Ailemin Başındaki Karabulutlar

crazymen17

Kayıtlı Üye
Hemen olayı anlatayım. Sonra da bazı ekleyeceklerim olacak;

Bugün sabah 9:30-10:00 civarı. Kızım evden çıkmak üzere hazırlanıyor.
Aşağıda anlatacağım olaylarda bahsettiğim durumlar söz konusu olduğu için de evde yalnızken korkuyor .
Ve her yalnız kaldığında TV vs açıyor. Ayrıca odanın ışığı da yanık.

Hazırlandığı esnada ışık ilginç bir şekilde yanıp sönmeye başlıyor.

TV nin sesi birden çok yüksek bir düzeye açılıyor.

Ve diğer odadaki tansiyon aleti çalışmaya başlıyor.

Bunların hepsi aynı anda olmaya başlıyor.

Kızım ne yapacağını şaşırıp duvarın dibine çöküp kalıyor. Ve birkaç saniye sonra toparlanıp Felak ve Nas okumaya başlıyor.

Ardından her şey normale dönüyor.

----------------

Şimdi. Kızım yaklaşık 2 yıldır anormal şeyler görüyor. Bize anlattığına göre ;

Bir gece odasındaki koltukta oturan siyah bir karaltı görüyor. Sonradan belden aşağısının olmadığını farkediyor.
Gayri ihtiyari "Sen kimsin git burdan" diyor ona. Ardından yastıkla üzerine vurmak istiyor. Bir anda kayboluyor.
Kızım iyice çıldırıyor ve daha şiddetli bir şekilde vurmaya devam ediyor.
O sırada o karaltıdan "Boşa uğraşma bana birşey yapamazsın" diye bir ses geliyor.
Kızım bunu aylarca sakladı bizden. Hakkında kötü düşünürüz vs bahanesiyle.
Ancak birkaç kez daha gördüğünü sonra bir daha görmediğini anlattı aylar sonra.

Kızımın dersleri çok kötüydü. Ve 3.sınıf sonunda okulu bırakıp dışarıdan okumak istediğini söyledik. Biz de kabul ettik.
Ancak dersleriyle arası yine kötü.
----------------

Bu olaydan yıllar önce eşim birkaç kez tekrarlanan bir olayı da bana anlatmıştı;

Eşim koltukta uzandığı bir vakitte koridordan 4-5 yaşlarında sarı saçlı mavi gözlü bir kız çocuğu eşimin yanına geliyor ve ona gülümseyip gidiyor.
Bu olay 2-3 kez tekrarlanmış.

Eşim evlendiğimizden bu yana neredeyse yakalanmadığı hastalık kalmadı. Şu an zaten üfürüm hastası.Düzenli ilaç kullanıyor.
Ama migrenden tutun da psikolojik travmaya kadar. Yaklaşık 3 aydır dişiyle uğraşıyor.

----------------

Neyse... Aslında evin her bireyinde hasıl olan bu tip olaylar çok şükür beni bulmadı. En azından henüz.
Ancak benim sorunum ise evlendiğimiz günden bu yana bir gün yüzü görmemiş olmamız.

4 araba aldım. 3 ile kaza yaptım. Bela adeta beni buldu. Hiç birinde belirgin kusurum yok. Yani aşırı hız,alkol,hatalı sollama vs gibi.
Birincisinde düz yolda giderken birden güneş gözüme parladı ve kontrolü kaybedip kenarda duran araca vurdum.
İkincisinde 20-30 km hızla sokak arasında giderken aracım pert oldu. Eşim ağır yaralandı.
Üçüncüsünde yolumda giderken sola sinyalimi verdim bir kamyonet arkadan aracıma vurdu.

Kredi çekmek istedim. Ancak puanım çok düşmüş. Maddi sıkıntılarım nedeniyle bankaların kara listesine girdim.

Bir gün canıma tak etti ve soluğu tanıdık bir hocada aldım. Bana evinizde sıkıntı var dedi. Dua muska vs verdi.
Ve ekledi "3 gün içinde işlerin düzelecek " dedi . 3.gün bankadan aradılar "Krediniz onaylandı gelip kullanabilirsiniz "dediler.

Ancak sonra muskayı takmayı bıraktık. Duayı okumayı da. Yani eski halimize döndük.

Ama ne yazık ki hayatımız da eski kötü haline yaklaşık 1 ay sonra geri döndü.

