Keith Sherwood-Ruhsal Şifa Teknikleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Oenomaus

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar,iyi günler.Konsantrasyonum iyice gelişti ve ben artık enerji çalışmalarına geçmek istiyorum.Uzun süre bir imgeyi zihnimde capcanlı tutabiliyorum ve dikkat dağınıklığım az olup çok kısa sürüyor.Bunu buraya ve sizlere borçluyum,teşekkür ederim.Ve artık biraz geliştiğime göre enerjisel çalışmalara başlamalıyım diye düşünüyorum.Özellikle aura ve çakra şifalandırmak hedefim.Bu konuda araştırmalar yaparken Keith Sherwood-Ruhsal Şifa Teknikleri adlı kitap gözüme ilişti.Bu kitapta birçok enerjisel teknikler yer alıyor,çok güzel teknikler içeren bir şifacılık kitabıymış.Çakralar,aura,prana vs.Çoğunlukla övülüyor,hatta bu forumda şifacılık için açılan bir konuda üyelerimizden birine tavsiye edilmişti.Bu kitap başlangıç için yararlı olur mu,fikirlerinizi belirtirseniz çok mutlu olurum.İyi forumlar.

origanum

Yönetici
Kitapla bir yere varılmaz, tek tek eğitimlerini almanız gerekir. Uzun, özverili ve masraflı bu süreçte başarılar dilerim.

asterix

Kayıtlı Üye
Kitapla bir yere kadar kendine bir guru bulmalısın,önce aramalısın arayan bulur,
gerçek bir guruda parayla çalışmaz,sen hazırsan gerçekten istekliysen zamanını ayırır.Sen çalışmadan kimsede bir şey veremez.Bu iş parayla olmaz bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...