Yıkanmış Cevşenim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Besticitium

Kayıtlı Üye
İyi akşamlar Sayın Mabet Üyeleri, muskam-cevşenim montumun için cebimde unuttuğum gerekçesiyle makinada yıkandı etkisinin geçmesi enerjisinin yitirmesi gibi negatif etkileri varmıdır? Kendim isuçlu gibi hissediyorum üzerimde taşımaya devam edeceğim sizce gereği kaldı mı ?

Besticitium

Kayıtlı Üye
Maalesef onu göremiyorum siyah bir kalın bezle kaplı ayrıca altında da bal mumundan bez tarzı bişeyle kaplı

Sheriff

Kayıtlı Üye
İş
President of Big PimP AÅž
Maalesef onu göremiyorum siyah bir kalın bezle kaplı ayrıca altında da bal mumundan bez tarzı bişeyle kaplı

Yenisini yapın veya yaptırın olmadı? Eğer yaptıramazsanızda onu takınca rahat hissediyorsanız takın, enerjisini hissediyorsanız kullanmaya devam edin.

Besticitium

Kayıtlı Üye
Güç alıyorum desem iyi olur. Maalesef yapan kişi hayatını kaybetti.Allah rahmet eylesin.

Semar

Kayıtlı Üye
Bence kaybetmez ilk naylonumsu sonrada derimsi bir seyle kaplaniyor diye biliyorum , sonucta su gecmeyecektir diye tahmin ediyorum ben olsam açıp kesinlikle bakmazdim.. dusunsenize bir suru kotu enerjiyide depoluyordur actiginizda ya aciga cikar ve hersey tersine teperse kabus :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...