Normal mi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Pesimistanbul

Banlı Kullanıcı
Simdi oncelikle kiz arkadasim basinin agridini soylemisti dua et de gecsin demisti sonra dua ettim 5 dk snra gercekten dua ettin mi gecti dedi sonralarda bunu bir kac kere kendimde denedim yururken kasigmda bi agri oluyodu sanirim surekli ayakta drmaktan okudum 5 dk sonra gecti sasirdim cnku bazen uzerine basamayacak kadar ariyordu bir de bel agrisi vardi ftk olabilir diye dusunuyordum o da gecti acaba diyorum bu bi enerji mi ozellik mi nedir

Ori

Kayıtlı Üye
Kullandığınız herhangi bir ilaç var mı? Bir anda ağrıların hepsinin geçmesi pek mümkün değil.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Başlığı değerlendiricek olursam burda okuduğumuz hiçbişey normal değil.:) Sizinkide normal değil.:)
Elinizi koyduğunuz an şifalanmış olsa yanında dua okusanızda reikiye uyan bi yanı olabilirdi.Anladığım kadarıyla ağrıyan bölgeye dokunuş yok sadece dua ile iyileştiriyorsunuz.
Bu geçici bi durum değilse, tabiki bu enerji bir özellik hemde önemli bir özellik.
Yalnızca hem kasık hem bel ağrısı ,hepsinin birden iyileşmesi hemde dakikalar içinde...Banada garip geldi.

Pesimistanbul

Banlı Kullanıcı
Kendimde elimi koyup okuyorum bir de benim bu yasima kadar hic basim agrimadi baş agrisi nasil birsey bilmiyorum diyebilirim

Hasta birine hic denemedim ama deneyeceim bn fatiha nin iyilestirici bir dua oldugunu duymustum bence dua nin etkisi bn de bir sey oldugunu dusunmuyorum ama hasta birisine denwyeceimm bi de kardesim geceleri uyuyamiyorum 2 saat 3 saat bazen de uyumadan okula gidiyoduu habersiz odasina gidip yatagina okudum simdi hic sknti yok sanirim kac gundur uyuya bilio ama bisi soylemwdim ona da

Pesimistanbul

Banlı Kullanıcı
Tesekkurler birdaha bahsetmemm bn de oyle biliyorumm soylememwk gerekmiss tesekkurler yorumlar icin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...