ŞiFA ENERJiSi...!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yaramazcocukmavi

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba; 3 yaşında olan bir kardeşimiz için şifa enerjisi çalışmalarınıza ihtiyacımız var neler yapabilirsiniz..Şifacı arkadaşlar ne gibi yardımlarınız olabilir bana bilgi verirmisiniz...Önce ALLAH tealadan sonrada sebep olarak sizden yardımlarınızı talep ediyorum bilgi verirseniz sevinirim...

HeryerMoR

Kayıtlı Üye
Geçmiş olsun arkadaşım , kardeşimizin adını verir isen biz de dualarımızla yardımcı olmaya çalışalım. Allah cc. yardımcınız olsun.

Selam ile.

yaramazcocukmavi

Kayıtlı Üye
Kardeşimizin ismi .......Eksik olmayın sağolun Rabbim kabul etsin...

origanum

Yönetici
Bu sitede her perşembe şifa veriliyor talep edenlere. İlgili konuları okuyun lütfen ve arzu ederseniz oraya başvurun. Şifa enerjisi gönderiyorum perşembeleri.
Bu arada sitede her türlü kişi var, lütfen tanımadığınız kimselere özel bilgilerinizi vermeyin, biliyor olmanız gerek nedenini yeterince eski bir üyeliğiniz var.

yaramazcocukmavi

Kayıtlı Üye
Kusura bakma arkadaşım uyarın için sağol, dalgınlığıma geldi kişisel bilgi verdik...Yardımcı olacak arkadaşlardan ricam mesajlada olsa ulaşmaları...Yada ben kimlere ulaşayım konuyla ilgili olarak.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Kusura bakma arkadaşım uyarın için sağol, dalgınlığıma geldi kişisel bilgi verdik...Yardımcı olacak arkadaşlardan ricam mesajlada olsa ulaşmaları...Yada ben kimlere ulaşayım konuyla ilgili olarak.

Öncelikle size yardımcı olacağım diyen kişilerin yardım etmelerine izin verilmiyor çünki yardımdan başka bir amaçları olabilir kişi bilgileri vermek te bu sebeple yasak zaten.İnsanların dua etmesi için kişisel bilgi bilmesine gerek yok.

yaramazcocukmavi

Kayıtlı Üye
Sadece kişinin isim yada soyisminin verilmesi yada ne bileyim annesinin isminin verilmesi beraberinde sıkıntı yaratacaksa illaki bende vermem bu isimleri mesajlar alındı arkadaşlar sağolun ...

Tamam sizinle iletişime geçeceğim vakti geldiğinde sağolun...

HeryerMoR

Kayıtlı Üye
İsim istemekdeki amacım kötü niyetli değildir belirtmek isterim. Yanlış anlamamanızı temenni ederim.

Yeniden acil şifalar dilerim. Umarım en kısa zaman da şifaya kavuşur küçüğümüz. Allah cc yar ve yardımcınız olsun kardeşim.

Selam ile..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...