Şu anlam verilemeyen his

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gumuskursun

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar öncelikler merhaba
bayadır düşünüyordum yazsam mı yazmasam mi diye arkadaşlar içimde degısık bir his var nasil anlatsam böle spritualizm ile ilgili yazılar okurken veyattuta psisik yetenekler, doğa üstü varlıklar(özelikle periler),enerjiler sanki bu şeyler beni cekiyor hanı ihtiyacım varmış gibi sanki anlatamıyorum istanbulda yaşıyorum malum etraf beton ağaçlar sus olarak kullanılıyor.ormanlara ,köye gittiğim zaman, doğayla vakit geçirdiğim zaman çok mutlu oluyorum.arkadaşlar acemi şekilde telepati yapabiliyorum.bu yazıyı yazmamın sebebi belki başka biride benim gibi hissediyordur veya ne olduğunu biliyordur diye yazdım
teşekkür ederim arkadaşlar.

Semar

Kayıtlı Üye
Isin icine cin büyü girmediği icin pek ilgi cekmemis .. lafim size degil yanlış anlamayin lütfen. Istanbulun buyuk ve kirli bir sehir olmasindan dolayi olmali. Bende ayni hislerdeyim.kalabalik,trafik,anlamsiz koşuşturma, çalışma zorunluluğu, kısıtlı imkanlar, kısıtlı zamanlar bunlar ve bunun gibi faktorler en büyük etkenler olduğunu düşünüyorum. Insan dogasi geregi zaten hep bilinmeyeni merak ederek kesfe başlamıştır. Cennetten de meraktan kovulmadi mi bir düşünün ;) daha fazla ogrenmek daha fazla cezp olusturuyor hepimizde.. Telepati yeteneginizde bence kendinize donuk biraz yorgun dusunceli kisiliginiz oldugundan olabilir bu da telepat degilde yorum yapma yeteginizi gösterir. Saygılarımla iyi formlar

gumuskursun

Banlı Kullanıcı
Semar yorumun için çok teşekkür ederim haklı olabilirsin fakat telepati konusunda yorum yapma değil sadece kardeşimle abimle fln tuttuklari sayıları renkleri eşyaları biliyorum bildiğimiz gibi telepati yakın olduğumuz sevdiğimiz insanlarla daha kuvvetli oluyor bu yüzden aile dışı telepati kuramıyorum bu yüzden acemi yazdim düşünceni paylaştığın için tekrar teşşekkür ederim
İyi forumlar

Ori

Kayıtlı Üye
Bu tamamen bastırılmaya mahkum huzurunuzun açığa vurma çabaları diyelim. Acemi telepati durumunu bende yapıyordum bir zamanlar. Sevdiğiniz ve kan bağı olan insanlarda daha kuvvetli tahminler doğrudur. Çünkü tanıdığımızdan ötürüde cevaplar şekillenebiliyor. Bende ablamla sürekli yapardım ama bunun ilerisi yeteneğe girer. Eğer ki başarılı olursanız birgün geliştirmeye bakın.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
bayadır düşünüyordum yazsam mı yazmasam mi diye arkadaşlar içimde degısık bir his var nasil anlatsam böle spritualizm ile ilgili yazılar okurken veyattuta psisik yetenekler, doğa üstü varlıklar(özelikle periler),enerjiler sanki bu şeyler beni cekiyor hanı ihtiyacım varmış gibi sanki anlatamıyorum istanbulda yaşıyorum malum etraf beton ağaçlar sus olarak kullanılıyor.ormanlara ,köye gittiğim zaman, doğayla vakit geçirdiğim zaman çok mutlu oluyorum.arkadaşlar acemi şekilde telepati yapabiliyorum.bu yazıyı yazmamın sebebi belki başka biride benim gibi hissediyordur veya ne olduğunu biliyordur diye yazdım

Doğa,sizin zaten doğanızda var.Doğa üstü de öyle.Adına ne derseniz diyin,bilincimiz üst benliğimiz veya bedenimiz nereden geldiğini biliyor.Nerede mutlu olacağını da biliyor.
İlk önce doğayla bütünleşin, daha sonra doğa üstüne adım atın.

lviv angeles

Kayıtlı Üye

Senin gibi hisseden pek çok kişi çıkabilir ,malûm rastlanılabilir bi durum hissettiklerin.Doğaya olan ilgin ,spirütüalizme olan yatkın yanınla bu sitede yazıyorsan hem fikir olan çok kişiye rastlayacaksın zaten.Çok çok özel yanı olan bir durumun yada hissiyatın içinde olduğunu düşünmüyorum.Geliştirmek içinse doğru adrestesin.Ve muhtemelen su gurubundansın.

gumuskursun

Banlı Kullanıcı
Senin gibi hisseden pek çok kişi çıkabilir ,malûm rastlanılabilir bi durum hissettiklerin.Doğaya olan ilgin ,spirütüalizme olan yatkın yanınla bu sitede yazıyorsan hem fikir olan çok kişiye rastlayacaksın zaten.Çok çok özel yanı olan bir durumun yada hissiyatın içinde olduğunu düşünmüyorum.Geliştirmek içinse doğru adrestesin.Ve muhtemelen su gurubundansın.
Yorumunuz için teşekkür ederim boğa burcuyum sanırım toprak grubu oluyor

karatay

Kayıtlı Üye
Aslina bakarsaniz insan dogasi geregi topraktan ayri kalamaz, kaldigi zaman dengeleri alt ust olur, robotlasir resmen. Etrafimiza bakiyoruz dort bir yanimizi sarmis kimyasal bir madde ''beton''.. Kuru, ruhsuz ve soguk. Olur mu hic toprakla bir. Sizde olan bu durum emin olun cogu kiside var ve vardi. Vardi diyorun cunku bir zaman sonra gecip gidiyor artik beden unutuyor topragin kokusunu, yildizlarin cumbusunu, Ay'ın goz kirpisini, sessizligin o huzur veren melodisini.. Evet bizler hepimiz ozluyoruz, ozledik doğa anamızı ama merak etmeyin ozlediginizi unutmaniz yakindir.

gumuskursun

Banlı Kullanıcı
Aslina bakarsaniz insan dogasi geregi topraktan ayri kalamaz, kaldigi zaman dengeleri alt ust olur, robotlasir resmen. Etrafimiza bakiyoruz dort bir yanimizi sarmis kimyasal bir madde ''beton''.. Kuru, ruhsuz ve soguk. Olur mu hic toprakla bir. Sizde olan bu durum emin olun cogu kiside var ve vardi. Vardi diyorun cunku bir zaman sonra gecip gidiyor artik beden unutuyor topragin kokusunu, yildizlarin cumbusunu, Ay'ın goz kirpisini, sessizligin o huzur veren melodisini.. Evet bizler hepimiz ozluyoruz, ozledik doğa anamızı ama merak etmeyin ozlediginizi unutmaniz yakindir.
Haklısın hahhah teşekkür ederim

Hiperaktifejderha

Banlı Kullanıcı
Fırsatınız oldukça çıplak ayakla toprağa basmanızı tavsiye ederim. Hem şehrin stresinden uzaklaştırır, hem de nötrler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...