Böyle birşey mümkün mü?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

meturegnum

Kayıtlı Üye
Tüm foruma merhabalar.

Öncelikle şunu söylemek isterim ki, bu işlerle uğraşan tüm insanlara sonsuz bir saygım var.
Bu konu hakkında deneyimim ve tecrübem olmadığından davet vs gibi olaylara hiç girmedim.
Çünkü bu işlerin şakası yoktur diye düşünüyorum.
Bende aklıma takılan bir soruyu siz bu işin uzmanlarına sormak istiyorum:

Misal madem üç harfliler mekandan ve zamandan münezzeh, mesela benim hakkımda şu an veya belli zaman aralığı içinde neler yaptığımı, adımı, soyadımı nerede oturduğumu ve sadece benim bilebileceğim şeyleri size bildirebilir mi? Bunun olması mümkün müdür?

Sorumu bitirirken siz üstadlara en derin saygılarımı sunarım. Sorularımın cevabını burada paylaşarak bizleri bilgilendirmelerini rica ederim.

Saygılarımla

origanum

Yönetici
Sorularınızı sorular bölüme açmanız yoksa silineceği hakkında bilgilenmenizi rica edeceğim en başta. Bizim işlerde düzen ve disiplin en başta gelenlerdendir.
Düşünceleriniz doğru. Şaka kaldırmıyor. Çok titiz çalışılmalı ve sadece bu işte ehliyeti olanlar tarafından icra edilmeli.
Üç harfli deyince anlamayacak kadar beyin özürlü olmadıkları gibi kendilerini anlamayacak kadar zekasız sandığınız için ve böyle lakap taktığınız için kızıyorlar da.
Bunun olması elbette mümkün, işler nasıl yürüyor sanıyorsunuz? Onların da içlerinde insanlar gibi türlü türlüleri var. Bilge, koruyucu, zarar verici, yalancı, iyiliksever vs...

Ori

Kayıtlı Üye
Bu konu dediğiniz gibi şakası yoktur. İşin ehli kişiler tarafından yapılan titiz ve ince konulardır. Bilgi konusuna gelirsek adminimizinde dediği gibi her türlüsü var. Mesela müslümanı olsun veya başka bir dine mensup olsun.. Kısacası sizin yanınızda çok takılan bir cin bile din ve yetenek ayırt etmeksizin sizin bilgilerinizi çok güzel bir şekilde depolayabilir. :) Onlar heryerde..

acid

Kayıtlı Üye
Cinler mekandan ve zamandan münezzeh demişsiniz ama bu bilginin yanlış olduğunu düşünüyorum. Mekandan ve zamandan münezzeh olmak daha farklı bir kavram değil midir? Bizden farklılar, belki daha hızlılar ya da bizden farklı bazı özelliklere sahipler. Ancak onlarda bir yaşantıya sahipler, ölüyorlar, ürüyorlar ve bizim bilmediğimiz farklı yaşamsal özellikleri var. Bu mekandan ve zamandan münezzeh demeniz hem yanlış hem abartı geldi bana.

meturegnum

Kayıtlı Üye
Oncelikle soruyu yanlis yere acmisim, kusura bakmayin. Anladigim kadariyla boyle birsey mumkun ve bunu yapabileriniz var. Konu hakkinda soyledigim bazi kavramlar yanlis olabilir. Ki zaten bu islerden anlamadigimi ve bilenlere sonsuz saygi duydugumu belirttim. Kisaca bunu admin disinda yapabilen arkadaslar var midir?. Yani benim hakkimda ozel bilgilerimi size ulastirabilecek hadi soyleyelim cinler var midir? Sanirim isin ustasi icin kolay birseydir. Konu ile ilgili herkese sonsuz sukran ve saygilarimla.

Ori

Kayıtlı Üye
Oncelikle soruyu yanlis yere acmisim, kusura bakmayin. Anladigim kadariyla boyle birsey mumkun ve bunu yapabileriniz var. Konu hakkinda soyledigim bazi kavramlar yanlis olabilir. Ki zaten bu islerden anlamadigimi ve bilenlere sonsuz saygi duydugumu belirttim. Kisaca bunu admin disinda yapabilen arkadaslar var midir?. Yani benim hakkimda ozel bilgilerimi size ulastirabilecek hadi soyleyelim cinler var midir? Sanirim isin ustasi icin kolay birseydir. Konu ile ilgili herkese sonsuz sukran ve saygilarimla.

