Astral seyahatle ilgili kafama takılan soru

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ramazan345

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba,
çok uzatmadan sormak istiyorum sorumu doğuştan görme engelli olarak dünyaya gelen insanlar astral seyahatte görüntü görebilirlermi yada ses ve vb, ile mi algılarlar astral seyahati ?
sevgilerimle :)

Sheriff

Kayıtlı Üye
İş
President of Big PimP AÅž
Arkadaşlar merhaba,
çok uzatmadan sormak istiyorum sorumu doğuştan görme engelli olarak dünyaya gelen insanlar astral seyahatte görüntü görebilirlermi yada ses ve vb, ile mi algılarlar astral seyahati ?
sevgilerimle :)

Gerçekten ilk defa aklıma takıldı benimde bu soru :D , benim düşünceme göre beden fizikidir ve astral boyutta ise ruhsal beden kullanılmakta yani görüntü görebilirler gibime geliyor. Dediğim gibi benim cahil düşüncem :)

Ansolo

Kayıtlı Üye
Gerçekten ilk defa aklıma takıldı benimde bu soru :D , benim düşünceme göre beden fizikidir ve astral boyutta ise ruhsal beden kullanılmakta yani görüntü görebilirler gibime geliyor. Dediğim gibi benim cahil düşüncem :)
Katılıyorum banada en mantıklı bu geldi.

gizliherif

Kayıtlı Üye
Şahsi görüşüm, doğuştan görme engelli kişiler daha iyi astral seyahat yapar.Bilinçaltından gelen görüntü olmayacağı için görüntü net ve keskin olur, bu yüzden daha rahat görebilirler.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
' Körler astral bedendeyken kör değildirler. Astral beden organlara sahip değildir, o sadece bir bilinç noktasıdır'

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...