Venüs 1.evde asc venüs kavuşum yükselen boğa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Elif21

Kayıtlı Üye
Etkileri nelerdir?

Horoskop bakabilen var mı

origanum

Yönetici
Sitemizde arka arkaya mesaj yazmak yasaktır. Bekleyin biri cevaplasın az sabredin. Sorularınızı sorular bölümüne açmanız gerekmektedir aksi halde silinecektir. Bir de özel bilgilerinizi buradan vermeyin hem yasaklanırsınız hem de kötü niyetli biri anında bu bilgiyi alır ve size büyü yapar, acemiliğini atmak için kobay olarak kullanır, negatif enerji alırsınız ve hayatınız kayar. Bu sitenin nasıl bir yer olduğunu kavrayın, yeni üye olduğunuz için şimdilik tolerans gösteriyorum ama kurallarımızı okumuş ve kabul etmiş sayılıyorsunuz. Kendi iyiliğiniz için biraz özen ve dikkat göstermenizi öneriyorum.

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Sitemizde arka arkaya mesaj yazmak yasaktır. Bekleyin biri cevaplasın az sabredin. Sorularınızı sorular bölümüne açmanız gerekmektedir aksi halde silinecektir. Bir de özel bilgilerinizi buradan vermeyin hem yasaklanırsınız hem de kötü niyetli biri anında bu bilgiyi alır ve size büyü yapar, acemiliğini atmak için kobay olarak kullanır, negatif enerji alırsınız ve hayatınız kayar. Bu sitenin nasıl bir yer olduğunu kavrayın, yeni üye olduğunuz için şimdilik tolerans gösteriyorum ama kurallarımızı okumuş ve kabul etmiş sayılıyorsunuz. Kendi iyiliğiniz için biraz özen ve dikkat göstermenizi öneriyorum.

Birisi hiç tanımadığı birine neden durup dururken büyü yapsın ?

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Ben sadece neden tanımadığı birine büyü yapılacağını soruyorum. Kime yapıp yapmayacağı beni bağlamaz da zevk için büyü mü yapacak ? Ne çıkarı olabilir bundan ?

Origanum demiş ki kobay olarak kullanır, acemiliğini atmak için.Hani bazı ilaçlar veya kozmetik ürünler ilk önce hayvanlar üzerinde deneniyor-ne kadar etik olmasa da-bu da onun gibi bir şey.

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Origanum demiş ki kobay olarak kullanır, acemiliğini atmak için.Hani bazı ilaçlar veya kozmetik ürünler ilk önce hayvanlar üzerinde deneniyor-ne kadar etik olmasa da-bu da onun gibi bir şey.

Peki zevk için birine büyü yapmanın sonucu nedir ?

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Kastedilen zevk için büyü yapmak değil.Çıraklık döneminde amatör çalışmaları birilerinin üzerinde denemek,tecrübe etmek...

Deneme amaçlı olsa zevk amaçlı olsa ne fark eder ? Sonuçta burada suçsuz biri üstüne belki de bir lanet çalışması yapılacak ve o kişi zarar görecek evrensel yasalar nerede ?

Elif21

Kayıtlı Üye
Haritama baksa biri artık...
Öne çıkan unsurlar neler.

4

43887

Haritama baksa biri artık...������☺☺☺
Öne çıkan unsurlar neler������

Haritanıza bakım için özel bilgileriniz gerekli, ki özel bilgilerle ilgili önemli uyarıları sevgili origanum hatırlatmış.Sitemizde yule tarafından bakımlarımız yapılmaktadır.Danışın isterseniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...