Biraz Hassas Bir Konus Simdiden Ozur Dilerim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hera17

Kayıtlı Üye
22 yillik evliyim . Evlendigim ilk gunden beri surekli eltimin buyulerine maruz kaldim. Eltim hemen ust dairemde yasiyor. 19 yildirda konusup gorusmuyorum. Esimle olan askimi cocuklarimi ve yasadigim yasantimi hep kiskandi. Yaptigi buyuler Hicbir zaman etki etmedi evimden,elimden,dilimden Allah,Namaz,Kur`an eksik olmaz. Yillar once Arabama domuz yagi surdu,olu topragi serpti ve bunlar bana malum oldu ya da Allahin vasitasi ile bir takim insanlar tarafindan uyarilmam saglandi. Kapimda findik kabuklari,sekerler,ipler vs. zaten surekli maruz kaldim. Fakat aradan yillar gecti illaki bir takim ailesel ve maddi problemler yasamadim ama Onun yaptiklarina baglamadim ..
Bugune gelirsek eger tam 3 aydir yolunda gitmeyen bir takim sorunlar yasiyorum. Benim yatak odamin ustunde eltimin terasi denk geliyor . benim oturdugum dairenin ust kati komple onun yasadigi ev. Yaz tatilinden sonra evime dondum. Temizlikten sonra yatagimin yerini degistirdim sol koseye dogru aldim. Gunler gecti uyuyamiyorum uyusamda burnumda pis bir kokuyla uyandim. Belki rutubettir dedim yatagin seklini tekrar degistirip farkli bir koseye aldim. Aradan bir ay gecti.
20 yasinda ki kizim(HERA17) anne cok degisik bir ruya gordum . Ruyamda terasin betonunu kazip garip garip kanli seyler gomuyordu dedi. Ruya oldugu icin ihtilmal bile vermedim fakat esimin isi hic olmayacak durumdan ters gidiyor. 22 yillik evliyim aramizda hic buyuk bir kavga kiskanclik olmadi fakat hic olmayacak bir sekilde is yaptigi bir kadina taktim aylardir kavga ediyorum hic yok yere sonra bir anda geciyor bakiyorum ki gereksiz yere canini yiyorum esimin ister istemez sogukluk yaratiyorum esimin ve cocuklarimin pskilojisini bozdum bir anda aklima garip garip kiskancliklar geliyor sudan sebepten kavga cikariyorum gecince hem esim agliyor hem ben agliyorum bu kadar sevgi doluyken bile zihnim benimle oyun oynuyor.
17 YILDIR namazimi ibadetimi birakmadim. Vaktim geldigi zaman askla ibadetime kosarken simdi farzini kilip cekiliyorum ustune gidiyorum yaptigim ibadetten bir sey anlamiyorum .
Son olarak 4 gun oncede evimizde kopegimiz var.gece yatarken bir anda kalkip kizimin ruyasinda gordugu yere odaklanip "SALDIRI,KORUMA" diye tabir ettigimiz ses tonuyla havlayip hirlayip bizi ayaga dikti. Dusunuyorum bunlar bir rastlanti olabilir sonucta bu insan yillardir buyu yapiyor fakat etkisini gormedim bu sefer gercekten etkili bir sey mi yapti ? Caresiz kaldim ibadetime devam ediyorum ama gunden gune daha da buyuk sorunlar cikiyor.
Bir ilim sahibinin onerisini dikkate alip cinlerden Korunma Duaları-Genel Rukye duasini gozlerim kapali odaklanarak dinlemeye basladim. Hersey gayet yolunda huzurlu dinliyordum fakat mentol koklamis gibi gozlerim yasarmaya ve sol tarafimda yarim hafif bir agri ile icim daralarak kapattim yapamadim.