Burada admin dışında bakım yaptırmak yasaktır. Özel mesajlardan bilgi yollamakta yasaktır. Cinler konusunda da cinin kişiliğine göre değişken bir durumdur. Söyler söylemez ona kalmış.

meturegnum

Kayıtlı Üye
Lutfen yanlis isem duzeltiniz...
Benim hakkimdaki temel bilgiler icin bile cok ozel bir caba gerektiriyor. Bakim yaptirmak bu anlama geliyor yani?

Ori

Kayıtlı Üye
Bakım yaptırmak için çeşitli birkaç bilgiyi bakımı yapan kişiye veriyor olmanız gerek. Ben şahsen böyle biliyorum ama Urum'a danışırsanız sizi daha net bir şekilde bilgilendirecektir. Sizin ulaşılması zor dediğiniz bilgiler bazıları için ulaşılması zor bir seviyede değildir kanaatindeyim. Herkes farklı yollardan da olsa çeşitli bilgilere ulaşabiliyor. Bunu sadece cinler sağlamıyor anlayacağınız. Teknoloji devrindeyiz ve heryer bilgi kaynağı dolu. İçerden bir kişi bulunduğu takdirde bile birçok bilginiz günyüzüne çıkabilir. Anlayacağınız temel bilgilerin bu devirde bulunması çokta zor değil.

La-edri

Kayıtlı Üye
Zamandan ve mekandan münezzeh olana Allah denilir, bahsettiginiz 3 harfli varliklarada cin.Cinleri adini dahi anamayacak Kadar büyütmenize gerek yok bence.

meturegnum

Kayıtlı Üye
Ori24 oncelikle ilgin icin cok tesekkur ederim. Benim merak ettigim anlik bilgiye ulasmanin mumkun olup olmadigi aslinda. Yani bu islerin uzmani herhalde bunu cok kolay basarabilir. Misal su an tv seyrediyorsun evin soyle boyle gibi vs. Sozu fazla uzatmadan sizlerin yonlendirmesi ile forumda bulunan bu konunun uzmani arkadaslardan yardim rica ediyorum. Kime hangi yolla nasil basvurabilirim? Tekrar binlerce tesekkurler!!!

acid

Kayıtlı Üye
Anladığım kadarıyla bir insanın cinler aracılığıyla bunu yapıp yapamayacağını sormuşsunuz. Bu yeteneğe sahip olanlar vardır büyük ihtimalle. Ancak kim uğraşsın bu kadar diye düşünüyorum. Ayrıca bu yönde çalışmaları olan farklı bir boyuttan bir varlıkla iletişim kurabilen birinin kolay kolay böyle bir şeye uğraşacağını sanmıyorum. Belki büyük bir amacı varsa olabilir.
Ancak bu soruyu sorarken bir endişeniz olduğunu hissettim. Sizin mi bir amacınız var bu şekilde ya da yazdıklarınızdan hissettiğim kadarıyla birinin mi size böyle bir şey yapacağını düşünüyorsunuz.
Forumda büyü, varlıklar gibi pek çok konuda bilgi var. Bunları araştırın derim.

Ori

Kayıtlı Üye
Ori24 oncelikle ilgin icin cok tesekkur ederim. Benim merak ettigim anlik bilgiye ulasmanin mumkun olup olmadigi aslinda. Yani bu islerin uzmani herhalde bunu cok kolay basarabilir. Misal su an tv seyrediyorsun evin soyle boyle gibi vs. Sozu fazla uzatmadan sizlerin yonlendirmesi ile forumda bulunan bu konunun uzmani arkadaslardan yardim rica ediyorum. Kime hangi yolla nasil basvurabilirim? Tekrar binlerce tesekkurler!!!

