Hayvanlar ve bebekler sizi seciyorsa bunun anlamı nedir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

seemoreglass

Kayıtlı Üye
Merhaba bir ortama girdiğimde hayvanlar hep beni seçer gelip yanıma kucağıma otururlar. Kimseye yakın davranmayan hayvanlar bile benimle iletisim kuruyorlar saldırgan olduğunu bilmeden bir sürü kopege yaklasip öpüp sevdim hep sahipleri çok şaşırdı bağırarak engel olmaya çalışanlar oldu isiracak diye ama hep iyi davranıyorlar bana ve bebekler de aynı şekilde ben artık bu işin içinde bir iş var diyorum sebebi ne olabilir?

fransula

Kayıtlı Üye
Pozitif bir enerjiniz var muhtemelen, hani derler ya şeytan tüyü var diye işte o insanlardansınız demek ki :)

asterix

Kayıtlı Üye
Merhaba bir ortama girdiğimde hayvanlar hep beni seçer gelip yanıma kucağıma otururlar. Kimseye yakın davranmayan hayvanlar bile benimle iletisim kuruyorlar saldırgan olduğunu bilmeden bir sürü kopege yaklasip öpüp sevdim hep sahipleri çok şaşırdı bağırarak engel olmaya çalışanlar oldu isiracak diye ama hep iyi davranıyorlar bana ve bebekler de aynı şekilde ben artık bu işin içinde bir iş var diyorum sebebi ne olabilir?
Bu çok güzel bir durum tebrikler,bir zamnlar meditasyonlar vs spritürl enerjim yüksekti uyumluydu o zaman köpekler karşıma geçip bana dönerek otururlardı kendiliğinden bu durum içsel yani bilinçaltı temasınızın çok iyi olduğunu gösteriyor çünki bahsedilen varlıklar saf halde bulunuyorlar her şeyi direkt sezerler.

Megali

Kayıtlı Üye
Ben nde öyleyim özellikle çocuklar anlasamayacagim çocuk yoktur

seemoreglass

Kayıtlı Üye
Oleeey teşekkürler ben de böyle birşey olduğunu tahmin ediyordum. Insanlarla anlasmaktan çok çok daha önemli benim için. Çünkü bir hayvana sarilinca kendimi daha çok sevgiye doymuş ve güvende hissediyorum insanlara karşı gerginligim var tabi ki hepsine karşı değil ama hemen isindigim insan sayısı çok değil malesef. belki ben de hayvanlar kadar hassas ayırt edebiliyorumdur karsimdakinin hislerini.

Hiperaktifejderha

Banlı Kullanıcı
Bir yerde yıldız tohumlarının hayvanlarla arasının iyi olduğunu okumuştum, araştırmanızı öneririm.

crazymen17

Kayıtlı Üye
Benim de vardır böyle bir durumum. Bazen yolda giderken kedilere rastlarım. Normalde ürken korkan kediler ben yanlarına gittiğimde dizime çıkar paçalarıma sürtürünür. Misal yanımda başkası varsa onun yanına bile gitmez hatta kaçar veya sert tepki verir. Ben severim kucağıma alırım falan. Hatta geçen bir kaç ünili genç kız yaklaştı ben kedileri severken . Onlardan kaçtılar çalının arkasına saklandılar.

Mesela 18 yaşında kızım var. Evdeki kedilerimiz ona hiç gitmez. Sevdirmezler. O da çok sıcak değildir onlara karşı.

Çocuklar konusunda da öyle. Çocuklar da aynıdır. Yanımda hiç ses çıkarmazlar. Ağlıyorsa bile susarlar.

anlgzl97

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar bugün alışveriş merkezinde aynısı benim başıma geldi. Bir çok küçük çocuk ve bebek bana bakılı kaldılar bir süre bakıp sonra gülümsüyorlardı bazı aileler fark etti bir kaçı bebek arabasıyla yanıma geldiler hatta çok hoşuma gitmişti uzun süre baktı bebekler baya bir zaman geçirdim orada eve geldiğimde aileme anlattım şimdi sitede böyle bir yazıyla karşılaşmak çok garip gerçekten :D

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Hayvanlar beni seviyor mu bilmiyorum ama ben onları seviyorum.Yolda gördüğümde hep selam veririm.Bebekler sever ama ben onların korkmuş hallerini daha sevimli ve komik bulduğum için genelde yüzlerine kaşlarımı çatarak canavar suratımla bakarım.:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...