Madde bagimligi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Te5ir

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Hipnoz ile madde bagimliligindan kurtulmak mümkünmü?
Bir yakinimdam biraz önce bir haber aldim, durumuna çok üzüldüm.
Suan kendi iradesi ve hastahane gozetiminde tedavi oluyormus.
Merak ettigimden de sormak istedim.
Tesekkurler.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Evet mümkün olabilir.
Maddeden kasıt eroin vb. ise hastaneden ayrılmadan ve hastane gözetiminde bir hipnoza girebilir madde bağımlılığından kurtulma süreci daha kolay duruma getirilebilinir.

codzombi

Kayıtlı Üye
vucudundaki biriken maddenin atılması gerekiyor , atıldıktan sonra da alternatif tıb yöntemleri ile tedavi olur iyice.

Te5ir

Kayıtlı Üye
Evet mümkün olabilir.
Maddeden kasıt eroin vb. ise hastaneden ayrılmadan ve hastane gözetiminde bir hipnoza girebilir madde bağımlılığından kurtulma süreci daha kolay duruma getirilebilinir.

Maddeden kastım eroin ve türevlerinin tamamı,
Bende sürecin hipnoz ile daha verimli ve kolay olacağı kanısındayım.

Bu konuda arkadaşımı bilgilendirdim. Umarım kendisi de bu süreci atlatabilecek güce sahip olup, bu süreçten bir kazanım elde edebilir.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Maddeden kastım eroin ve türevlerinin tamamı,
Bende sürecin hipnoz ile daha verimli ve kolay olacağı kanısındayım.

Bu konuda arkadaşımı bilgilendirdim. Umarım kendisi de bu süreci atlatabilecek güce sahip olup, bu süreçten bir kazanım elde edebilir.
Eğer bu konuda arkadaşınız hipnoz alıcak ise seçeceğiniz uzmanı gelişi güzel olarak seçmeyin.Kişinin öz geçmişine bakın mümkün ise uyguladığı tedavi metodunu onun tedavisinden geçmiş kişilerin yorumlarına uğlaşın ve böylece bir fikir edinin.
Bazı hipnoza aldığını iddia eden uzmanlar kişiyi 10 15 saniyede medatif hale sokmaya çalışıp orada bir kaç telkin veriyorlar ve buna da hipnoz diyorlar bu kesinlikle hipnoz değildir bu tür kişilerden sakının.İnsan bunu kendi kendisine de yapar.
Gerçek bir uzman bulmakta zorlanırsanız sitemizin sahibi urumhamatahayil'e başvurabilirsiniz ekibiyle birlikte profösyönel anlamda hipnoz hizmeti sunmaktadır.
Arkadaşınız için acil şifalar dilerim.

Te5ir

Kayıtlı Üye
Eğer bu konuda arkadaşınız hipnoz alıcak ise seçeceğiniz uzmanı gelişi güzel olarak seçmeyin.Kişinin öz geçmişine bakın mümkün ise uyguladığı tedavi metodunu onun tedavisinden geçmiş kişilerin yorumlarına uğlaşın ve böylece bir fikir edinin.
Bazı hipnoza aldığını iddia eden uzmanlar kişiyi 10 15 saniyede medatif hale sokmaya çalışıp orada bir kaç telkin veriyorlar ve buna da hipnoz diyorlar bu kesinlikle hipnoz değildir bu tür kişilerden sakının.İnsan bunu kendi kendisine de yapar.
Gerçek bir uzman bulmakta zorlanırsanız sitemizin sahibi urumhamatahayil'e başvurabilirsiniz ekibiyle birlikte profösyönel anlamda hipnoz hizmeti sunmaktadır.
Arkadaşınız için acil şifalar dilerim.

Kesinlikle arkadaşım ve ailesi ile görüştükten sonra sizleri ve Syn urumhamatahayil'i bilgilendireceğim. Hipnoz konusunda bir bilgi birikimim olmadığı için gerçek bir uzman bulma olasılığım ya da uzmanlığını anlama olasılığım malesef yok.
Ailesi ile görüştükden sonra, ailesi ve Syn urumhamatahayil' de müsait olursa mutlaka iletişime geçeceğim.
Teşekkür ederim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...