Arkadaşımın görüğü nedir ne olabilir ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yaramazcocukmavi

Kayıtlı Üye
Dün gece 2-3 sıraları sosyal siteden arkadaşımla konuşuyordum,birden konuşma durdu (mesajlaşma)...Hiç çalmayacak telefonum gece çalmaya başladı hayır olsun diye telefonu açtım...Arayan arkadaşımdı,Sesi titrek,korku dolu,ve birazda ağlamaklı olarak konuşmaya başladı...benden yardım istedi birşeyler yap diye. daha önce de ziyaretine gelmiş bir arkadaştı anlatmak istediği annesine bağırıyor evin içinde ama sesi gitmiyordu anneye...Ve yatağınının ayak ucuna oturmuş bir varlık,lakin ne olduğunu kestiremedim.Uzaktan da tahmin etsemde dilim varmadı bunu söylemeye kendisine..Çünkü bir kaç kez daha aynı olay olmuş anlatmıştı...Varlığın resmini çekmesini sakin olmasını,ve devamlı surette okumasını tavsiye bulundum.resim çekemedi...Fakat aldığım ip uçları şunlardı dün gece...Düz saçlı , erkek , elleri ışık saçıyor, ve elinde yeşil bir kitap var...Verdiği bilgide bu yönde...Doğruluk derecesini konuşmak istemiyorum çünkü şahit olmadım fakat fikir yürütmek isteyen arkadaşlardan fikir sunmalarını istiyorum...Benim söylediğim ise telefonda, telkin etmek sakinleştirmek oldu.. korkmanı gerektirecek bir durum değil bu yaşadığın gayet sakin ol bildigin surelerden oku ve uzaklaş yatagından annenin yanına git...Siz ne dersiniz bu duruma neye yormak lazım ?(Yalnız bu durum yaşanırken telefonla konuştuğum bu sırada ve bir yarım saat sonrasına kadar vücudumda karıncalanma hissi mevcuttu bunu da eklemek istedim).

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Böyle bir hikayenin doğru olduğuna inanmıyorum şahsen bilemem belki de doğrudur.

origanum

Yönetici
Bunu arkadaşınızın bize sorması gerekiyor başkasının aktarması ile olmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...