Rüyamda melek tüy'ü armağan edildi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lilith07

Kayıtlı Üye
Kalabalık, açık hava güzel bir yerde, insanların oluşturduğu sıra kuyruğunda bekliyorum, neden ordayım neyi bekliyorum bilmiyorum
fakat, sıradan sıkılıp en başına doğru yürüyorum, sonra gözüme kendi halinde, etrafında insan olmayan bir kadın takılıyor.
Sarı saçları, beyaz teni ve su yeşili güzel gözleri var, minyon tipli bir kadın. ''yabancı sanırım'' diyorum içimden. fakat kadın beni görmüyor henüz,
dikkatlice baktığımda; iki eliyle tuttuğu, avuçlarının içinde sarı-beyaz bir ışık huzmesi görüyorum. o ışık huzmesine bakarak gülümsüyor.
rüya o kadar gerçekti ki benim için, o an şok oluyorum ve böyle bir olayın olamayacağını idrak edip, '' artık tanrıya inanmalıyım '' diye düşünüyorum.
o sırada kadın beni farkediyor ve şaşırarak, ışık huzmesini karnına doğru götürüyor, bu sırada onun hafif şiş karnından hamile olduğunu anlıyorum. ışık huzmesi kayboluyor, sanki o şeyi karnına geri koymuş gibiydi. ve bana gülümseyerek yaklaşıp, avuçlarını açıyor, elinde bembeyaz bir melek tüy'ü var.
bana uzatıyor ve, '' senin olsun'' diyor. şaşırıp alıyorum sadece ve içimi bir mutluluk ve inanç kaplıyor, çok güçlü bir inanç.

Merhaba arkadaşlar, bundan 4 gün önce gördüm bu rüyayı, annem dışında kimseye de bahsetmemiştim aslında çünkü
bu gene kadar gördüğüm en net, en canlı(renkler ve ortam aurası) rüyalardandı ve özel kalsın istedim. bu tarz rüyalar görmem genelde, saçma karışık rüyalar gören biriyimdir.
yorumlayabilecek arkadaşlar var mı ? bu arada ben bayanım. teşekkür ediyorum şimdiden.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Her salı yapılan kişiye özel rüya yorumlarına katılın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...