Benim bildiğim kadarıyla astral seyahate yatan bir kişi (işin ehli) sizin anlık olarak ne yaptığınızı görebilir. Astral seyahat ruhun beden dışında gezinmesi anlamına geliyor. Rica ederim bu arada.

meturegnum

Kayıtlı Üye
Aslinda hic endisem yok. Sadece gecmis ya da gelecek hakkinda her zaman muglak ifadeler kullaniliyor. Ancak simdi ve su an icin soylenecek hersey aninda dogrulanabilinir. Ben sadece kafamdaki soru isaretlerini silmeye calisiyorum. Simdi bana biri gelip boyle seyler var ama simdi gosteremem dediginde kafama bir soru isareti daha ekleniyor maalesef. Ben bunun gerceklesmesi icin gerekli sartlari karsilamaya hazirim. Bana anlik bilgiyi aktarabilecek bir ustadi inanin cok uzun suredir ariyorum ama bulamiyorum. Tabi buraya yazmak istemeyenleri pm yoluylada cevaplamaya hazirim. Tekrar tesekkurler

Ori

Kayıtlı Üye
Aslinda hic endisem yok. Sadece gecmis ya da gelecek hakkinda her zaman muglak ifadeler kullaniliyor. Ancak simdi ve su an icin soylenecek hersey aninda dogrulanabilinir. Ben sadece kafamdaki soru isaretlerini silmeye calisiyorum. Simdi bana biri gelip boyle seyler var ama simdi gosteremem dediginde kafama bir soru isareti daha ekleniyor maalesef. Ben bunun gerceklesmesi icin gerekli sartlari karsilamaya hazirim. Bana anlik bilgiyi aktarabilecek bir ustadi inanin cok uzun suredir ariyorum ama bulamiyorum. Tabi buraya yazmak istemeyenleri pm yoluylada cevaplamaya hazirim. Tekrar tesekkurler

Eğer biri sizi bu yolla izlerim diye sıkıştırıyorsa bilin ki endişe etmenize hiç gerek yok aslında. Gizemli gibi görünmeye çalışanlar çok bu devirde. Gerçek bir üstad bununla uğraşmaz, uğraşsa bile söylemez.

acid

Kayıtlı Üye
Öncelikle şunu söylemeliyim. Bu tarz şeyleri yapan kimseler genellikle kimseye göstermez. İstisnalar varsa da ben bulmuyorum. Bu sitede bunların anlatılmasının da amacı var. Platformda bilgilendirme yapılıyor. Bu bilgilendirmenin nedenleri de konuların içine pek çok yerde anlatıldı. Siz anlık bilgiyi metafizik yollardan öğrenmek istiyorsunuz. Ancak üstat arıyorum deseniz bile üstad bulamazsanız. Zaten öyle bir şey olacaksa sizin karşınıza mutlaka bir yerde bir şeyler çıkar. Ki olmayacaksa ömür boyu arasanız da bulamazsınız. Buradan kimse bir yöntem söylemez. Fark ettiyseniz başkasını etkileyecek durumlarla ilgili uygulamalar eksik verilir. Siz yeteneğiniz varsa var olan bilgileri zihin arşivinize kaydeder ve bunlardan yararlanırsınız. Ki bazı yöntemlerin tehlikelerinden defalarca bahsedildiği için tekrar açıklamaya bile gerek yok.
Ancak Ori'nin ediği gibi astral seyahat ve duru görü gibi yöntemlerle belki bazı anlık bilgilere ulaşabilirsiniz. Fakat bunlar üzerine fazlasıyla çalışma yapmak gerekiyor.

sevimkoşkatilgeldi

Kayıtlı Üye
İş
Kamu Hukuku
Evet anlık bilgilere ulaşmanız mümkündür. Fakat bir şeyi test etmek yada bakalım hakikaten cin var mıymış mantığıyla herhangi bir bilgiye ulaşamazsınız. Bilgi almaktan kastettiğiniz varlıklarla temas telefon numarası çevirip "Cemil bak bakalım filancı kişi tvde hangi kanalı seyrediyor?" diye sormak kadar külfetsiz bir iş değildir. Dolayısıyla kimse sırf cinlerin bilgi getirebildiğini ispat etmek için böyle bir iletişime girmez, daha doğrusu iletişimi kuracak kişiyi değmeyecek karşılık için bağlantıya ikna edemezsiniz. Gerçekten ihtiyacınız olduğunda ise aracıyı neredeyse elinizle koymuş gibi buluyorsunuz, emin olun. :) Sevgiler...

