11 11

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bluefanclub

Kayıtlı Üye
Merhaba sevgili Mabet arkadaşlarım.

Kasım 11'den beri orda burda her yerde karşıma 11 11 çıkıyor.
Saat ne zaman 11 11 olsa ben saate baktığım zamana denk geliyor.
Muhtelif yerlerde sürekli karşıma çıkmaya başladı.
Uzun zamandır almayı düşündüğüm bir eşyayı 11 11 tarihindeki indirim sayesinde aldım.
Forumlarda beni 11 11 nickli hiç mesajı olmayan üyeler takip etmeye başladı.
Hud suresi 11. ayeti inceledim, sizce abartıyor muyum yoksa gerçekten bir mesaj mı alıyorum.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Çok ilginç.Benimde geçenlerde izlediğim bir filmde olaylar 11 11 'de saat 11:00'de gerçekleşiyordu.Duvarda kırmızıyla 11 yazıyordu ve ben bu film eski olmasına rağmen bu ay 11.ayda izledim.Algıda seçicilik belkide..Şimdi siz yazınca aklıma geldi.

Mr.Merlin

Banlı Kullanıcı
ben de görüyorum :) bence bırakalım piskolojiktir, algıda seçiciliktir, hurafedir saçmalıklarını, asıl bunlar hurafedir :D işaret alıyoruz diyorum kanımca

Beltin

Kayıtlı Üye
Normalde rüyalarımı hatırlamam ama İki gün önce rüyamda ölmüş bir akrabam koluma yapışıp 11 dedi. Sabah ezanıyla uyanmıştım bayağı korktum kaç gündür düşünüyorum.Bir de başlığı görünce tam oldu.Ne olabilir ki acaba ?

Rein

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Öğrencisi
11 Aralık bitince dünyanın sonu? 12 Aralık olayı falan olabilir mi?

Ori

Kayıtlı Üye
Merhaba sevgili Mabet arkadaşlarım.

Kasım 11'den beri orda burda her yerde karşıma 11 11 çıkıyor.
Saat ne zaman 11 11 olsa ben saate baktığım zamana denk geliyor.
Muhtelif yerlerde sürekli karşıma çıkmaya başladı.
Uzun zamandır almayı düşündüğüm bir eşyayı 11 11 tarihindeki indirim sayesinde aldım.
Forumlarda beni 11 11 nickli hiç mesajı olmayan üyeler takip etmeye başladı.
Hud suresi 11. ayeti inceledim, sizce abartıyor muyum yoksa gerçekten bir mesaj mı alıyorum.

Öncelikle meleklerden gelen sayıya dayalı bır yazı okudugumu hatırlıyorum ama konunun ıcerıgı hakkında bır bılgım yok malesef. Bence kendi fikrime göre bu bılınc altından kaynaklanıyor. Mesela benımde okul numaramın denk oldugu saatte sureklı kendılıgımden farketmeden saate gıderdı gozum. Bunlar bır takım takıpsel fonksıyorlardır sız her ne kadar farketmesenızde. Bunlar en ufak detaylar aslında.. Etrafımızda kım bılır dıkkatımızı verdıgımız takdırde neler gorecegız ama marsta su bızde dıkkat. :)

Sheriff

Kayıtlı Üye
İş
President of Big PimP AÅž
Bu durum psikoloji falan değil, burada bahsetmek istemezdim ama aynı şeyi bende yaşıyorum, hatta Chillout'a danışmıştım ama ondanda net bir şey alamayınca beklemeye karar verdim. Bende son 1-2 aydır 27 sayısını her yerde görür oldum, saate baktığımda, oyunlarda, arkadaşlarımla konuşurken, kitap fiyatı sorduğumda, üstüne üstlük 28 inde de tutulma olmuştu ve bununla ilgili sorun yaşamıştım. Bu psikolojik değil ama ne olduğunu da bilemiyorum. Numerolojiyle zaten zerre gram alakası yok. Cidden çok garip bir durum, ara sıra cidden çok ürkütücü oluyor. Aynı olmasa da benzer olayları yaşıyoruz...

