11 11

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sheriff

Kayıtlı Üye
İş
President of Big PimP AÅž
11 sayısı numerolojideki anlamı:
Çok istenilen ,bir başarıyla sonuçlanacak uzun ve sabırlı planlama.Bazen sessizlik dönemlerinde fitilin ateşlenmesi gerektiğinide ifade edebiliyormuş 11.
Melek dilinde:
Aslında 1 sayısıdır sadece "düşüncelere dikkat et "diyen rakam.Tabi burda kombinasyona bakıp aynı mesajı katlayarak alıyoruz 11'de de...
11-111-11:11 :Üstad Rakamı:
Anında tezahür mesafesinde yolculuk eden tüm var olana giriş kapısı.Kapalı kapıları açar ve siz tüm kapıların arasındasınız.Kişinin içsel kalp arzularının bolluk içinde yaratımında Ruhüstü Tanrısal Benlik ile bir olmak.(Son cümlenin sanırım türkçesi;kalpten istediğin herşeyde Allah yanında olucak gibi gibi...)
11 ile ilgili bu açıklamalar mevcut.Farklı bulduklarım olursa eklerim.

Bunun numerolojiyle alakası olmadığı kanaatindeyim :) çünkü aynı sonuçlara bende ulaşmıştım ama hiç mantık vermiyor. :S

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Bunun numerolojiyle alakası olmadığı kanaatindeyim :) çünkü aynı sonuçlara bende ulaşmıştım ama hiç mantık vermiyor. :S
Zaten sadece ilk paragraf numerolojideki açıklaması diğerleri değil.Mantık mı?:)Konu 11 sayısının verdiği özel mesaj,meleklerde anlamı..:)Parapsikoloji platformunda mantık aramak pek mantıklı değil zannımca.:):)

mehmet970

Kayıtlı Üye
Bende saate ne zaman baksam kol saatine yani , ara sıra telimde de denk geldim ve sürekli 19,07 . Ara sıra oluyor ama bir olur iki olur günde 4 5 defa oluyodu . Şimdi kol saatim yok denk gelmiyorum hiç ama neden oluyo bende anlamıyorum.

La-edri

Kayıtlı Üye
Bende saate ne zaman baksam kol saatine yani , ara sıra telimde de denk geldim ve sürekli 19,07 . Ara sıra oluyor ama bir olur iki olur günde 4 5 defa oluyodu . Şimdi kol saatim yok denk gelmiyorum hiç ama neden oluyo bende anlamıyorum.

Fenerbahce sampion olacaktir belkide :) Yani benim esim olsaydi aynen böyle bir yorum getirirdi, söylemek istedigim sey algida secicilikle alakli.

Sheriff

Kayıtlı Üye
İş
O değilde fark eden oldu mu bilmem ama bir süredir herkesin rakamlarla bir haşır neşirliği var. Anlam getiremiyorum pek, bende dahil olmak üzere çoğu kişinin böyle olayları oluyor. Çok değişik, eğer bize verilen mesajsa ne olduğunu bulmak bize kalmaz mı? Ancak hiç ip ucu olmadan... :willy_nilly:

lviv angeles

Kayıtlı Üye
O değilde fark eden oldu mu bilmem ama bir süredir herkesin rakamlarla bir haşır neşirliği var. Anlam getiremiyorum pek, bende dahil olmak üzere çoğu kişinin böyle olayları oluyor. Çok değişik, eğer bize verilen mesajsa ne olduğunu bulmak bize kalmaz mı? Ancak hiç ip ucu olmadan... :willy_nilly:
Ben eskiden aradaydım fikir olarak.Algıda seçicilik mi yoksa gerçekten mesaj mı diye?Artık bende algıda seçicilik olduğu kanaatindeyim.Bugün 7 sayısının konusunda pembekuvars 17:17'den bahsetmişti.Tam o saatte o dakikada mesaj geldi telefonuma ve saati farkettim 17:17.Pembekuvars yazmasa bence farketmezdim.Sanırım algıda seçicilik ağır basıyor.

Sheriff

Kayıtlı Üye
İş
Ben eskiden aradaydım fikir olarak.Algıda seçicilik mi yoksa gerçekten mesaj mı diye?Artık bende algıda seçicilik olduğu kanaatindeyim.Bugün 7 sayısının konusunda pembekuvars 17:17'den bahsetmişti.Tam o saatte o dakikada mesaj geldi telefonuma ve saati farkettim 17:17.Pembekuvars yazmasa bence farketmezdim.Sanırım algıda seçicilik ağır basıyor.

Genellikle dediğin gibi algıda seçicilik tabii ki. Ama ileri seviyeye gidince bu; insanlara bir şeyi sorduğunda, fiyat sorduğunda, konuşulduğunda, bir yere birisi bir şey yazınca aynı rakamları görmesi gibi durumlarda var. İstisna düşünüyorum yani :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...