Böyle birşey mümkün mü?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

origanum

Yönetici
Boşuna bir çaba içinde olduğunuzu gördüğüm için yazma gereği duydum. Size hiçbir zaman üstad gelmeyecek. Hem buluğ çağından önce sizi bulması gerektiği için hem de üstad arama isteği gibi bir yanlışın içinde olduğunuz için. Yani her bakımdan mümkün değil. Olmayacak hayaller peşinde koşup üzülmemeniz için enerjinizi boşuna harcamayın diye yazdım. Ötesi beni ilgilendirmez, size kalmış.

Madmen

Kayıtlı Üye
Davette usule uygun bir yol ile çağırdığın varlıktan ; istediğin ve merak ettiğin konularda herhangi bir bilgili varlığı sizinle iletişime geçmesi için ikna edebilirsiniz . Onlar daha kolay iletişime geçerler zaten . Bizim gibi somut\egoları ve toplumsal sınıfları yoktur , Ruhsal hiyeraşi vardır ama dünya hayatında olduğu gibi işlemez . Neyse Summon veyahut hapsetme ritüelleri ile çağırdığınız varlıktan bu tür bir talepte bulunmayanız . Çünkü istediğiniz varlığı çağırmak için , onu serbest bırakmanız gerekecektir , Ve geri geldiğinde size yaptığınızı ödetecektir . Sağ-el yolu ile uyguladığınız davet ile gayet olabilir bu iş . Biri kabul etmese bile , İllaki kabul eden çıkacaktır . Şahsi kanaatimce ...

acid

Kayıtlı Üye
Bu konuda son bir mesaj yazmak istiyorum. Kimse konuyu kişiselleştirmedi. Kullandığım kelimeler geneli ve forumun uslubunu ifade ediyordu. Ben bilgim çerçevesinde genel olabilecek durumları yazmıştım aslında bu konuda faydalı olabilmek adına. Ki forumumuzda cevap yazanların amacı da budur. Hiç kimse de gerilmedi. Söylediklerimiz bilgimiz ve yaşantımız çerçevesinde ifade ettiklerimiz. Belki yanlış ifade etmiş olabiliriz. Ancak insanız hata yaparız. Bu kişisel sayılacak mesajımla ilgili tüm forumdan özür diliyorum.
Sorunuzla ilgili Origanum kesin cevabı varmış zaten.
İyi forumlar diliyorum. Tüm kalbimle iyilikle dolu tüm amaçlarınıza ulaşmanızı temenni ediyorum.

codzombi

Kayıtlı Üye
Aslinda hic endisem yok. Sadece gecmis ya da gelecek hakkinda her zaman muglak ifadeler kullaniliyor. Ancak simdi ve su an icin soylenecek hersey aninda dogrulanabilinir. Ben sadece kafamdaki soru isaretlerini silmeye calisiyorum. Simdi bana biri gelip boyle seyler var ama simdi gosteremem dediginde kafama bir soru isareti daha ekleniyor maalesef. Ben bunun gerceklesmesi icin gerekli sartlari karsilamaya hazirim. Bana anlik bilgiyi aktarabilecek bir ustadi inanin cok uzun suredir ariyorum ama bulamiyorum. Tabi buraya yazmak istemeyenleri pm yoluylada cevaplamaya hazirim. Tekrar tesekkurler

bu tip sorularınız için gerekli cevabı kybalion kitabını okuyarak bulabilirsiniz.

O zaman denemeden nasil emin olacagim bunu yapabilecek insana ulasirken? Bana burada sorulardan cok cevaplar lazim :) Ornegin bu konuyu yazarken biri anlik detayli bilgi verebilse, ben o insanin o isin ustadi olduguna inanir ve onunla calisirim. Ha eger bana denirseki o isler oyle olmuyor, bu is icin kimse ugrasmaz, cinler keyfine gore soyler ya da soylemez siz olsaniz inanir miydiniz? Evet ben ispat istiyorum. Bunun kimseyi rahatsiz etmemesi gerekir diye dusunuyorum. Ben dinim geregi cinlere iman ederim. Ancak onlarla iletisim kuruyorum diyen herkesede inanmami beklemekte saflik oluyor. Ben bu isin ustadiyim diyen herkesi beklerim. Meydan okumuyorum, isin erbabini ariyorum anlayacaginiz :)

yanlış anlamazsanız, o üstatlar kimseye aktarmak zorunda değil canı istediğine aktarır , böyle üstatları gördüm bizim istememizle olmuyor pek . üstadın kararı. tebessüm eder , "boş ver evlat bu işleri" der. işin erbabı olan var çevremizde oldukça var , tabi farkedene . çoğu gizli çalışıyor . ünlü olanları ya mahalle üfürükçüsüdür , ya da tarikat mürididir , ya da öyle geçmişten beri sürekli o işi yapan sıradan insanlardır. medyum sıfatıyla dolaşanlara da tanrı akıl fikir versin. oldukça itici ve ve çok negatif buluyorum bu kelimeyi.