Rein

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Öğrencisi
The nines Galiba filmin adı 3+3 olarak yazıyordu kapağında. Buna olaylara benzerdi o filmde izleyin isterseniz

gumuskursun

Banlı Kullanıcı
Psikolojik olabilir bu anlattığın olay algıda seçicilik dir.şu şekilde işliyor çevremizde sadece dikkat ettiğimiz şeyleri algıladığımızı sanıyoruz ama öyle değil örneğin odada oturuyorsunuz televizyon çalışıyor aynı zamanda saat tık tak sesi çıkarıyor ve lambanin 30 saniyede bir ışığı azalıyor fakat odada otururken televizyona dikkat ediyorsun bu arada saati farketmiyosun ama saat tik tak devam ediyor yani bir kere 11 sayısına dikkat ettin sonra sonra bir kere daha bu senin bilinç altına işledi sonuç olarak her 11 gördüğünde gene mi 11 bir etki yaratıyor.şunun gibi bir ortama giriyorsun arkadaşını arıyorsun ve göz gezdirdikten sonra arkadaşın gözüne çarpıyor ;D yani insan görmek istediğini görür
İyi forumlar

Sheriff

Kayıtlı Üye
İş
Psikolojik olabilir bu anlattığın olay algıda seçicilik dir.şu şekilde işliyor çevremizde sadece dikkat ettiğimiz şeyleri algıladığımızı sanıyoruz ama öyle değil örneğin odada oturuyorsunuz televizyon çalışıyor aynı zamanda saat tık tak sesi çıkarıyor ve lambanin 30 saniyede bir ışığı azalıyor fakat odada otururken televizyona dikkat ediyorsun bu arada saati farketmiyosun ama saat tik tak devam ediyor yani bir kere 11 sayısına dikkat ettin sonra sonra bir kere daha bu senin bilinç altına işledi sonuç olarak her 11 gördüğünde gene mi 11 bir etki yaratıyor.şunun gibi bir ortama giriyorsun arkadaşını arıyorsun ve göz gezdirdikten sonra arkadaşın gözüne çarpıyor ;D yani insan görmek istediğini görür
İyi forumlar

Görmek istemeden olduğu için bunları yazmış zaten :) bunun nasıl bir şey olduğunu bilseydin psikolojik bir olay olmadığını anlardın. Her şeyde aynı rakamları görmek, duymak, fark etmek veya etmemek düşünce gerektirmeden oluyor.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Melekler sana düşüncelerine dikkat et diyor olabilir.
'Çünkü etkinin tepkisidir hayat'.

gumuskursun

Banlı Kullanıcı
Görmek istemeden olduğu için bunları yazmış zaten :) bunun nasıl bir şey olduğunu bilseydin psikolojik bir olay olmadığını anlardın. Her şeyde aynı rakamları görmek, duymak, fark etmek veya etmemek düşünce gerektirmeden oluyor.

Sen olayı anlamamışsın maalesef bu bir tık huy gibi oluyo daha sonra şu şekilde düşünüyor acaba bugün 11 gorucekmiyim bu bilinç altına bir emir gibi işliyor ve her 11 gördüğünde farkındalık yaratıyor aha yine diye bu olayın bilimsel daha doğrusu yıllarca insan psikolojisi üzerinde çalışmış insanların arkadaşımızın yaşadığı olayı yorumlama şekli he gel gelelim bilimin açıklayamadığı bir sürü olay var ama her olayda bu şekilde çekmek paraspikolojik bir yorumlamak BENCE doğru değil çünki bazı insanlarda bu tür küçük konular büyük hastalıklar haline gelebiliyor zaten arkadaşımda yazmış psikoloğa görüşeceğim diye mantıklı bir seçim arkadaşım sheriff kardeşim benim önceki yazdığım yorumu tekrar olmanı tavsiye ederim ve şunuda eklemek istiyorum dediğim gibi ben konuya bilimsel bir yönden baktım başka biri başka bir şekilde bakabilir bu konuya buda bakış acısıdır ve herkesin düşüncesine saygım sonsuz
İyi forumlar

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Diyelim ki algıda seçicilik değilde tümü bir mesaj diyelim.İşaretin neyi anlatmak istediğini anlamadıktan sonra mesajı almanın bir anlamı yok ki...Bende melek ruyalarına yatıyordum bi dönem.Çok net semboller veriliyordu ruyamda.Ama ne önemi var ?Hiçbir zaman anlayamadım verilen mesajın ne anlatmak istediğini.Uzun zamandırda zaten bu çalışmayı yapmıyorum,anlamayınca pes ettim.