----------------

Birkaç hafta önce kızımın çalıştığı dükkanın önünden geçen bir bayan kızımı görünce yanına gidiyor. Falına bakayım diyor.
Başlıyor anlatmaya. Ne o kızımı ne de kızım onu tanıyor. Bu anlattıklarımın bir çoğunu anlatıyor.

"Kızım senin kısmetin bile kapalı. Kimseyi bulamazsın. Derslerinde başarısız olursun. Babanın hiç bir işi rast gitmez.
Borçtan gözünü açamaz. Annen hastalıktan kurtulamaz.Domuz büyüsü var" diyor.

Ancak bundan bana bahsetmiyorlar.

----------------

Kızımın falcı ile görüşmesinden 2 gün sonra (dediğim gibi benim bundan haberim yok) ben ilk gittiğim hocaya tekrar gittim.
Bana herşeyi anlattı. Üstelik ilk görüşmemizde hiç bahsetmedim. Sadece sıkıntı var içimizde. Korkuyoruz vs gibi belirtiler anlatmıştık.
Huzursuzluk var. Falan filan. Yani hiç bir şeyi detaylı anlatmamıştık.

Yine gittim ve yine sıkıntı devam ediyor dedim. Yani detaylı bilgilendirme yapmadım.
O da aynı şeyleri tekrarladı. Sizde " Engelleme " var dedi. İşiniz rast gitmez.

Ben hem muskaya hem de diğer dua ve diğerlerine devam ediyorum.

İçimde korku yok. Ama diğer sıkıntılarım devam ediyor. Evden neredeyse hastalık hiç eksik olmuyor.
Maddi sıkıntı devam ediyor. Adeta 1 gün gülüyorsak 1 ay ağlıyoruz.

----------

Neyse ... Kafanızı şişirdiysem kusura bakmayın. Ev olarak ne yapacağımızı şaşırdık.

Saygılar...

crazymen17

Kayıtlı Üye
Sorun çok çare yok gibi olmuş. Artık çok klasik oldu bakım yaptırın demek fakat Urum yani site sahibine bir danışsanız çok iyi olabilir.

Aynen öyle oldu. Zaten şu an hislerim de bu yönde. İnşallah yardımcı olabilirse inanılmaz büyük bir iyilik yapar bize.

crazymen17

Kayıtlı Üye
3-4 gün önce yatsı namazımı özellikle negatif hisler uyandıran ve kızım korktuğu için benim yattığım kızımın odasında kılıyordum.
Yatsının farzının son 2 rekatına durdum. O sırada adeta hani cebinize bir anda mesaj düşer ya onun gibi zihnimde mesajlar oluşmaya başladı.
Halbuki ben o an namaza odaklanmış ve layıkıyla namazımı kılmaktan başka birşey düşünmüyorum. Mesajlar beynimde belirmeye başladı ;

"Tamam. Biz pes ettik. Bu evde sizler her gün namaz kılıp Kur'an-ı Kerim okuyor ve dinliyorsunuz.
Bu durum bizi perişan etti. Geçen haftaya kadar sayımız 8 iken 4ü kaçtı gitti. Ancak siz bu duruma devam edince biz de gitmeye karar verdik.
Buraya gelme sebebimiz ise bu evde yüksek sesle müzik dinlenmesi ve müzik aleti çalınmasıydı.
Sizlerin aranızda konuştuğu gibi ne kedileriniz ne de evin içinde herhangi bir pislik veya necis bir durumdu. Günlerdir bu dolabın üzerinde sizleri izledik.
Ben bu mesajı iletmek üzere en son kaldım."

Bu mesaj yaklaşık 1 dk sürdü. Ama ben namazımı kılmaya devam ediyorum bir taraftan.
Mesaj bittikten sonra adeta kapı pencere açılmış gibi bir serinlik çöktü odaya.
Odadaki mesajda da bahsedilen ve bana da günlerdir tuhaf hisler dolabın üzerinde durduk yere çıtırtılar geldi.

Neyse aradan 2 gün geçti. Bir gün salonda oturmuş TV izlerken yine o zihnimdeki ses belirdi ve " Biz geri geldik" dedi. Ama o kadar.

Ben tekrar Ayet ve Sureleri okumaya başladım. Bu arada bu 2 gün içinde yastığımın ve dolabın üzerinde tuttuğum ayet ve sureler odada değildi.

Tekrar yerlerine koydum. Şu an herhangi bir huzursuzluk yok. Ama nedir merak ettim son durum.