bir ayrintidan basetmek istiyorum bahsettigim takinti yaptigim kadindan da bahsetmek istiyorum . Kadin orta yaslarda ve dul. esime megilimi oldu da bir sey yedirip icirdi yoksa hanemizde mi bir sey var bilmiyorum ama boyle sey nasil soylenir onuda bilmiyorum ama size sonsuz guvenle anlatmak istiyorum. esim bana ne zaman yanassa bir den bire yolunda gitmeyen bir seyler oluyor. Bana dokunana kadar her sey normal olmasi gerektigi gibi is dokunmaya gelince bir anda her sey bitiyor ve aglamaya basliyor neden boyle oluyor diye korkarimki ben ruhsal ne kadar etkilendiysem esimde fiziksel etkileniyor bu seyden . Ozur diliyerek anliyorum burayi beni arzuluyor her sey yolunda fakat bana dokunup iliskiye girecegimiz sirada her sey bitiyor esimde resme beni istemesine ragmen bir engel var.
SON olarakta sunu belirteyim. Bugune kadar hic bitlenmedik. Fakat bahsettigim gibi tatilden donduktenten sonra daha cocuklar okula disari gitmeden bitlendik . Bit sampuani bile hepimiz tedavi uyguladik cocuklarimdan sampuani surunce akin akin bitler oldu. fakat ben yaptim sacimdan bir tane bile bit dokulmedi. Tedaviyi 10-15 gun uyguladik herkes arindi bende dahil ama kuran okurken rahle de basimdan iki uc tane CANLI bit dokuldu . sok oldum bit dusmez ki insandan. hani olu olsa evet duser ama canliydi oldurdum bununla alakali bir durum olabilir mi?
Sorun bende mi esimde mi ?
Bu bit olayi beni cok tedirgin etti esimde olmadi ama esimin eklemlerde ağrı ve yorgunluk, ateş basması, ağırlık çökmesi ve gözlerde donukluk, vücutta halsizlik,cinsel sorunlari var en azindan burdan problem hangimizde anlamak mumkun mu?

nikotin-34

Kayıtlı Üye
Oncelikle gecmis olsun. Sorununuzun cozumune bakim yaptirarak baslayabilirsiniz. Bakim sonucuna gore profesyonel destek almaniz gerekebilir. Bunun icin sayin urumhamatahayil veya yule'ye ulasabilirsiniz.

Ori

Kayıtlı Üye
Öncelikle çok geçmiş olsun. Bu gibi durumlarda ilk olarak işin ehli kişilere danışmak gerekir ki sitenin yöneticileri uygun ve güvenilir kişilerdir. Şunu söylemek isterim ki anlattıklarınızdan yola çıkarak aslında kişiye bağlı değilde haneye bağlı bir büyü olabileceği hakkında aklımda şüphe uyandı. İbadetinizden de yavaşça ve anlamsızca uzaklaştığınıza göre bu demek oluyor ki sizi, sizin dışınıza doğru iten bir güç var. Sizin öncelikle sabrınız burada çok önemli ve siz kendinizi kaybettiğiniz takdirde herşey sizin aleyhinize olacaktır. Burada yaşanan konular pek ciddi ve küçümsenemeyecek kadar önemli konular. Sizin çocuklarınızın ve eşinizin sizden soğumasını istemiyorsanız kocanızla bu durumu oturup konuşmanız şart. Eskiyi ve yeniyi kocanızla detaylı bir şekilde konuşun. Bu gibi konularda kocanızla birlikte hareket etmek size hem destek ve hemde motivasyon sağlayacaktır. Kocanızdan hiçbirşey saklamayın kesinlikle. Sizin çocuklarınızın psikolojisi bir bakıma size bağlı. Size tavsiyem kısacası çocuklarınızı ve kocanızı üzecek birşey yapmayın.

