Yedirip içirilen büyülerin etkisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kralcarsi1903

Banlı Kullanıcı
Bundan yaklaşık 3-4 ay kadar önce sözlümlen ayrıldık görüştüğüm bir kaç hoca kaşık büyüsü yaptılarını söyledi ama ama yaptıkları tarihten itibaren aradan bir ay kadar bir süre geçmesine rağmen büyünün etkisi olmadı hocalar ellerine yüzlerine bulaştırdıklarını söylediler bu büyüyü başaramadıkları için kız arkadaşım arkadaşının bir düğününe gittiği zaman orda bir şey yedirip içirmişler ondan tam 4-5 gün sonra kadar ayrıldık benim merak ettiğim konu bu yedirme içirme işleri bu kadar etkili mi oluyor ve neden...

amadeusxx

Kayıtlı Üye
site de daha bilgili insanlar var ancak malesef yedirilip içirilerek yapılan büyüler var ve ehil kişilerce yapılmışsa tutuyor.

kralcarsi1903

Banlı Kullanıcı
Yedirip içirmede tutar tabi niye tutmasın?
Güncelde kısa süre önce kaşık büyüsü irdelenmişti.Maji dünyasında son zamanın popüleri kaşık büyüsü sanırım.

O kaşık büyüsünün konusunun sahibide bendim ama sonradan öğrendim ki kaşık büyüsü herhangi bir etki göstermemiş ya hoca yada işlemi yapanlar yanlış yapmışlar yedirip içirilenler neden bu çabuk tesirli ve tesirli oluyor onu merak ediyorum...

lviv angeles

Kayıtlı Üye
O kaşık büyüsünün konusunun sahibide bendim ama sonradan öğrendim ki kaşık büyüsü herhangi bir etki göstermemiş ya hoca yada işlemi yapanlar yanlış yapmışlar yedirip içirilenler neden bu çabuk tesirli ve tesirli oluyor onu merak ediyorum...

:D O da sendin demek.:)Bana kalırsa basit bi açıklaması var bunun.Yedirme içirme büyüsü ,doğru kişilere,doğru yerde,doğru biçimde yaptırılmıştır.Umarım atlatırsınız bunuda..

kralcarsi1903

Banlı Kullanıcı
:D O da sendin demek.:)Bana kalırsa basit bi açıklaması var bunun.Yedirme içirme büyüsü ,doğru kişilere,doğru yerde,doğru biçimde yaptırılmıştır.Umarım atlatırsınız bunuda..

Doğrudur tutmasınada şaşırmam zaten ama ben en çok 5 gün gibi kısa bir sürede bu kadar etkili olmasına çok şaşırdım sadece bir hafta bile değil yani düşünün inşaallah bunuda atlatırız...

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bu konu tamamen majisyenin maharetiyle alakalıdır.

gumuskursun

Banlı Kullanıcı
Oluyor dayımın başına gelmiş bu bizim köydeki evin bahçesinde oluyor bir akrabamız düğünü var dayımın köpeği vardı çakır diye yavruyken beslemeye başladı 2 yaşına falan geliyor çakır çok sevimli çok uysal bi köpek ayrıca düğün akşamı kopek çıldırmaya başliyor kuduruyor bir sürü insan içinden dayımı bulup ısırıyor saldırıyor işte doktora falan gidio lar asi yapıyolar işte kopek kuduz falan da değilmiş sonradan anlaşılıyor köpeğe büyü yapmislar ekmek gibi bişey yedirmisler kimin yaptığı hala belli değil ama koy de birinin bize acayip gıcık kaptığı belli ben istanbulda yaşıyorum dedemler hayvancılık da yapıyorlar bundan 1 2 yıl önce 2 inekleri zehirlendi falan yani birisi bize büyük bi kin tutuyor
İyi forumlar

teknik67

Kayıtlı Üye
yedirilip içirilerek de çok rahat büyü yapılabilinir.iyi niyetle bile yapılsa ters tepki verip büyü yapılan kişi rahatsız olabilir.onun için güvenilmeyen kişilerin evine gitmemek ,yiyip içmemek en iyisi darılırlarsa darılsınlar hiç önemli değil.eğer güvenmediğiniz bir yere gittiğinizde ya iştahım yok deyin,kaza orucu tutuyorum deyin bir şey deyip hiç bir şey yemeyin.gözümle gördüğüm şahit olduğum şeyleri burada yazıyorum.yedirilip içirilerek büyü yapılıp çok kötü olup neredeyse ölme derecesine gelen bir kaç kişiyi gördüm şahit oldum.yani atmıyorum.evet yedirilerekde büyü yapılabiliniyor bunu bilin.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Herhangi bir yemek yedin yemeğin içinde zehir var ne olur
Kahve içtin içinde kafein var ne olur
Fasülye yedin sonra ne olur
Majikal tesir içeren bir şey yedin için ne olur. aynı hesap majikal ilimler fizik kurallarına göre hareket eder. dünyada yaşıyoruz onun kurallarına göre olacak tabi ki her şey.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...