meturegnum

Kayıtlı Üye
O zaman denemeden nasil emin olacagim bunu yapabilecek insana ulasirken? Bana burada sorulardan cok cevaplar lazim :) Ornegin bu konuyu yazarken biri anlik detayli bilgi verebilse, ben o insanin o isin ustadi olduguna inanir ve onunla calisirim. Ha eger bana denirseki o isler oyle olmuyor, bu is icin kimse ugrasmaz, cinler keyfine gore soyler ya da soylemez siz olsaniz inanir miydiniz? Evet ben ispat istiyorum. Bunun kimseyi rahatsiz etmemesi gerekir diye dusunuyorum. Ben dinim geregi cinlere iman ederim. Ancak onlarla iletisim kuruyorum diyen herkesede inanmami beklemekte saflik oluyor. Ben bu isin ustadiyim diyen herkesi beklerim. Meydan okumuyorum, isin erbabini ariyorum anlayacaginiz :)

acid

Kayıtlı Üye
İşin üstadı niye ispat etsin. İspat etme zorunluluğu yok kimsenin. Zaten gerçekten bu alanda belli bir noktaya gelmişse niye ispat etsin?
Zaten forumda kimse inanmanızı beklemiyor aksine sorgulamanızı istiyor. Çünkü piyasada üstadım deyip insanları sömüren çok insan var. Sorgulayın araştırın ki maddi ve manevi açıdan zarar görmeyin.
Siz üstada inanıyor üstadı seçebiliyorsunuz da üstadın sizi seçmesi de gerekmiyor mu eğer o kişi üstadsa? Ayrıca bu alanlarda çalışılacak üstada ve bu konularda bilgilere bu kadar kolay ulaşılmıyor. Üstad dedikleriniz bu alana ömrünü veriyor. Hangi ekolden olursa olsun.
Yazdıklarınız kimseyi rahatsız etmiyor. Ancak buraya yazıyorsanız saygı çerçevesinde her eleştiriye açık olmanız lazım. Burası binlerce kişinin üye olduğu bir forum. Bizler de üyeler olarak fikrimizi, yorumlarımızı yazıyoruz.

meturegnum

Kayıtlı Üye
Sayin Acid cevaplariniz icin tekrar tesekkurler. Isin ustadi nicin ispat etsin demissiniz. Peki etmesin diyelim... Kimse inanmanizi beklemiyor demissiniz. Peki inanmayalim. Insanlari somuren bircok ustad lakapli insan var demissiniz, kesinlikle ayni fikirdeyim. Sorgulayin arastirin demissiniz, ki bende aynen su anda boyle yapiyorum. Ustadin beni secmesi ucu cok acik bir konu gibi geldi bana affiniza siginarak... Benim yasim 36 ve az da olsa edep,adap nedir bilirim. Istemeden saygisizligim olduysa affola. Bunu zaten bastan beri tekrar tekrar soyluyorum. Ki konumuz zaten bu degil. Bana gercekten yardimci olacak isin ehlini ariyorum. Umarim bana cani gonulden yardimci olacak insanlar vardir diye dusunuyorum. Zaman ayirip cevap yazan herkese tekrardan en derin saygi ve hurmetlerimi gonderiyor, bana gercek bir ustad onerebileceklerede simdiden tesekkur ediyorum...

Konuya vakit ayirip cevap yazan herkese cok tesekkur ediyorum. Yalniz aklima takilan bir sey var musaadenizle arz edeyim. Bu kadar iyi niyetli ve vakur yaklasimima ragmen, bu konulari bilmedigimi ve sadece merak ettigimi, hata yaptiysam bastan ozur diledigimi soylememe ragmen nicin bazi arkadaslar yardimci olmak yerine konuyu kisisellestiriyorlar? Yas olarak 40 larina gelmis biri olarak bunu anlamakta zorluk cekiyorum. Aslinda sorum da cok basit cevabida. Ispat istemem kimseyi germemeli. Varsa bu forumda boyle ustadlar, beni kendilerine yonlendirmelerini rica ediyorum o kadar. Umarim yardimci olabilirsiniz. Ilginiz icin sonsuz sukranlarimla. Hayirli geceler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...