Ruyamda surekli Diş gormek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Te5ir

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Normalde rüyalarimi hatirlamam. Rüya da iken bunu unutmayacagim dedim zaman bile sabahina "rüya gördüm ama neydi yine hatirlamiyorum"derim.

Fakat özellikle bu aralar sürekli benzer ruyalar görüyorum.

1. Rüyamda sol azi dişim ağri sizi vs olmamasina rağmen bir doktor tarafindan zorla koparilmak isteniyor. Ben doktorun disimi koparacagini düsünürkende, doktor dişi koparmayacagini akmasi gereken bir kan olduğundan bahsedip, diş etime birsey batiriyor. Ve batirmasi ile beraber sanki muslukdan su akar gibi dişim kaniyor. Ve uyaniyorum.

2. Dişime biri 6 ti gen bir kristal (pirlanta degil) enine disime sokup delmek istiyor. Ona da izin vermiyorum. O da zorla disime bir kristal yerlestiriyor. Ama bunu resmen cekic vb birseyle (duvara civi cakar gibi) disime çakiyor.
Bu kristalin her iki ucuda disimden büyük ve disime cakip birakiyor. Uyaniyorum.

Ve bu ruyalari gun asiri surekli goruyorum. Yorumlacak arkadaslar olursa sevinirim. Tesekkurler.

Moonligt

Kayıtlı Üye
İş
komiser
Diş ömürdür.Diş çekilmesi ömrunun azaldigina işaret derler.Ama sizinki farklıymış.Dişinize taktigi kristal deTehlike atlatabilirsiniz ama sizin şer gordugunuz bir seyde hayır bulacaginiza işaret GİBİ GELDİ BANA.Hayatinizda bu yil cok guzel seyler olacak.nacizane fikrimi paylaştım.Daha uzman kisiler elbette daha guvenilir bir yorum yapabilir

hopefull06

Kayıtlı Üye
Rüyalar bazen hangi nefis mertebesinde olduğumuzu gösterirmiş, 7 nefsin mertebelerini hangi nefiste olduğumuzu anlamamızı sağlarmış.. Mesela diş çektirmek ruha ağır gelen şeyi gidermek, gibi..
Konu ile ilgili fazla bilgi sahibi değilim ama iyiye yorun iyi olsun..

Judahla.1

Kayıtlı Üye
Bana göre ailenizden birine para gelecek ve sıkıntılarınız gidecek.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Hayır olsun!Son zamanlarda bende çok canlı ve birbirine benzer rüyalar görüyorum.Şimdi böyle sende de benzer durum okuyunca şaşırdım.Benim bildiğim diş düşünce olumsuz oluyor.Sende böyle bişey yok.Her rüyada çıkmıyor zaten.:)Hayırlara vesile olsun!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...