Bu vefk doğru mu yapılmış?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kralcarsi1903

Banlı Kullanıcı
Ben geçenlerde aşk ve bağlama vefki yaptırmıştım bir hocaya ama nedense psikolojim o dönemlerde bayağı bozuk olduğu için olmayacağını düşünerek bıraktım sizlere sorum arkadaşlar bu vefk doğru mu yapılmış yani gerçek bir vefk mi...

[/img]

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Sanırım problem geometrik.Urum davet öğrencilerinin veya tılsım vs ile uğraşan kişilerin yıllarca çizim çalıştığını söylemişti.

codzombi

Kayıtlı Üye
Sanırım problem geometrik.Urum davet öğrencilerinin veya tılsım vs ile uğraşan kişilerin yıllarca çizim çalıştığını söylemişti.

hazır şablonlarla hallediliyor da bence mevzu o da değil , bir şeyler yazmış ta ne yazmış belli değil :D küfür de olabilir her bir şey de olabilir yani . sembolleri doğru kullanmamıştır veyahut başka şeydir, arapçam maalesef yok

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
- Malzeme hatası
- Yazıların okunmayacak kadar özensiz yazılması
- Geometrik sanatın tamamen katli

Bu tür çalışmalarda ciddiyet ve disiplin gerekir. Baştan savma yapılmaz. Bir Japon kılıç ustası yetişirken başlangıçta eline kılıç dahi almaz. Çizim öğrenir, yazı sanatı öğrenir, bol bol okur ve içselleştirir, nefes çalışır, sonra sonra sahte kılıçla antrenmanlara başlar. Yani burada mesele sadece enerji değil, yolu bilmek, o yolda kendini hazırlamaktır. Kaldı ki bir de burada enerjiden bahsediyoruz, varlıklardan bahsediyoruz. Ne kadar da kolay bazıları için.. Halbuki bazı yabancı kaynaklarda ''moda'' akımların, eski gelenekleri tahrif edip ''şunu şunu yak, şununla mürekkep yap, dantel işi gibi klavuz hazırla, otur iki zikir at, şu saatte şunu şöyle çiz'' tamamdır bitti işte..'' diye olayı paçavralaştırması kadar aciz, kötü niyetli ve cahilce bir şey yok. Ben ilham dışında bu tür çalışmalara hiç girmedim, çünkü hakkını verecek kadar ilgili olmadım. Hele Urum'a bir sorun bir vefk hazırlaması nasıl oluyormuş diye. Adamın bizimle kaç gün sesli konuşamadığını bilirim çalışma yüzünden. Yani böyle özensiz, basit şeyler değil bunlar.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Vefk değil aşk çalışması değil. Koruma için yapılmış örnek bir çalışmanın kopyası. Yani sadece bir şablon. Bu ara da ne yazıldığı belli değil denmiş belli. Arapça sayı onlar.

kralcarsi1903

Banlı Kullanıcı
Bana bunu yapan medyumun yasak olduğu için adını vermicem ama telefon numarasının son 4 hanesini yazıcam yeter ki bizim gibi başkalarıda mağdur olmasın umutlarıyla oynanmasın 6275...

Shadow Vain

Banlı Kullanıcı
Bana bunu yapan medyumun yasak olduğu için adını vermicem ama telefon numarasının son 4 hanesini yazıcam yeter ki bizim gibi başkalarıda mağdur olmasın umutlarıyla oynanmasın 6275...

Son 4 hanesinden adamın adını sitesini ve dolandırıcı olduğunu bile buldum. Google'de aratırsanız sizde bulabilirsiniz. 6275 medyum aramasını yaparak.

damned

Kayıtlı Üye
İşin kötü tarafı bu insanları şikayet te etsek yasalardaki boşluktan faydalanıp ceza da almıyorlar. Kısa bir süre ortadan kaybolup yeni bir isimle tekrar ortaya çıkıyorlar. İnternet ortamında sürekli reklamını gördüğümüz şarlatanların birçoğu aynı kişi zaten, piyasa da birden fazla isimle tanınıyorlar. Aman dikkat!

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Kıymetini bilene bu site çok büyük bir nihmet.Üstatlarımız kaç yıldır usanmadan öyle açıklamalar getirmişler ki bizlere düşen tek şey sitede arama yapıp okumak.
İnsan bilinçlenmediği hiçbir işe girişmemeli.Mesela herkez mimar değil ama ev yaptırıcak birisi inşaat kumuyla deniz kumunu ayırt edebilmeli evinin başına yıkılmaması için.Yapacağımız her işi özenle yapmalıyız sitede neredeyse herşeye bir cevap var araştırıp okuyalım öyle işlem yaptırmaya girişelim dışardan birisine yaptıracaksanız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...