Madmen

Kayıtlı Üye
Sizi bu derece sürekli rahatsız eden bir elti ile aynı apartmanda oturmaya neden devam ediyorsunuz ? . Belkide bilinçdışı matrixinizde eltinizin saldırılarından korunma yolu ile daha iyi bir müslüman olmaya ve ibadet yapabileceğinizi de şartlamış olabilirsiniz kendinizi . Gözlem yolu ile normal enerji akışının dışında bir enerji akışından bahsediyorunuz lakin . Gözlem yolu ile büyü pek saptanamaz , İnsan psikolojisinin Rölatif\Subjektif doğası gereği çarpıtılma olasılığı mümkün bazı olguların . Evde gölgeler , şekiller ve formlar görmek . Omen dediğimiz bazı işaretler ; Yani evde ev eşyalarının aniden kırılması , ev hayvanı ani ölümü gibi . Bunlar daha objektiftir gözlem yolu ile tespit etme metodunda ve negatif enerjinin varlığı söz konusu olabilir bu olgularda . İstihare de yapabilirsiniz , İslamda istiharenin yeri ve önemi büyüktür . Hafif bir meditasyon , mum ve tütsü eşliğinde zihninizi boşaltıyorsunuz , Görmek istediğiniz niyeti ve öğrenmek istediğiniz olguyu birkaç önemli dua ile birlikte bir kağıda yazıp , yastığınızın altına koyuyorsunuz ve o gece sakince yatıyorsunuz . Rüyanızı mutlaka çok uzman birine yorumlatıyorsunuz , Kendi korku enerjiniz de size aradığınız cevabı verecektir .

Defedici , arındırıcı ve pratik duaların sizde yarattığı tesirler çok önemli . İster arapça , ister latince hangi dilde bir dua olursa olsun okuduğunuzda , Vücutta titreme , uyuşma , omurilikte elektriklenme , halüsinasyon ve negatif vizyonlar görme . Bu olumsuz olguları yaşıyorsanız , negatif bir enerjinin varlığı söz konusudur . Sirke suyu ile sık sık banyo yapın . Adaçayı , kedi otu ve lavanta yağı ile hazırlayabileceğiniz bir kova su karışımını , Arınma duaları ile birlikte haftada bir kapınızın önüne dökün ..

Önerebileceğim şeyler bunlar . Eltinizi sizden uzaklaştıracak ak-korunma büyülerini uygulayabilirsiniz . Mesela eltinize zarar vermekten ziyade , oturduğu yeri ve size olan duyguları değiştirebilir bu tür büyüler .. Önerebileceğim önemli şeyler bunlar . Kendinize iyi bakın ..

ottoman1453turk

Kayıtlı Üye
Sakin karşı büyü falan yapma zaten yapacağına ihtimal vermiyorum.ilim ehli güvenilir kimselerden yardim alın büyünün gömülü olduğu yeri biliyormuşsunuz zaten uzman eşliğinde büyüyü bozdur un.

bluefanclub

Kayıtlı Üye
Allah sabır versin, arkadaşlar gerekli açıklamaları yapmış artı bir yoruma gerek görmedim.

madasin

Kayıtlı Üye
Öncelikle geçmiş olsun hanımefendi. Kızınızın rüyasında gördüğü yeri ( ki arkadaşımız sormuş ) kontrol etmemişsiniz. Bu kadar hassas iken oraya odaklanmayı atlamanıza takıldım. Ayrıca eşinizin söz ettiğiniz hanım tarafından büyülendiği sonucuna nasıl vardınız ? Bu hanımla ilgili görüşme , mesaj vs. gibi bir şeyler mi var ortada ? Niçin böyle düşündünüz? . Ayrıca bu hanımla ilgili bilgi aktarır iken orta yaşlı ve dul vurgunuzu anlayamadım. Genç ve dul olması sakıncasız bir durum mudur onu mu anlamalıyız ? İnsanların dul olmaları her daim , her durumda diğer kadınların eşlerini her an kapmaya hazır oldukları anlamı taşımıyor değil mi ? Siz de bir gün orta yaşlı ve dul olabilirsiniz. Kızınız var genç ve dul ya da orta yaşlı ve dul olabilir değil mi ? Sadece bir kadın söz ettiğiniz kimlik..Hassas dönemler geçirebiliriz. Bu nedenle hassasiyetimizi kaybedebiliriz. Özgüveninizi korumanız ümidi ile. Tekrar geçmiş olsun. Çözüm için yönlendirilmişsiniz. Bir an önce danışınız lütfen.

