Hüddam & Hadim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mehmtsirin

Kayıtlı Üye
Selamün Aleyküm kardeşlerim,
Ben 29 yaşındayım 7 ay önce İzmir'de bi iş kazası geçirdim ve sağ gözümden yaralandım, 2 defa ameliyat oldum ki 2-3 defa daha ameliyat olmak zorundayım yani gözümü kaybetme tehlikesi ile karşı karşıyayım. Neyim varsa kaybettim bekarım ama yinede bakmak zorunda olduğum insanlar var ama ne yazık ki sağlıkta gitti. Kısaca durumu özetlemek istedim içinde bulunduğum durumu anlatabilmek için. Aylardır internetten veya kitaplardan araştırıyorum ve ihlas suresinin hüddamını çağırmaya karar verdim çünkü araştırdığım kadarı ile isteyene ilim isteyene rehberlik isteyene arkadaşlık ve isteyene de şifacı olurlarmış, evet herşeyimi kaybettim ama gözüm iyileşmezse dünyalık hiç bi şey umurumda değil yani hüddam davetini sadece ve sadece şifa için yapmak istiyorum başkada bi isteğim yok niyetim yok. Bu konuda aylardır araştırıyorum ve karar verdim kesin kararlıyım ama doğru daveti bulmak istiyorum, yardımcı olacak kişilerden Allah rızası için daveti özelden göndermelerini veya benimle irtibata geçmelerini istiyorum. Bakın tehlikeli veya yapma etme dersenizde benim kaybedecek bi şeyim yok son çarem çünkü herşeyi kaybettim ve aylardır dibe vurduk aileme zaten yardımcı olamıyorum ölmeyi bile düşündüm bana bu konuda yardımcı olacak birileri varsa gerekirse yalvarırım lütfen ne durumda olduğumu anlayın. İzmirde oturuyorum bu işleri bilenleri hiç tanımıyorum son çare olarak buraya yazmayı düşündüm, yardımlarınızı bekliyorum.

alamut

Kayıtlı Üye
arzum o dur ki İnşallah iyi ve güzel günlere kavuşursunuz sn.mehmtsirin size inşirah suresinden bir ayet hatırlatmak istedim فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ يُسْرًا
Fe inne maal usri yusra(yusren). (her zorluğun yanında bir kolaylık vardır)

origanum

Yönetici
Siz ne yaparsanız yapın bunu başaramazsınız açıkça söyleyeyim, boş hayallere kapılmayın, size de yazık. Hüddam bu ilime ömrünü adamış kişilere ve bunların da çok azına nasip olur, o da yaşlılığında ancak. Kaldı ki birşey için kendisini isteyenlere zaten bahşedilmez, iyilik yapacaksanız onun aracılığı ile değil de kendi becerinizle yapmanız beklenir.
Ayrıca şifacılık için hüddama gerek yok gidin adam gibi bir yerden reiki enerjisine uyumlanın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...