Vucuttaki cin.....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tbh

Kayıtlı Üye
Vucuda cin girdiyse mesela kafa bölgesine hocalar ne gibi uygulama yaparak bu durumun kurtarırlar. Bilgilenmek istiyorum çünkü kandırılmak istemiyorum. Bende böyle bir durum olduğuna inanmıyorsanız bile bildiklerinizi paylaşırsanız sevinirim. Bana bi muska verip paramı alacak adam çok piyasada. Teşekkür ederim...

La-edri

Kayıtlı Üye
Cin girmis ihtimalini neye göre diyorsunuz ?

tbh

Kayıtlı Üye
Şuan dahi onu hissedebiliyorum kafamda. Konuşabiliyorum. Yani biliyorum orda olduğunu. Dediģim gibi inanmıyor olabilirsiniz ama bildiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.

La-edri

Kayıtlı Üye
Şuan dahi onu hissedebiliyorum kafamda. Konuşabiliyorum. Yani biliyorum orda olduğunu. Dediģim gibi inanmıyor olabilirsiniz ama bildiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Inanmadim icin degil, bu tesbiti neye göre yaptiginiz önemli. Madem ki siz kendinizde degisiklikler hiss ediyorsunuz ve huzursuzluklar yasiyorsunuz, kafanizdaki ses size ne gibi seyler söyluyor yada telkinlerde bulunuyor bunu acmak ve biraz daha bilgi vermek istermisiniz?

tbh

Kayıtlı Üye
Sadece huzursuzluklar değil. Pek çok olay. Sadece iç alemimde değil dış etkileride var. Daha önce sitede konu açmıştım durumumu anlatan.yakında bir hocayla görüşeceğim. Yaptığı bakımda durumun bu olduğunu söyledi ( varlıkla vucutta bütünleşmiş gibisinden bir şeyler) . Neyse daha ayrıntıya girmeden bu konuda bildiğiniz bişeyler varsa öğrenmek isterim. Dayanmakta zorlanıyorum. Muska falan var biraz rahatladım ama çok büyük bir değişiklik olmadan devam ediyor...

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Daha önceki açtığınız konuda da söylenmiş musallatta cinin bir yere girmesi veya bedenin bir bölümünü el geçirmesinin söz konusu olmadığı.Daha önce gittiğiniz hocaların hepsi buna musallat diyebilir ama benim tavsiyem üzerinizdeki şu güvensizliği atıp bu durumu yetkin bir psikiyatrist ile derinlemesine incelemeniz.İşin ilk önce bu kısmından emin olmanız sizce de daha iyi olmaz mı ?
Lütfen buna ben şizofren değilim diye tepki vermeyin.İşin ironik kısmı da şu ki ben acaba şizofren miyim diye tepki verenlerin şizofren olma olasığının olmadığıdır.Size daha önce yöneticilere danışıp bakım yaptırmanız söylenmiş ? Acaba danıştınız mı ? Siz kendiniz söylemişsiniz kandırılmak istemediğinizi, e bu kadar insan kandırılmanızı mı istiyor ?
Sadece hasta hikayesine bakarak buradan kimse bir varlık etkileşimi olup olmadığına emin olamaz.

tbh

Kayıtlı Üye
Psikiatra psikoloğa gittim hoca aramaya başlamadan önce. Sizofren gibi bir tanı konmadı. Bu sitedeki ehil kişilerede bakım yaptırmak istiyorum zaten. Daha önce yöneticiler msjıma cvp vermişlerdi. Bazı nedenlerden dolayı o zaman bakım yaptırmamıştım. Yakınlarda tekrar pm attım ama geri dönüş olmadı. Uzman değilim ama okuyup öğrendiklerimden vucuda giremez diyenlerde var bir organa girip oraya yerleşir diyenlerde var. Ayrıca obsesyon durumuna uğramış kişiyi varlık dışardan mı rahatsız ediyor. Yaşadıklarımı biliyorum. Eğer varlık beni yanlış yönlendirmiyorsa durum bu. Neyse tekrar etmek istemem ama ben zaten çözüm arıyorum kimseye bir şey inandırmak bir şey ispatlamak gibi bir niyetim yok. (Şu ana kadar 3 farklı kişiye bakım yaptırdım. Hepsi musallat olduğunu söyledi.)