hera17

Kayıtlı Üye
Herkese yorumlari icin cok tesekkur ederim . yorumlari dikkate alacagim fakat sunu belirtmek isterim ki teras bana ait degil eltimin hanesi ve orayi kontrol etmem icin ya evine girip kazmam gerek yada yatak odamin tavanini kirmam gerek. Tabikide kontrol etme imkanim olsaydi ederdim. Ayica orta yas ve dul kelimisini kirici rencide edici olarak degil (aklimdan gecen anlanmsiz vesveselerle ve kadinla tanistigim kadari ile surekli yalnizim beni koruyacak kimse yok demesinle daha da aklimin bulandiginin isaretidir)

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Herkese yorumlari icin cok tesekkur ederim . yorumlari dikkate alacagim fakat sunu belirtmek isterim ki teras bana ait degil eltimin hanesi ve orayi kontrol etmem icin ya evine girip kazmam gerek yada yatak odamin tavanini kirmam gerek. Tabikide kontrol etme imkanim olsaydi ederdim. Ayica orta yas ve dul kelimisini kirici rencide edici olarak degil (aklimdan gecen anlanmsiz vesveselerle ve kadinla tanistigim kadari ile surekli yalnizim beni koruyacak kimse yok demesinle daha da aklimin bulandiginin isaretidir)
Tamamdır,ben terası sizin dairenize ait sanmıştım.Burda şöyle bir durum var ki bu konuda benimde bilgim yok.Size yaptığı bir işlem olmuşsa şayet ,bunu kendi hanesinde bir bölüme bırakırsa bu size etki eder mi?

madasin

Kayıtlı Üye
Sn Hera; sorun yok. Size yardım edilebilecekse üyelerin yapacağı bir şey yoksa bile , yapacak bir şey var ise yöneticiler fark ederler sizi. Ayrıca eleştirimi yanlış anlamayıp olgunlukla karşılama inceliği göstermişsiniz. Ben teşekkür ederim.

hera17

Kayıtlı Üye
Herkese cevaplari ve onerileri icin cok tesekkur ederiz. Annemin uyeligi olmadigi icin benim hesabim uzerinden derdini dile getirdi. Herkese cok tesekkur ederiz ailecek sabirla bu donemi atlatmayi bekliyoruz

VASSAGO

Banlı Kullanıcı
İş
Yazılım Mühendisi
Herkese cevaplari ve onerileri icin cok tesekkur ederiz. Annemin uyeligi olmadigi icin benim hesabim uzerinden derdini dile getirdi. Herkese cok tesekkur ederiz ailecek sabirla bu donemi atlatmayi bekliyoruz
Allah yardımcınız olsun ama bende aynısını dicem kesinlikle üstad uruma başvurun o çözer bu konuyu..

madasin

Kayıtlı Üye
Bu çok doğru gelmedi bana. Sizi anlıyorum zor günler geçiriyorsunuz. Fakat biz siz sandığımız, burayı hiç bilmeyen annenizle mi yazıştık ? Burası devlet dairesi olmayabilir fakat bizim ( en azından kendi adıma düşüncemi yazmak istiyorum ) burada bir kimliğimiz var. Ben bir üye ile yazıştığımı sanıyor iken, babası, annesi, komşusu , arkadaşı vs olması gerer beni. Keşke ilk yazarken, İlk girişi siz yapsaydınız. Sorununuz evet, sorundur. Fakat çözüm arar iken bu iletişim tarzı hoşuma gitmedi benim. Ben burada hiç bir kimliği olmayan birini mi eleştirdim bir de geri dönüş bekledim. Sn Hera

Tam 10 kayıtlı üye var sayfada, artı bir de konuyu açan üye fakat hiç kimse yazdığımla ilgili yorum yapmadı.

Hiperaktifejderha

Banlı Kullanıcı
Tam 10 kayıtlı üye var sayfada, artı bir de konuyu açan üye fakat hiç kimse yazdığımla ilgili yorum yapmadı.

Sayın Madasin, öncelikle kimse yazdığınız her şeye cevap vermek zorunda değil. İsteyen cevap verir, isteyen vermez. Ayrıca bu yorumunuza cevap verildiği takdirde konu dağılabilir. Konu sahibi anlattığı üzere pek çok olayla uğraşırken cevap yazamadım olabilir. Ayrıca flood yapmak yasak. Bir de noktalama işaretlerinden önce boşluk gelmez, bu konuda hassas olursanız sevinirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...