Ölü Küçük Kız

superfantasticngtve

Kayıtlı Üye
Arkadaşım geçen gün anlattı ve bende fikirlerinizi almak istedim.. İsimleri tamamen uyduruyorum anlaşılabilmesi açısından isim kullanacağım.
Sevda adındaki kız şehirdışında bir üniversitede okuyor ve yurtta kalıyor. Bir akşam yanına küçük bir kız geliyor ve ben senin teyzenim 2016 Haziran ayında öleceksin diyor sırtında da yaralar varmış bu küçük kızın. Annesine bir şey anlatmadan soruyor tabii benim teyzem var mıydı diye ve annesi küçük yaşta ölen bir teyzesi olduğunu sırtında bulunan yaralardan falan bahsediyor. Kız tabii bunun üstüne şok oluyor çünkü 2016 Haziran'da öleceğini de söylemiş. Adına sevda dediğim kız arkadaşımın kuzenidir uydurma bir hikayede değil, sizce bu olay neden yaşanmıştır neden öleceksin şu zamanda denmiştir?

fransula

Kayıtlı Üye
Buz gibi oldum şu an. O küçük kızın teyzesi olabilme ihtimali vardır belki, bu tarz olaylar çok fazla duyuluyor. Fakat beni ürperten bir insana şu gün öleceksin denir mi? Ölmeyeceğin varsa da kalpten gidersin, psikolojin bozulur. Umarım uydurmuştur o küçük kız. :eek:fftopic:

superfantasticngtve

Kayıtlı Üye
Gerçektende öyle.. Düşünsene kendini öleceğim diye şartlandırıyor, o zamana kadar hasta olur vallahi.. :willy_nilly:

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
İnsanın kendini şartlandırması çok acayip şeylere sonuç verebiliyor.İlgili kişi bence kendisine bakım yaptırıp detayı öğrenebilir diye düşünüyorum.Yani ben olsam kesin bakım yaptırırdım nedir ne değildir diye.Dilerseniz ilgili kişiyi buraya yönlendirin.

fransula

Kayıtlı Üye
İnsanın kendini şartlandırması çok acayip şeylere sonuç verebiliyor.İlgili kişi bence kendisine bakım yaptırıp detayı öğrenebilir diye düşünüyorum.Yani ben olsam kesin bakım yaptırırdım nedir ne değildir diye.Dilerseniz ilgili kişiyi buraya yönlendirin.

Kesinlikle katılıyorum, başka bir alternatif yok gibi. Aksi taktirde psikolojisi iyice bozulur. Hatta bu olay onu intihara bile sürükler.

Sheriff

Kayıtlı Üye
İş
President of Big PimP AÅž
Bende paylaşmak istemiyorum ama bir yakınımın rüyasına Azrail (A.S.) girmişti ve ona ölecek arkadaşlarını ve onun öleceğini belirtmişti, sonrasında ise aynı isimli başka biri ve sayılan bütün isimlerdeki kişiler bir kazada vefat ettiler. Bu tür olaylar olabiliyor ama dua ve dikkati eksik etmeyin derim. Sonuçta Allah kaderimizi değiştirebilme özelliğini insana armağan etmiştir, vermiştir. Umarım Hayırlısıyla sıkıntı çözülür.

Meftun

Kayıtlı Üye
Geleceği Allahtan başka bilen olmadığına göre( buna peygamberler de dahil ) eğer olay gerçekse, görünen o küçük kız o aileyle yaşayan bir cin veya başka kötü varlık olabilir. Teyzesinin durumunu bilip onun kılığında görünmüş olabilir. Yani rahmani bir olay olsa gelip şu gün öleceksin demez hiç bir melek veya varlık. Yazık o arkadaşa böyle birşeyin olamayacağını söyleyinde psikolojisi bozulmasın.

AJA

Elit Üye
O şaşkınlıkla iyiki teyzesini bir daha öldürmemiş :D
Şaka bir yana ölüceksin denir mi ya hu ? Ne yani hazırlık yap ,yaparken de kafayı ye demek gibi.

Semar

Kayıtlı Üye
2016 mayıs ve haziran geçmez .. eceli gelmediyse bile stresten ölür insan..

uzumakikamilov

Kayıtlı Üye
Ben de 2016 yılında öleceğimi defalarca rüyamda görmüştüm, en son gelen güncellemelerle katilimin yüzünü dahi görmüştüm. Ancak ben bilinçaltı(!) olduğuna inanıyorum, arkadaşınız da umarım öyle yapar.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Sıkıntı yapmasın. Duasını etsin bu duaya teslim olsun ve peşini bıraksın.

01anavarza

Banlı Kullanıcı
Buna benzer bir olay olarak; annemin arkadaşının babasına bir arkadaşı 3 gün sonra senin öldüğünü gördüm demiş ve adam gerçekten de o tarihte öldü.Bu olayı paranormal açıdan değerlendirmesem bile bir insanda psikolojik olarak ciddi hasarlara yol açabilir.Bu olayın bir insanı kötü etkilemesi için paranormal olmasına gerek yok.Uzman yardım alması şart bence.

Semar

Kayıtlı Üye
Her üniversiteye giden alkol mu alıyor? Ilginc bir teshis olmuş. Belkide gercekten ölecek ya da onun icin yeni bir doğum olacak onun hayatında büyük bir gelişmeyi önceden hissetti ama bu dediklerim fazla iyi niyetli yaklaşım.

boristanblue

Kayıtlı Üye
Konuyu hortlatmak gibi olacak, acaba durum nedir ? arkadaşınız sağ salim hayatta öyle değil mi ?

Ansolo

Kayıtlı Üye
Bende çok merak ettim öldü mü kaldı mı? Sanırım asla öğrenemeyeceğiz :( yazan arkadaş uzun zamandır girmiyor gibi