lütfen yardım edin.. tırnaklanmak boy uzayıp kısalması

ezgicik

Kayıtlı Üye
ben çok küçük yaşlardan beri tuhaf olaylar yaşıyorum panik atak dediler ilaçlar kullandım bitmedi daha kötü oldum en son gittiğim psikiytristin önünde tırnaklar oldu o doktor bile bana hocaya git dedi... okul hayatım bile alt üst oldu. boyum uzayıp kısalıyo normal boyum 1.65 buna bütün çevrem şahit oluyo kimi zaman 1.55 kimi zaman 1.67 çıkıyo o derece bir fark... yüz şeklim bile değişiyo bazen upuzun gözlerim küçücük bazen yusyuvarlak... gözlerim değişiyo her fotoğrafta farklıyım yaşım 25 bir kişiyi seveyim hoşlanayım o kişi benden hoşlansa aşık olsa bile kaçıp gidiyo veya başına kötü olaylar geliyo ben rahatsız ediliyorum vs. artık buna ben değil çevremdekilerde şahit böyle olduğum zamanlarda karnım aşırı şişiyo vücudumda durduk yere morluklar çıkıyo tırnak izleri oluyo doktor doktor gezdim bişeyim yok dua okuyunca geçiyo o izler... biri bana iltifat etsin beğensin ya düşüyorum yada cayır cayır yanıyorum. olcak hiç bi işim olmuyo hep bi engel hep bi terslik bazen herşey yoluna giriyo iyi oluyorum sonra birşeyler tekrar başa sar evden dışarı çıkamıyorum çok hoca gezdik ümmü sübyan dediler ifrit musallat olmuş dediler bir kişi bana büyü yaptığını itiraf etti mesela. bi kaç defa bana yapılan muskalar üstümdeyken kayboldu 1 ay sonra geri geldi fln daha bir sürü şey yani ne iş ne aşk ne sağlık herşey birden bire altüst oluyo ayrıntılı anlatmadım anlatmak istemiyorum. koruma duaları okuyorum şuan hala muska taşıyorum. bazen düşündüğüm birşey oluyo ertesi günü gerçek oluyo 16 yaşından 19 yaşına kadar çok fal baktım... bakmıyorum namaza durduğumda cayır cayır yanıyorum. buna bi çare arıyorum düzelsin artık herşey istiyorum...

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Öncelikle hoş geldiniz.
İlginç bir hikayeniz var,geçmiş olsun.İşin içinde bir varlık veya varlıklar varmış gibi gözükse de bakım yaptırmadan kesin konuşmak zor.Bunun için sitede yöneticiler ve adminler var.Yöneticiler bu sıralar pek aktif olamadığı için Co adminimiz olan 'origanum'a özel mesaj atmalısınız.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Geçmiş Olsun!Her satırı,her kelimeyi şaşırarak okudum.Burda sitede bakıma başvurun.Zira yaşadıklarınız öyle şeyler ki bakımsız sebebi ve çareyi bulmaya çalışmak zaman kaybı olur.Kısa zamanda şifa bulursunuz inşallah.Allah yanınızda olsun.

Ori

Kayıtlı Üye
Öncelikle hoşgeldiniz ve geçmiş olsun. Bu durum içinde kendinizi kaybediyor musunuz? Hatırlayamadığınız şeyler var mı? Sizinle kan bağı olanlar zarar görüyor mu? Tek zarar gören siz misiniz?

ezgicik

Kayıtlı Üye
Teşekkürler koruma duaları vs ararken buldum bu siteyi...

ezgicik

Kayıtlı Üye
Teşekkürler herkes ayrı birşey söylüyor vusiteyi buşdum belki ni çare bulurum vrya benim gibi olan başka biriyle tanışırım çnkü artık gücüm kalmadı

ezgicik

Kayıtlı Üye
Peki nasıl ulaşabilirim?

Annemde zaman zaman kötü oluyo zaten annemle babam ayrı babam gençken buntür şeylerle çok ilgilenirmiş cin çağırma vs brlki o yüzden böyle şeyler geliyo başıma bilmiyorum...

ezgicik

Kayıtlı Üye
özür dilerim mesajlara cevap vermeye çalışırken oldu sanırım...