Ruh Eşì "Mıknatısı"ve Ruh Eşi "Meditasyonu"

lviv angeles

Kayıtlı Üye
21 gece boyunca yatağa yattıktan sonra "uykudan hemen önce bilinçaltına daha rahat mesaj gönderebileceğimiz anda"çalışmayı gerçekleştirin:
(Bilinç size gelerek "ruh eşi diye bir şey yok" demeyi sever,o nedenle bu çalışmayı yapmak ,yukarıda yazdığım gibi alfa boyutuna yaklaşırken daha uygun olacak.Bilinçaltınız konuya inanırsa size onu yaşatmaya başlar!)
Aşkta her zaman istediğinizi "çekme" şansınız var,yeter ki o konu bilinçaltınızda olsun....
-Sırası ile akupunktur noktalarına vurun:
● Başımızın üst-tepe noktası
● Şakaklar
● Kaş başlama noktaları
● Çene üstü (bombeli nokta)
● Burun ile dudak arası
● Köprücük kemiği başlangıç noktası (boyun bitimi)
● Bu noktalara her gece 30 kere vuruş yapın.

Bu anlarda sadece ruh ikizinize odaklanın,kendinizi bir "aşk mıknatısı" olarak tanımlayın ve kodlayın.Olumlamalara vuruş anında devam edin:
♡ Ruh eşimi yaşamıma davet ediyorum.
♡Ruh eşimle yoluma devam etmeye niyet ediyorum.
♡ Ruh eşim yaşamıma doğru çekiliyor.
♡Onu seviyorum,ona teşekkür ediyorum,onu tüm kalbimle yaşamımda kabul ediyorum.

--------------------------------------------------------------

RUH EŞİMLE BULUŞMA MEDİTASYONU

Derin derin nefes alın,burundan alıp ağızdan vererek...
İçinizden sayarak 7'ye kadar nefesi alın,7'ye kadar yine sayarak nefesi verin.Bu çalışmayı 7 kere tekrar edin.Lotus pozisyonu bu çalışma sırasında uygun olucaktır.Ortam mümkünse pastel tonlardan oluşsun ve dinginliği sağlayan gülyağı tütsüsü yakın.
Şimdi: Pembe Renge odaklanın.Evren ile bir oldunuz ve şimdi ,şu anda tam olarak kendinizi çok seviyorsunuz ve akışa güveniyorsunuz.
Siz sevginin en saf halisiniz.Medite haldeyken,hep sevgide kalın,mutlu anları canlandırın,imgeleyin.
Gece yeniay zamanı bu çalışma için uygundur."Yeniliğe açılma" kodu ve enerjisi daha güçlü olur.
İçinizden tekrarlayın:
♡Ruh eşimi yaşamıma çekeceğime inanıyorum.
♡Onun varlığını kabul ediyorum.
♡Onu zaten tanıyorum.
♡Ruhlarımız hep irtibattaydı.
♡Onu yaşamıma şimdi davet ediyorum.
♡Onun beni duyduğunu biliyor ve onaylıyorum.
♡Şimdi ve tüm zamanlara doğru birbirimize çekiliyoruz.
♡O ve ben biriz...

Odanızda ertesi sabah "ruh eşinize" benzediğine inandığınız birinin resmini yatak odanızda kapıdan içeri girdiğiniz anda sağ tarafa duvara asın!
Kaynak:Tuğçe Işınsu

*Onu Kendine Aşık Et*

(Forumda aradığım kadarıyla bu konu yoktu.Umarım atlamamışımdır.)

Elif21

Kayıtlı Üye
Ruh eşi nasıl anlaşılr???
Nasıl anlarız karşımızdaki insanın ruh eşimiz olduğunu???
Ben çok merak ediyorum...

codzombi

Kayıtlı Üye
her ilişki de hep sıkıntı çektim . şu metodu ilk fırsatta deneyeceğim bakalım sonuçlar nasıl olacak :))

