Rüya denememle ilgili sorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

berylliuum

Kayıtlı Üye
Başlık bulamadım ^^
Ben yaklaşık 4-5 gündür gece birinin rüyasına girmekle ilgili deneme yapıyorum. Deneme olduğu için bu her gün görüştüğüm bir arkadaşım haberim olsun diye.
Yaptığım şey gece yatıp nefes alışverişlerimi düzenledikten sonra rüyasına girmek istediğim kişiyi uyur gibi hayal etmek ve onun zihnine girdiğimi düşünmek. Buraya kadar sorun yok ama tam beynimde o kişiyle konuşurken her seferinde 3.bir şahsın da (hep aynı kişi) görüntüsü beliriyor ve onu zihnimden atmaya çalışırken dikkatim dağılıyor. Acaba bu kişinin her seferinde araya girmesinin bir nedeni olabilir mi? Ya da bunu nasıl engelleyebilirim?

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Belkide olabilir ama işin anahtarı sadece bir kişiye konsantre olmak ise demek ki problem konsantre olmakta.Mesela bir örnek vereyim.Benimde meditasyon yaparken zihnimde bir sürü şarkı gezinir.Kendimi nefes alış verişlerimin düzeniyle güçlenen bir kafeste hayal ederim.Kendi çalışmanızı da buna uyumlayabilirsiniz.Mesela sadece ikinizin olduğu kalın duvarlı bir oda olabilir bu.Denemeye değer.

berylliuum

Kayıtlı Üye
Bunu da deneyebilirim belki de yeni başladığım için konsantrasyonum yeterince güçlü değildir. İşin ilginci karşı tarafı çok net canlandırabilirken kendimi kafamda canlandırırken zorlanıyorum. Yani insan kendi görüntüsünü nasıl zorla düşünür. Biraz daha deneyeyim zamanla olur belki :)

berylliuum

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim ama bir sorum var bu zikirle yaptığımızda hani bazı uygulamalarda huddam gönderiyoruz o da benim açımdan riskli çünkü kontrol edemem öyle bi uygulama değil , değil mi?

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Neden hep aynı kişi görüntüsü araya giren?Ben rüyaya girme çalışmasına değilde bu kısma takıldım.Şöyle bir neden olabilirmi?Araya giren kişiyle çözemediğin ve öylece kalan bir sorun yada affedemediğin birşey var mı beryliiuum?O kişiyle olumlu bir ilişkin mi var yoksa tersi mi durum?Sanki arada askıda kalan bir olay var gibi hissettim.Önce perde olan bu kişinin aradan kalkması gerek ki çalışmanda amaca ulaşsın.Sanki sürekli hatırlatıyor bu insan bu yolla kendini sana....Doğru yada yakın tahminmi bery?:)

berylliuum

Kayıtlı Üye
Neden hep aynı kişi görüntüsü araya giren?Ben rüyaya girme çalışmasına değilde bu kısma takıldım.Şöyle bir neden olabilirmi?Araya giren kişiyle çözemediğin ve öylece kalan bir sorun yada affedemediğin birşey var mı beryliiuum?O kişiyle olumlu bir ilişkin mi var yoksa tersi mi durum?Sanki arada askıda kalan bir olay var gibi hissettim.Önce perde olan bu kişinin aradan kalkması gerek ki çalışmanda amaca ulaşsın.Sanki sürekli hatırlatıyor bu insan bu yolla kendini sana....Doğru yada yakın tahminmi bery?:)
Araya giren kişi aslında iyi iliskilerimin olduğu ama rüyasına girmeye çalıştığım kişiden biraz kıskandığım biri :)) işte anlamadığım kısım bu yani onun orada ne işi var :) yani günlük hayatta cidden iyi arkadaşım ama orda olmasını istemiyorum :)

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Araya giren kişi aslında iyi iliskilerimin olduğu ama rüyasına girmeye çalıştığım kişiden biraz kıskandığım biri :)) işte anlamadığım kısım bu yani onun orada ne işi var :) yani günlük hayatta cidden iyi arkadaşım ama orda olmasını istemiyorum :)
:):)Sebep ortada bence.:)Kıskanma duygun orda da aranıza girmesine neden oluyor.Bu duygundan arınman gerek diye düşünüyorum.O kişiyi oraya çeken bu duygun,kıskançlık.Bide ruyasına girmeye çalıştığın kişiden kıskanıyorsun.Denklem çok mantıklı.:)

berylliuum

Kayıtlı Üye
Kıskançlıktan arınma konusunda bir tavriyeniz var mı ? :) Yani sorunu böyle pat diye tespit edince bu da var mıdır diye düşündüm :)

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Kıskançlıktan arınma konusunda bir tavriyeniz var mı ? :) Yani sorunu böyle pat diye tespit edince bu da var mıdır diye düşündüm :)

Benim bildiğim regresyon çalışması var .Bu tip duygular geçmiş yaşam kayıtlarından,anılardan miras kalabiliyor malesef.Bunun için regresyon çalışması sanırım uygun.Birde Yare'den önce yazayım.:):)EFT.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...