Sheriff

Kayıtlı Üye
İş
Sen olayı anlamamışsın maalesef bu bir tık huy gibi oluyo daha sonra şu şekilde düşünüyor acaba bugün 11 gorucekmiyim bu bilinç altına bir emir gibi işliyor ve her 11 gördüğünde farkındalık yaratıyor aha yine diye bu olayın bilimsel daha doğrusu yıllarca insan psikolojisi üzerinde çalışmış insanların arkadaşımızın yaşadığı olayı yorumlama şekli he gel gelelim bilimin açıklayamadığı bir sürü olay var ama her olayda bu şekilde çekmek paraspikolojik bir yorumlamak BENCE doğru değil çünki bazı insanlarda bu tür küçük konular büyük hastalıklar haline gelebiliyor zaten arkadaşımda yazmış psikoloğa görüşeceğim diye mantıklı bir seçim arkadaşım sheriff kardeşim benim önceki yazdığım yorumu tekrar olmanı tavsiye ederim ve şunuda eklemek istiyorum dediğim gibi ben konuya bilimsel bir yönden baktım başka biri başka bir şekilde bakabilir bu konuya buda bakış acısıdır ve herkesin düşüncesine saygım sonsuz
İyi forumlar

Amacım yargılamak değil dostum :) Bilinç altına evet işlenmiş, ama bir süre sonra 11 rakamını veya benim 27 rakamını görmekten daha farklı olarak duymak, işitmek, hissetmek oluyor. Tabii ki her şeyi paranormal bir olay olarak göremeyiz ama bu durum bir süre sonra çok karmaşık hale geliyor. Eğer paranormal bir olaysa çözülmesini isterim, ancak psikolojikse kendimiz düzeltmemiz gerek dediğin gibi.

superfantasticngtve

Kayıtlı Üye
Dün akşam bunu okuduktan sonra bir sitede sadece 11:11 olan bir fotoğraf çıktı karşıma, nasıl bir tesadüf. :willy_nilly:

lviv angeles

Kayıtlı Üye
11 sayısı numerolojideki anlamı:
Çok istenilen ,bir başarıyla sonuçlanacak uzun ve sabırlı planlama.Bazen sessizlik dönemlerinde fitilin ateşlenmesi gerektiğinide ifade edebiliyormuş 11.
Melek dilinde:
Aslında 1 sayısıdır sadece "düşüncelere dikkat et "diyen rakam.Tabi burda kombinasyona bakıp aynı mesajı katlayarak alıyoruz 11'de de...
11-111-11:11 :Üstad Rakamı:
Anında tezahür mesafesinde yolculuk eden tüm var olana giriş kapısı.Kapalı kapıları açar ve siz tüm kapıların arasındasınız.Kişinin içsel kalp arzularının bolluk içinde yaratımında Ruhüstü Tanrısal Benlik ile bir olmak.(Son cümlenin sanırım türkçesi;kalpten istediğin herşeyde Allah yanında olucak gibi gibi...)
11 ile ilgili bu açıklamalar mevcut.Farklı bulduklarım olursa eklerim.

bluefanclub

Kayıtlı Üye
İyi güzel de hangi düşünceme dikkat edeceğim :banghead: milyon tane düşünce geçiyor kafamdan bir günde :sifone:

superfantasticngtve

Kayıtlı Üye
Belki karşılaşmadan önce kesin bir şekilde düşündüğün durumla ilgili bir uyarıdır. :beta1:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...