Sayin Acid cevaplariniz icin tekrar tesekkurler. Isin ustadi nicin ispat etsin demissiniz. Peki etmesin diyelim... Kimse inanmanizi beklemiyor demissiniz. Peki inanmayalim. Insanlari somuren bircok ustad lakapli insan var demissiniz, kesinlikle ayni fikirdeyim. Sorgulayin arastirin demissiniz, ki bende aynen su anda boyle yapiyorum. Ustadin beni secmesi ucu cok acik bir konu gibi geldi bana affiniza siginarak... Benim yasim 36 ve az da olsa edep,adap nedir bilirim. Istemeden saygisizligim olduysa affola. Bunu zaten bastan beri tekrar tekrar soyluyorum. Ki konumuz zaten bu degil. Bana gercekten yardimci olacak isin ehlini ariyorum. Umarim bana cani gonulden yardimci olacak insanlar vardir diye dusunuyorum. Zaman ayirip cevap yazan herkese tekrardan en derin saygi ve hurmetlerimi gonderiyor, bana gercek bir ustad onerebileceklerede simdiden tesekkur ediyorum...

Konuya vakit ayirip cevap yazan herkese cok tesekkur ediyorum. Yalniz aklima takilan bir sey var musaadenizle arz edeyim. Bu kadar iyi niyetli ve vakur yaklasimima ragmen, bu konulari bilmedigimi ve sadece merak ettigimi, hata yaptiysam bastan ozur diledigimi soylememe ragmen nicin bazi arkadaslar yardimci olmak yerine konuyu kisisellestiriyorlar? Yas olarak 40 larina gelmis biri olarak bunu anlamakta zorluk cekiyorum. Aslinda sorum da cok basit cevabida. Ispat istemem kimseyi germemeli. Varsa bu forumda boyle ustadlar, beni kendilerine yonlendirmelerini rica ediyorum o kadar. Umarim yardimci olabilirsiniz. Ilginiz icin sonsuz sukranlarimla. Hayirli geceler.

mesela istanbulda ehli insanlar var. büyük büyük paralara iddiasına girenler hem de, ateistin biri inanmıyor tabi , bi güzel vefk hazırlıyor yaşlı amcamız , falanca falanca şey olacak veya olmayacak diyor , sonuç hemen oluyor , tabi bizim ateist şok . sonra da tabi hocam affedin istediğiniz yardımı yapmaya hazırım diyor.. tabi kazanılan bu paralar da yetimlere evsizlere yoksul insanlara dağıtılıyor 40 binli rakamlardan bahsediyorum para konusu için:)

meturegnum

Kayıtlı Üye
Herkese gunaydin. 3 sayfa boyunca yazilan cevaplardan anladigim kadariyla isinin ehli dedigimiz insanlara ulasmak dogal olarak, kolay degil ve hatta cok cok zor. Bu da zaten olmasi gereken gayet mantikli. Bu arada sanirim soyle bir yanlis anlasilma olmus, musaadenizle onu duzeltmek isterim; Ben bu isin egitimini almak icin ustad aramiyorum. Sadece bu isi duzgun yapan ve guvenebilecegim birini ariyorum. Eger vekf tilsim buyu gibi ucu acik olup olmayacagi belirsiz seyler yerine daha somut gercege dayali bir delil sahibi olursak isler cok daha garanti olmaz mi dostlar? Son olarak soylemek istedigim bana bu konuda yardimci olmak isteyen dostlarimin, isim telefon mekan gibi bilgileri vererek beni bu kisiye yonlendirmeleridir. Daha once gittigim 3 kisininde soyledigi yuvarlak seyler disinda hicbiri gerceklesmedi. Siz de benim yerimde olsaydiniz aynen benim yaptigimi yapardiniz dostlar. Cevaplar icin cok tesekkur ediyor, bu isin erbabi kisileri taniyorsaniz bana yardimci olmanizi rica ediyorum. Sonsuz saygilarimla dostlarim.

origanum

Yönetici
Sitede iletişim bilgisi isteyen de veren de anında yasaklanır. Nedenlerini her fırsatta anlattığım biçin bir kere daha yazmayacağım. Bu seferlik affediyorum tekrarında girişinizi engellerim.
Eğer birisine profesyonel işlem yaptırmak istiyorsanız site sahibimiz urumhamatahayil e başvurun, kendisi bu mesleği icra ediyor.
Eğer ona da güvenmem deyip delil ver, garanti ver diye sorgularsanız çok kibar bir insan olduğu için tam bu kelimeleri kullanmaz (hadi başka kapıya vs.) ama aynı anlama gelen birşeyler söyler.
Bir işlem yaptırılacaksa ve karşınızdaki profesyonele güvenmezseniz o işi kim olsa yapamaz, ortaya inançsızlık enerjisi yaydığınız için. Ve bu da majisyenin suçu değildir. Majisyen sadece ek olarak bilinçsiz müşteriyi bilinçlendirip işin gerçekleşmesini önleyecek şeyleri ona yapmaması gerektiğini söyleyecektir. Düşünceler enerjiye dönüşür onlar da olayları değiştirir, müşteri acaba olacak mı derse, ya olmazsa derse, ne zaman olacak derse, olayın olması ile ilgili herhangi bir düşünceyi sürekli beyninde düşünürse, o işin enerjisini serbest bırakmaz ve majisyen de bu tutulu enerjiyi alıp kişinin işini gerçekleştiremez. Sabote etmemek gerekir olmasını istediğimiz bir işi.

meturegnum

Kayıtlı Üye
Teşekkürler Origanum.
Ben kendisi ile irtibata geçip yardımlarını rica edeceğim.
Saygılarımla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...