+/-Rep verememek

Rein

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Öğrencisi
Rep vermeye çalışırken (teşekkür butonunun yanındaki yıldız) aldığım hata

''Son 24 Saat içerisinde normal olmayacak kadar Konu değerlendirdiniz. Biraz istirahat ettikten sonra tekrar deneyin.''

Ama 2 yıldır konu değerlendirmiyorum. Düzeltilebilir mi?

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Bildiğim kadarıyla Teşekkür butonu +rep vermek için.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Bir süre kimsenin mesajına teşekkür etme.Öyle dene.Teşekkür de bir nevi reputation işlevi görüyor.Daha sonra yıldızdan tekrar dene.Ayrıca şimdi üye kontrol panelini kontrol et.Ben sana deneme amaçlı bir tane gönderdim.

Rein

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Öğrencisi
Bir süre kimsenin mesajına teşekkür etme.Öyle dene.Teşekkür de bir nevi reputation işlevi görüyor.Daha sonra yıldızdan tekrar dene.Ayrıca şimdi üye kontrol panelini kontrol et.Ben sana deneme amaçlı bir tane gönderdim.

Galiba haklısın fazla teşekkür edince de kapanıyor. Senin gönderdiğin geldi yazını beğendim :D

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Veritabanı hatası veriyor ama yine de aktif :)

AJA

Elit Üye
Hazar ne hikmetse bir tek senden herkese rep gidiyor :D
Banada aylar sonra hatta yıl sonra senden rep geldi.Artık sistemde rep verilmiyor teşekkür sayısına göre rep artıyor paralel olarak,buna rağmen sen nasıl o butonu kullanabiliyorsun bilmiyorum :D
Bunun uzun süre teşekkür etmeden sonrasında butonu kullanmakla alakası olduğunu sanmıyorum ki neyse..Sen arada karala bari madem öyle :D

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Hazar ne hikmetse bir tek senden herkese rep gidiyor :D
Banada aylar sonra hatta yıl sonra senden rep geldi.Artık sistemde rep verilmiyor teşekkür sayısına göre rep artıyor paralel olarak,buna rağmen sen nasıl o butonu kullanabiliyorsun bilmiyorum :D
Bunun uzun süre teşekkür etmeden sonrasında butonu kullanmakla alakası olduğunu sanmıyorum ki neyse..Sen arada karala bari madem öyle :D

Eheheh bir gizemi daha açığa kavuşturmuş bulunmaktayım.:driving:Bizimle kalın.:D

AJA

Elit Üye
Bu işte bir iplik var :D Çözeriz.