Yani bana son gelen " Tekrar geldik" den sonra herhangi bir iletişim yok bir daha.

crazymen17

Kayıtlı Üye
Eşim bu sabah işe giderken başına geleni az önce işten gelince bana anlattı ve hala ikimizde şoktayız ..

Eşim sabah erken kalkar. Sabah namazını kılıp 7:30 gibi evden çıkar. Yine aynı saatte evden çıkıyor.
Yolun kenarındaki kaldırımdan yürürken içinden de Ayet-el Kürsi okuyor. Ben de özellikle ıssız yerlerden geçerken çok okurum.
Karşıdan siyah bir kedinin kendine doğru geldiğini görüyor bu arada.
"Ne tatlısın sen vs" diye uzaktan onu sevmeye falan başlıyor.Ama Ayet-el Kürsi'ye de devam ediyor.

Kedi ona doğru yalaşıyor. Tam yanından geçerken kedi bir anda arka iyi ayağı üzerine kalkıp yanından yürüyüp geçiyor.
Bildiğin arka iki ayağının üzerine kalkmış ve insan gibi yürüyerek yanından geçmiş.
Ama ön ayaklarını da hani teslim olma hareketi vardır ya öyle yaparak..
Ama kedi bir yandan eşime bakıyor diğer yandan adeta kaçarcasına uzaklaşıyor.
Eşim de o an haliyle korkuyor ve ne olduğunu bile anlamadan o da adımlarını hızlandırıp uzaklaşıyor.
Biraz gittikten sonra arkasına bakıyor; Kedi az ötedeki çalının dibinde adeta top gibi kıvrılmış saklanıyor.

Eşim adımlarını daha da hızlandırıyor ve işine gidiyor.

Ama daha da ilginci ben de bugün iş yerinde amirimi imza için ararken çalıştığım yere uzakta bir yerde arazide olduğunu öğrendim.
Yanına gittim.İşim bitince de dönüyorum tam. İşyerime bulunduğum yerden kısa yoldan ulaşmak için 2 yol ve aralarındaki tümsekleri geçmem lazım.

1.yol ve tümseği geçip 2.yolu da geçtim. Tam 2.tümseği geçecekken sağımda yaklaşık 10-15 m uzakta siyah bir kedi dikkatimi çekti.
Gözlerini bana dikmiş bakıyor. Ama o nasıl bir çift göz. Adeta ampul takmışsın. Ve resmen bana bakıyor. İçimi bir ürperti kapladı. Hızlı adımlarla uzaklaştım oradan.

escano

Banlı Kullanıcı
Aynı şeyi söyleyeceğim, bakım. En kesin yol bu gibi görünüyor.

Pocahontas

Kayıtlı Üye
Siz böyle en ufak birşeyden bile bu derece etkileniyorsanız zaten size kim neden büyü yapsın, kendi kendinize fazlasıyla negatif enerjiyi çekmeyi başarıyorsunuz zaten. Siz bilmiyor musunuz ki izin verilmedikçe yaprağın bile kımıldamayacağını? Önce kendi içinize bir dönün yanlışınızı bulun. Sizi rahatsız eden o bahsettikleriniz sizden de kaynaklı olabilir. Bu olaylar olmadan öncesini bir düşünün bakalım evde kavga gürültü var mıydı? Ya da başka sıkıntılar bu derece negatiflikleri tetiklemiş olabilir mi? "Bir sabah gözümü açtım böyleydik" olmaz. Önce oturun bir arada ailece konuşun zihinsel olarak bu tür şeyleri beslemekten öte, güçlü olduğunuzu ve bunlarında gelip geçici bir sınav olduğunu söyleyin. Kendinizi aciz görmeyin ve en önemlisi maneviyatınıza korkarak sığınmayın. Sorun zaten bu haldeyken bile büyüyor ise Urumhamatahayil zaten gerekli yardımı size illaki yapar ama psikolojik olarak siz böyle devam ederseniz iki gün sonra yine başka bir negatiflikle uğraşırsınız demedi demeyin.

Cmrnz

Kayıtlı Üye
Öncelikle geçmiş olsun, bir an önce yardım almanız lazım sanırım. Uruma ben de yazdım birkaç defa yoğun olduğu için geç dönebiliyor, bakım yapıcak bana da bende de korkmalar vs vardı evimden tasınınca rahatladım konum var burada, ama kısmetsizlik aynı sizin anlattığınız gibi elimizi neye sürsek çöl gibi kuruyor herşey ters gidiyor cok iyi anlıyorum sizi inşallah kurtulabiliriz bu durumdan