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Ruh eşi nasıl anlaşılr???
Nasıl anlarız karşımızdaki insanın ruh eşimiz olduğunu???
Ben çok merak ediyorum...
RUH EŞİ NASIL ANLAŞILIR?
●RUH EŞİ SENİN AYNANDIR
●Konuşmadan anlaşabilirsiniz.
●Onun hissettiğini hissedebilirsiniz.
●İlk görüşte onun o olduğunu anlarsınız.
●En sevdiği haliniz en saf halinizdir.
● Sizi en iyi anlayan kişidir,fazla açıklamaya ihtiyaç duymaz.
●Onunla herşey güzeldir,sorunlar,acılar bile....
●İlişkinizde telepati vardır.
●Birlikte gelecekte yaşayabileceğiniz şeyleri önceden sezersiniz.
●Yaşamınızda kalıcıdır,geçici bir ilişki ruh eşi ile olmaz.
●Karmanızda misyonu vardır,ders vermek,aynalık etmek,sizi korumak,değiştirmek...
●Tuhaf bir şekilde ondan gelen herşey size uyum sağlar.
●Bu sevgiden daha üstün bir durumdur.
●Onunla değişik ve başka kimseyle olmayan ruhsal bir sözleşmenin içindesinizdir.
●Kaybetme korkunuz yoktur,O sizindir.
●Onunla olan ilişki öncekiler gibi değildir,içiniz rahattır.
●Onu olduğu gibi seversiniz maddi,menfaate dayalı beklentiler olamaz.
●Herşey ilk anda başlar,zamanla gelişerek değil.
●Onun gelişi ile yaşamı sorgulama süreciniz başlar,siz daha iyi biri olursunuz.
●Kimse için yapmadıklarınızı onun için rahatça yaparsınız.
●Düşünerek değil "hissederek " yol almaya başlarsınız.
●Daha önce kimseyi gerçek anlamda sevmediğinizi anlarsınız.
●O sizin için yaratılmıştır,bu aşkta yanılsama olamaz.
●Onun üzülmesi sizi yıkar,onu kendinizden çok sevdiğinizi düşünürsünüz.
● Hayatta en özel anlar onunla geçenlerdir.
●O ruhsal tamamlayıcınız,herşeyinizdir.
Kaynak:Tuğçe Işınsu

¤ Ruh eşi ve ruh ikizi genelde birbirine karıştırılır.Halbuki çok farklı kavramlardır:
*İkiz ruhlar;aynı özden gelen farklı iki enerjiye ayrılmış ruhlardır.Her iki enerjide fiziksel boyutta ayrı deneyim yaşarlar.Eğer her ikiside yada birisi hazır olmadan karşılaşırlarsa,bu karşılaşma çok acı dolu ve tehlikeli olabilir.Karşılaşmalarının tek nedeni birbirlerinin ruhsal tekamüllerini hızlandırarak bütüne ulaşmaktır.Sanıldığı gibi birbirlerine tıpatıp benzeyen yaşamlar sürmemişlerdir.Fiziksel ve karakter özellikleri birbirine benzesede kişilikleri farklıdır.
Ruh eşi ise; ruh ikizi gibi zıt değildir.Karşı cinsin enerjisine sahiptir,zıt değil tamamlayıcıdır.Birbirlerini dengelerler.Onlarla yıllar boyu birlikte uyumla yaşanabilir.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Uzun zamandır bu konuyu araştırıyorum.Ruh eşi diye adı konulan ancak bunun büyük bir yanılgı olduğu durumların adının yalnızca "beden arkadaşlığı"olduğu haller demevcut.Bir sürü detayı var.Ruh eşi bunaltan bir sevgidende oluşmuyor.Öyle bir eş ki; sadece sonsuz güven ve huzurdan ibaret.Zor zamanlar olabiliyor ancak bu o kişiye ağır gelmiyor.Ruh eşiyle attığı her adım onun bir parçası çünkü.....
Edindiğim bilgiler ışığında ne yazık ki benim bildiğim,tanıdığım hiçbir çift birbirinin ruh eşi değil.

"Ruh eşimi buldum","O benim ruh eşim."gibi aşîna olduğumuz ağızlarda sakız olmuş kalıp cümleler mevcu.Olay malesef öyle deģil.Her flört,her aşk,her evlilik ruh eşi değil.:(

berylliuum

Kayıtlı Üye
Sayın Lviv bir sorum var. Bu olumlamalar ve genel olarak tüm olumlamaları söylerken ses yüksekliği gibi bir kriter var mı? Yani fısıltıyla söylemek ya da yüksek sesle söylemek lazım gibi.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Sayın Lviv bir sorum var. Bu olumlamalar ve genel olarak tüm olumlamaları söylerken ses yüksekliği gibi bir kriter var mı? Yani fısıltıyla söylemek ya da yüksek sesle söylemek lazım gibi.
Kitapta ses seviyesi ile ilgili bir bilgi ne yazık ki yok berylliuum.Sanırım olumlamalarda en önemli şey cümlenin anlamına tüm kalbinle inanabilmek.Sen kendini olumlamada hangi ses yüksekliğinde daha bütünleşmiş hissediyorsan öyle okuman sanırım en doğrusu.İçinden geldiği gibi....:)

La-edri

Kayıtlı Üye
Ruhumun bir esi olduguna hic inanmadim tabiyati ile hic aramadim, ama bir suc ortagina ihtiyac duydum. Aramadan buldum onu,Hayat onu benim sucuma ortak yapti.Ne Kadar tesekkür etsem azdir.

