Nazar İçin Muska Yazılmış Fakat?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Ekli dosyayı görüntüle 7365

Bunda tam olarak ne yazıyor ve nasıl bi etkisi olabilir, nisanlimin ablası nazardan korusun diye yazdirmis ama nisanlim bunu taktığımdan beri isim gücüm rast gitmiyor diyo haklİda hiç işten yana sıkıntısı yoktu fakat 1.5 aydır işsiz bulamıyor başvuruları kabul edilmiyor ne yazikki?

lviv angeles

Kayıtlı Üye
1,5 ay az zaman değil.Madem olumsuz etkilendiği kanısında neden taşımayı sürdürüyor?Ben ilaç içsem iyi gelmediğini farketsem o an keserim.Taşımasın o kâğıdı üzerinde,en kolay çözüm.

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Haklisin yeni fark etmiş durumda ne yazikki bu süreç içerisinde sürekli is bulmak aramak görüşmek gibi çabalara uğraştığı için aklına gelmemiştir belki.. Bazı insanlar bişeye kendini o kadar kaptırırkı farkına varmazlar durumun

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim iviv artık taşımıyor sirkeli tuzlu suda bekletiyorum sonra atacağım tek bildiğim yöntem bu

codzombi

Kayıtlı Üye
tükenmez kalemle defter sayfasına yazılmış . belki de arapça bir nottur . keklenmişsiniz.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
-Etkisiz bir uygulama. Bir muska yapılırken kullanılan mürekkep, kağıt ve yazım çok önemlidir. En küçük bir yazım hatası, eğri harf vb. etkisiz olmasına sebep olur.

-Bir defter kağıdına, tükenmez kalem ile baştan savma bir şekilde Arapça harfler yazarak vefk-muska yapılmaz. Yakınınızın yaşadıklarının bu kağıt ile bağlantısı olmadığını söyleyebilirim. Onun dışında sirkeli suda bekletmeniz iyi olmuş, yakınınızın içinin rahat etmesini sağlamış olursunuz.

Sevgiyle Kalın.. :)

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim Tai msjini kendisine yolladım daha fazla rahatlayacagini düşünüyorum ayrıca dediğin gibi ona anlattım tükenmez kalemle bu iş yapılmaz diye tabi yamuk baştan savma yazılmış olanın etkisinin bozulduğunu yeni öğrendim çok sağ ol :)

origanum

Yönetici
Rast gitmez tabi, bu şey muska diye taşınır mı?

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
İnsan tükenmez ile yazarken bile bir dilin harflerini düzgün yazar bare :)
Burada harfler Allaha emanet gibi duruyor.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Madem uygulama etkisiz o zaman nasıl olumsuz etkiliyor ?

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Madem uygulama etkisiz o zaman nasıl olumsuz etkiliyor ?

Olumsuz etkiye dışardan bir neden arandığından olabilir.

İnsan biraz önemser de kuralı neyse onu eder, çocuğunun defter sayfasını koparıp çengel bulmaca çözdüğü kalemle yazmış,ne de kuvvetliymiş demekki zat-ı muhterem.

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Eh ablası yazdirmis bi guzel kolye yazdirmis vermiş kardeşine oda almış takmış ne yapsın iceriginin ne olduğunu bilmiyor bende çok müdahele etmedim yanlış anlamasin diye bi analiz et dene bakalım dedim aradan 1.5 ay geçti işte verdi bana sonra

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Hem nazar için denmiş hemde Muskamı denmiş. Hay Allahım memlekete iş kimlere kaldı. Yazık diyorum. Yani büyü ilmini ayaklar altına alıyorlar. Bilgiyi geçtim bu çirkinlik nedir yahu bu özensizlik nedir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...