Saç Büyüsü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sdsd54

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar.. Ben sizinle bir konuyu paylaşmak ve fikirlerinizi almak istiyorum. Bundan 1 hafta kadar önce bir hocaya gittim, ayrıldığım sevgilimle aramı düzeltmek için yollar arıyordum. Ona durumu anlattım sonrasında bir şeyler yaptı. Önünde bir hayli kalın eski bir kitaptan bakarak safranla uzun bir kağıda Arapça şeyler yazdı, kare şeklinde şekiller yazıp isimlerimizi, onun annesinin benim annemin falan adlarını sordu hepsini yazdı. daha sonra üçgen şeklinde muska haline getirdi bunun arasına onun saçıyla senin saçını birleştirip koy dedi. O an zaten erkek arkadaşımın sacı benim yanımda vardı daha önceden araştırmıştım hocanın yaptığı da denk geldi direk çıkardım sacı verdim kendi saçımdan da kopardım içine koydu. eve git bunu bal mumuyla bezle sar boynuna tak dedi. Aynen de öyle yaptım. bu etkili bir uygulama mıdır? ya da doğru mudur? bildiklerinizi bana yazarsanız cok sevinirim

origanum

Yönetici
Yarım yamalak bir şey uygulamaya çalışıp göz boyayan birisine bir örnek daha. Gerçekten birşeyler yapılması için önce size uygun olan zaman diliminin hesaplanması gerekir ve o dakika içinde başlanır. Bu zaman birkaç ayda bir olan bir gezegen hareketine de denk gelebilir bazen senede bir güne bile denk gelebilir, nasip artık. Ama asla aynı gün müşteriye hazırlayamaz. Başlanması gereken o gün sizin başvurduğunuz güne bile denk gelse çalışması için üzerine enerji yüklenmesi gerekir ki bu günler sürer. Saç kullanılması klasik bir uygulamadır, kişinin genetik materyali büyünün adrese teslim şeklinde işlemesi için şarttır ancak o da dediğiniz şekilde olmaz.
Sonuç itibariyle o hoca kılıklı kişi ya bir dolandırıcı ya da cahil olduğunun farkında bile olmayan bir zavallı. Üstüne bir de yapılan o pisliğin temizlenmesi ve arınmanız gerekmekte yani en sağlıklısı. Her halükarda size geçmiş olsun.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Keşke uygulamayı yaptırmadan önce gelip sorsaydınız ozaman size daha çok yardımcı olabilirdik ama şimdilik iş işten geçmiş.Ek olarak saç büyüsü diye bir büyü yok yani böyle isimlendirilmesi yanlış diye düşünüyorum çünkü büyülerde kişilerin genini taşıyan parçalar devamlı kullanılır yani bu olmazsa olmazdır çalışmanın kalitesi açısından.

Mistik Bella

Kayıtlı Üye
Yarım yamalak bir şey uygulamaya çalışıp göz boyayan birisine bir örnek daha. Gerçekten birşeyler yapılması için önce size uygun olan zaman diliminin hesaplanması gerekir ve o dakika içinde başlanır. Bu zaman birkaç ayda bir olan bir gezegen hareketine de denk gelebilir bazen senede bir güne bile denk gelebilir, nasip artık. Ama asla aynı gün müşteriye hazırlayamaz. Başlanması gereken o gün sizin başvurduğunuz güne bile denk gelse çalışması için üzerine enerji yüklenmesi gerekir ki bu günler sürer. Saç kullanılması klasik bir uygulamadır, kişinin genetik materyali büyünün adrese teslim şeklinde işlemesi için şarttır ancak o da dediğiniz şekilde olmaz.
Sonuç itibariyle o hoca kılıklı kişi ya bir dolandırıcı ya da cahil olduğunun farkında bile olmayan bir zavallı. Üstüne bir de yapılan o pisliğin temizlenmesi ve arınmanız gerekmekte yani en sağlıklısı. Her halükarda size geçmiş olsun.
Dediyiniz çalışmanın aynısını yaptırdım, haftalarca sürdü hazırlanması. Kendim için arınmak için yaptırdım. Sorum şu ki, bu tür orijinal vefkler ne zaman etkisini gösterir. Yani hedefine ne zaman ulaşır tahmin olarak?

sdsd54

Kayıtlı Üye
arınmam gerek derken neyi kastediyorsunu? nasıl yok edeceğim bunu bana zararları olur mu taktığımdan beri sevdiğim insana kendimi buz gibi hissediyorum bazen mesajlasıyoruz tersliyorum onu ters mi tepti anlamıyorum.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Yanınızda kişinin saçımı vardı?Bir araştırmayla tedarikli gitmenizde garip.Nasıl güvendiniz?
Gerçekten bu yazılanları okuyunca aklıma gelen ilk şey insanların cesareti oluyor.

sdsd54

Kayıtlı Üye
aslında aklımda vardı yaptırmak ama o gün kuzenim için gittik denk geldi saç diyince de yaptırdım o an biraz ani oldu. geçmiş olsun derken bana bi sıkıntı sağlar mı?

sdsd54

Kayıtlı Üye
evet daha önceden toplamıştım cüzdanımda duruyordu. onun yapacağını söylediği şey aslında denk geldi kendim için gitmemiştim

madasin

Kayıtlı Üye
Değerli arkadaşım; Görüyorum ki yeni üye değilsiniz. Eğer bu forumu hakkını vererek takip etse idiniz, böyle bir hataya düşmezdiniz. ( hata tespitim tecrübeli ve bilgili üyelerin yorumlarını okuyunca bende oluşan his: örn: Origanum ) Yani ne yapacağız, bu sitenin bir okul olduğunu unutmayacağız. Hiç bir sitede bu kadar açık ve net uyarılmazsınız . Sadece sömürülmeye itilirsiniz. Duygusal ve boş anınıza gelmiş kapılmışsınız. Olabilir, insanız bir an kapılabiliriz. Size zarar gelmesinde. Doğru yolu buradan öğrendiniz şimdi. Sevgilinizle sadece aranız düzelsin diye kendine büyücü diyen birine de bu kadar bilgi verip teslim olmanızda garip. İnsanların arası bozulur. Hemen büyücüye mi gidilir. Önünüzde yıllar var. Her zorlukta büyücü aramaya kalkmayınız sonra. Yaşam iyi ve kötü yolları ile acı ve tatlı halleri ile yaşanır. İyi olmanız dileklerimle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...