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Şu durumda yazılıcak herşey boş olur.Hepimiz biryere kadar fikir beyan edebiliriz ama biryerden sonra artık profösyönel müdahale gerekir neyin ne olduğunu anlamak için.Sizin şu an yapabileceğiniz en iyi şey yönetime bakım yaptırmanız onlar sizin durumunuzun ne olduğunu söylerler

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Hatırladım ben sizi.Kafa bölgesinde olduğunu yazmıştın daha öncede.O zamanda herkes yazdı fikrini.Kimse size inanmıyor değil,ya da ispat beklenmiyor sizden.Fikrini söylüyor insanlar.Kesin teşhis koymak ya da burdan çare şudur demek bakımsız mümkün değil ki..
Bakım yaptırıp musallat olduğunu söyleyenler çare olarak bişey sunmadılarmı size,muskanın dışında?Hastalığı söyleyipte ilaç vermemek gibi bu.
Siz yönetime mesaj yazın arada yine,yoğunlardır,mutlaka geri dönerler. Geçmış olsun.

Müstemi

Kayıtlı Üye
İş
Ön Muhasebe & Raporlama
Size zaten gerekli tavsiyeler yapılmış, siz farklı başlık altında arayışınızı tazalemişsiniz sadece. Size kimse şurada bu hoca var ona demeyecektir buna emin olun, açık ve net belirtilmiş, sitede ki profesyonel arkadaşlara bakım yaptırıp onların vardığı sonuç ve yönlendirmelere riayet etmeniz gerekmektedir.

tbh

Kayıtlı Üye
Yönetime başvurdum. Teşekkür ederim.

Müstemi

Kayıtlı Üye
İş
Ön Muhasebe & Raporlama
En sağlıklısını yapmışsınız, geçmiş olsun.

sch xx

Kayıtlı Üye
evet bende bir yerde duymuştum baş bölgesine giren cin delirtinceye kadar yda intihar ettirinceye kadar o baş bölgesinden çıkmaz allah yardımcın olsun

LegendStar

Kayıtlı Üye
Vücuda gerçekten cin girdiyse önce teşhis edilip giriş sebebi araştırılmalı,sebebi ne ise ona göre yol izlenmeli ve ona göre şifa çalışmaları yapılmalı.Sorunuza göre şu zamanda gerçek bir hoca bulmakda zor,sizin dediğiniz gibi muska yazar paranızı alabilirler.Ayrıca doğru tedavi yöntemi olmazsa,muska felan durumunuzun daha da kötüyüye gitmesi kaçınılmazdır.

tbh

Kayıtlı Üye
evet bende bir yerde duymuştum baş bölgesine giren cin delirtinceye kadar yda intihar ettirinceye kadar o baş bölgesinden çıkmaz allah yardımcın olsun
Durum oraya gidiyor zaten. Rahatladığım zamanlarda bu siteye girmeye çalışıyorum. Kime güveneceğim ne yapacağım bilmiyorum

Mrs.Şeytan

Kayıtlı Üye
İş
İngilizce Öğretmeni
Hemen neden 'cin' kavramını aklınıza koydunuz? Bakım yaptırdığınız kişiler hakkında önceden araştırma yapıp fikir edindiniz mi? Ya da bu bilinç altınızın bir oyunu olamaz mı? İnsan kavrayamadığı olayları daha başka varlıklara yüklerler. Bu yüzden sizin aklınıza da hemen 'cin' geldi. Arkadaşlar diğer konularda ve bu konuda açıklamayı yapmışlar. Bence siz kafanızı daha fazla bulanıklaştırmadan Urum'a veya Yule'ye ulaşın.
Sevgi ve Işıkla..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...