Deprem?!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

escano

Banlı Kullanıcı
Yeni yeni aklıma geliyor.. 5-6 yaşlarındayken anneannemlerde kalırdık bir dönem. Ben ordaki salonda yattığım geceler su içmeye filan kalkardım. Saatini hatırlamıyorum. Yataktan kalkınca deprem oluyor hissi yaşardım. Gümbür gümbür sesler duyardım ve er sarsılır gibi olurdu. Buna dayanamaz ve yere düşerdim. Yoksa düşene kadar devam ediyordu.

Yalnızca o evde o odadaki koltukta uyuduğumda olurdu bu. Anlam veremezdim fakat 1-2 yıl önce aynı olayı tekrar yaşadım.

Sinirsel filan mı yoksa parapsikolojik mi? O evde yatarken kuzenimle birlikte bir gölge de görmüştük.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
ayni evde yasadim ama 1-2 yil gecti uzerinden
O zaman evde var bişeyler demek ki..Sorun evle alâkalı.Sizde olsa nerde olursa olsun,nereye giderseniz gidin yaşardınız aynı şeyi.Sinirsel olması için evin sinirlerinin bozulmuş olması gerek.:)
Gitmeme imkânınız varsa bir daha gitmeyin.Gitseniz bile gece yatıya kalmayın derim.

escano

Banlı Kullanıcı
O zaman evde var bişeyler demek ki..Sorun evle alâkalı.Sizde olsa nerde olursa olsun,nereye giderseniz gidin yaşardınız aynı şeyi.Sinirsel olması için evin sinirlerinin bozulmuş olması gerek.:)
Gitmeme imkânınız varsa bir daha gitmeyin.Gitseniz bile gece yatıya kalmayın derim.

E peki bu olayın sebebi nedir ki? Anneannem günde 2 saat Kuran okuyan biri ayrıca yani kötü bir varlığı engellemez mi?

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Kötü varlık olduğunu kim söylüyor ki ? :)

Ori

Kayıtlı Üye
Ben nedense prapsikolojik bir durum olduğunu düşünmüyorum. Beynin algılarıyla ilgili bir problem olsa gerek.

acid

Kayıtlı Üye
Bazı varlıkların enerjisi bize yabancıdır ya da bizden daha fazladır. Bu yüzden o enerji sizi rahatsız edebilir. İyi kötü ayrımının enerjisel etkiyi hissttirmeyeceğini düşünmüyorum.
Ancak aynı evde bu durumu yaşamanız geçmişte o evde yaşadığınız ve sizi etkileyen bir olayın bilinç altına yerleşmesiyle ilgili olabilir. O anıları hatırlatan durumlar sizde rahatsız edici etki yaratıyor olabilir. Hatırladığınız ya da hatırlamadığınız bir olay nedeniyle bu durumları yaşamış olabilirsiniz. İnsanlar bilinçaltına öyle kodlamalar yapar ki nedenini bilmeden yıllarca etkilerini yaşarsınız. Pek çok korkunun ve anlamı bilinmeyen durumların nedeni budur aslında. Çocukken olumsuzluk yaşamış ya da sizi üzen şeylere şahit olduğunuz bir evde huzursuz olmuş olabilirsiniz, bu da vücudunuzda tepkiler yaratabilir. Bu yüzden parapsikolojik olaylara yoğunlaşmadan önce olayın psikolojik ve fiziksel sebeplerini de inceleyin derim. Eğer burada anlatamadığınız başka durumlar da varsa bakım yaptırarak varlıksal durumlar var mı öğrenebilirsiniz. Biz burada sadece sizin anlattıklarınıza göre düşüncelerimizi belirtebiliriz ancak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...