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Hergün düzenli bir şekilde tekrar edebileceğimi bilsem yapardım ama maalesef ruh eşimi çağıramayacağım o beni çağırsın :) öyle şimdiden yüz vermek iyi değil

Elif21

Kayıtlı Üye
☺☺ o da doğru...
Zaten hiç umulmadık anda karşına çıkıyor ruh eşi..
Çıkınca da afallıyosun ne yapacağını şaşırıyosun....😦😦

Egzotik

Banlı Kullanıcı
ben bu meditasyonu yaptım.ve kendisiyle karşılaştım da Yaparken onunla yaşayacaklarım sembolik imajlarla dolu bir film gibi zihnimden geçti.Hepsini yaşadım ve hisettim.Gözlerine baktığımda neler yaşadığını hissettim.Korkusunu, bilmediği şeylere nefretini ve isyanını, acılarını hepsini hisettim.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
ben bu meditasyonu yaptım.ve kendisiyle karşılaştım da Yaparken onunla yaşayacaklarım sembolik imajlarla dolu bir film gibi zihnimden geçti.Hepsini yaşadım ve hisettim.Gözlerine baktığımda neler yaşadığını hissettim.Korkusunu, bilmediği şeylere nefretini ve isyanını, acılarını hepsini hisettim.
Biraz òzel olacak (cevaplamayabilirsin),şu an hayatındamı?Meditasyonu yaptıktan ne kadar zaman sonra karşına çıktı?

AJA

Elit Üye
Ruh eşimi istemezdim hayatımda ,bir arkadaş olarak belki evet ama eş manasında hayır.Farklı olmak lazım ,sıkıcı olur zamanla. Zıttım olmalı ki eksiğimi onunla fazlasını kendimde bulayım.Anlaşılır olmak güzel de aynaya bakmak gibi hergün..Çabuk sıkılan biriyim .Yok olmaz :D

Madmen

Kayıtlı Üye
Çekim yasası ve Rezonans kanunu ; Egosal yorumlamalar ile çarpıtılmayı hak etmeyecek kadar değerlidir . Teoriden ziyade , pratik ve çalışma sıklığı önemlidir bu iki prensipte . ( Kişisel farkındalığınız ve ideal bir ilişkiden neler beklediğiniz ile alakalı psişenizi :zihninizde netleştirmeniz lazım ) . Kendinize yeteri kadar önemi , sevgiyi ve emeği verdikten sonra , gerçek sevgi birgün karşınıza çıkacaktır . Meditatif anlamda kendisini geliştirmiş biri , bu tür çalışmalardan daha hızlı bir şekilde sonuç alır ...

Egzotik

Banlı Kullanıcı
Biraz òzel olacak (cevaplamayabilirsin),şu an hayatındamı?Meditasyonu yaptıktan ne kadar zaman sonra karşına çıktı?

hayatımda fakat meditasyon diyemem biraz daha kısa bi koşşullama affirmasyon tekniği diyebilirim.Evet şuan hayatımda ve kendimden çok eminim. :)

Egzotik

Banlı Kullanıcı
Afirmasyon!Secret Günlük Öğretiler gibi .Örnekleyebilirsen sevinirim.

mesela dedim ki : Benim bir eş ruhum var.Adını bilmiyorum, yüzünü görmedim.Ama bi yerlerde benimle aynı duyguları paylaşan, hissettiklerimi hisseden bir eş ruhum var.Bir gün karşılaşacağım dedim, önce tanıştım.geçtiğimiz cuma günü de gördüm onu :)

İşin tuhaf yanı affirmasyonlarla birlikte imajinatif olarak zihnimden geçen senaryolar kehanet olarak gerçekleşti

Madmen

Kayıtlı Üye
Ruh eşi kavramı ; Karşı cinsten ve romantik ilişkilerden ibaret olmak zorunda değil . Ruh eşi iki kişiden fazladır . Birden fazla ruh eşiniz olabilir yani , Kişi kendinden sorumludur ve diğer ilişkiler ona ayna görevini üstlenir . Heteroseksül bir bakış açısından yaklaşacaksam eğer konuya ; Ezoterik terminolojiye göre kişilerin yedi boyutça yani ; Bedeni , Mental ve Ruhsal boyutlarca birbirlerine uyması ve tek bir ışık haline gelmesi söz konusu olabilir . Ama kişisel gelişim ve öz farkındalık şarttır bunun için . Dünya hayatında nadir karşılaşılan bir olgudur bu zaten . Çoğu ilişkide salt anlamda bedensel\Cinsel düzeydedir ve maneviyattan yoksundur . Bu da günümüzdeki boşanma oranlarının artması sebeplerinden biri ...