıyor. Çoğu kişi bunun bir tesadüf olabileceğini söylüyor ama ben tam olarak öğrenmek istiyorum. Gerçekten rüyalarımda bir mesaj alıyor olabilir miyim?

Cevaplayan herkese teşekkür ederim.

Sheriff

Kayıtlı Üye
İş
President of Big PimP AÅž
Haberci rüya görüyor olabilirsiniz, bir çok kişi bu tür rüyalar görür ama şahsen bunları pek yorumlayamıcam.

enzovaleryan

Kayıtlı Üye
merhabalar sevgili kardeşim bunlar haberci rüyalardır babaannem görürdü ve çıkardı hepside bendede var bu yetenek mi desem bilemedim hatırladığım rüyalar çıkar hayırlı bi rüyaya benzemiyor ama pozitif düşünün ama yinede dikkatli olun

DazZ

Kayıtlı Üye
gercek hayatta hicbir saglık sorunu olmadan siddetli basi donenlerin bir otak noktası var. uykular cok agır ve ruyalar cok net. bu noktaya odaklanarak konu uzerinde tartısmaya devam edebiliriz.

beyzanurozler

Kayıtlı Üye
gercek hayatta hicbir saglık sorunu olmadan siddetli basi donenlerin bir otak noktası var. uykular cok agır ve ruyalar cok net. bu noktaya odaklanarak konu uzerinde tartısmaya devam edebiliriz.

Bende böyle sorunlar yaşıyorum açıkçası, rüya gördüğüm zaman daha da şiddetleniyor.

escano

Banlı Kullanıcı
Bende böyle sorunlar yaşıyorum açıkçası, rüya gördüğüm zaman daha da şiddetleniyor.
Bu bahsettiğin rüyaların çıkması iyi bir şey. Durugörü yeteneği olanlar görüyor bunu. Birkeresinde ben de görmüştüm de benimki mutfak tezgahıydı :D. Şaka bir yana bunları değiştirmeyi denedin mi? yani bu kabuslar doğru çıkıyorsa eğer, Kabusu gördüğün yere gitmemeyi denesen? Bu işin zorluklarına değil de iyi yönlerine bak derim. Kazandığın her şey sana zorluk da getirir kolaylık da.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...