Osho Zen tarot hakkında yardım..

Hera34

Kayıtlı Üye
İş
Mühendis
Merhaba,
Birkaç gün önce kendime osho zen tarot kartlarını aldım.
Ancak hakkında çok detaylı bilgiye sahip değilim, örnek teşkil etsin diye kendime bir Elmas açılımı yaptım.
Çok ayrıntılı bir şekilde olmasa da yaşadığım durum ile alakalı zihinsel düşüncelerim kartlara yansımış durumda.
Kartlara sahip olan, bana öneri sunabilecek ya da yardım edebilecek olan arkadaşlarım varsa çok mutlu olurum.
Teşekkürler :)

superfantasticngtve

Kayıtlı Üye
Zaman konusunda yardımı olan bir deste olduğunu duymuştum.. Forumda bu deste hakkında bir bilgi göremedim. Bilgisi olan varsa bende aydınlanmak isterim.:)

Hera34

Kayıtlı Üye
İş
Mühendis
Cevabınız için teşekkür ederim, dilerim birileri gerekli bilgiyi verir :)
Zaman konusunda yardımı olan bir deste derken, sizin de bilgilerinizi alabilir miyim. En azından birike birike gider desteler hakkındaki bilgiler

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Bu kartlar bildiğim kadarıyla kehanet verme yönünden çok, kişiye rehberlik etme amacı taşıyor.

Zen tarotu geçmiş yada gelecek tahmini yapmıyor.O an aklımızda olan düşüncelere çözüm amaçlı bizimle bu kartlar.Zen tarotu kişisel gelişimi ön planda tutar.Osho yaratıcılığı ne de olsa...Ben çok güzel ,enerjisi yüksek bir set olduğunu düşünüyorum.
Ekli dosyayı görüntüle 7317

Hera34

Kayıtlı Üye
İş
Mühendis
Yani meditasyon amaçlı kullanabilirim yalnızca?
Teşekkür ediyorum cevabınız için :)

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Yani meditasyon amaçlı kullanabilirim yalnızca?
Teşekkür ediyorum cevabınız için :)
Rica ederim.Bir zaman önce bu kartlar bir derginin hediyesi olarak mini kart basımı halinde elime geçmişti.Her kart öyle iyi ifade edilmişki...Bilinçaltını izahı muhteşem.Evet kartın asıl amacı meditasyona yönlendirerek kişideki iyileşmeyi sağlamak.Tabii daha derinlerde ifade ve yorumları varmıdır bilemiyorum.:)

superfantasticngtve

Kayıtlı Üye
Acaba klasik Tarot destemin yanına günlük kart seçimi için bu desteyi alsam kötü mü etmiş olurum? :willy_nilly:

Keira

Moderator
Eğer içinizden bu desteyi almak geçiyorsa alabilirsiniz, neden kötü olsun ki?