Rüyada Bir sürü güvercin gelip üzerime kondu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Uyuyor muydum bilmiyorum ancak yataktaydım daha sonra tam odamın kapısından bir sürü güvercin geldi uçtular her yerde görülen güvercinlerdendi üstüme kondular arkama başıma omzuma daha sonra huylandım biraz beni yukarı kaldırdılar. Ben belki üstüm açık kalmıştır ya da başım aşağıya düşmüştür diye bilinçaltımdan uyanmışımdır diye düşündüm ama bilmiyorum. Bunun yorumu ne olabilir ?

Judahla.1

Kayıtlı Üye
Güvercin kutsaldır.Bana göre yaptıklarınızın karşılığı size geri dönecektir.İylikler ve güzel haberler etrafınızı sarıp sizi mutluluktan uçuracak.

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Güvercin kutsaldır.Bana göre yaptıklarınızın karşılığı size geri dönecektir.İylikler ve güzel haberler etrafınızı sarıp sizi mutluluktan uçuracak.

Ah, umarım öyle olur kavga ve gürültüden başka bir şey geçmiyor şimdilik dün gece de rüyamda eşeğe bindiğimi gördüm hayırlısı :)

La-edri

Kayıtlı Üye
Esege binmek hayirli islerde bulunmanizi göstertiyor, ayrica güvercin cok güzeldir Nimet ve müjdeli haber demektir. Bir sey gördügünüzde bu rüya olsun vizyon olsun fark etmez aslinda, ruya rüyet demektir yani birseyin surete bürünüs hali vizyonda aynidir. Vizyon görenler saadece manen bir derece üstedir.Manlarin aciklamasinda bir fark olmaz yani.

Judahla.1

Kayıtlı Üye
Ah, umarım öyle olur kavga ve gürültüden başka bir şey geçmiyor şimdilik dün gece de rüyamda eşeğe bindiğimi gördüm hayırlısı :)
Eşek ve güvercin (şaka amaçlı) köyde mi yaşıyorsunuz :D her neyse.Bu 2 rüyanın tam anlamı:
Bir amaç doğrultusunda ilerlemen güzel gidiyor.Bu amacının sonu hayırdır.Bu yaptığın iş seni çok mutlu edecek.

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Esege binmek hayirli islerde bulunmanizi göstertiyor, ayrica güvercin cok güzeldir Nimet ve müjdeli haber demektir. Bir sey gördügünüzde bu rüya olsun vizyon olsun fark etmez aslinda, ruya rüyet demektir yani birseyin surete bürünüs hali vizyonda aynidir. Vizyon görenler saadece manen bir derece üstedir.Manlarin aciklamasinda bir fark olmaz yani.

Hayırlı bir işlerde bulunurum umarım , peki rüyaları neredeyse her insan görüyor manen bir derece üstün olunca ne olur ?

Eşek ve güvercin (şaka amaçlı) köyde mi yaşıyorsunuz :D her neyse.Bu 2 rüyanın tam anlamı:
Bir amaç doğrultusunda ilerlemen güzel gidiyor.Bu amacının sonu hayırdır.Bu yaptığın iş seni çok mutlu edecek.

Köyde yaşamıyorum :D Hangi amaç uğrunda gittiğimi bilmiyorum ki yakın zamanda değişik bir şey yapmadım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...