Celb ve Teshir

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Matlubun yani istediğiniz kişinin saçına veya vücuduna temas etmiş bir atletine,elbisesine v.s.
7 gece ve saat 3 te 1001 defa aşağıdaki duayı okur ve bu saç veya diğer eşyasını,yan, neyi okuduysanız
o şeyi 7.nci günü ateşte yakarsa,hakkında okunan kişi büyük bir tesir altında kalır ve okuyana musahhar olur.

Ekli dosyayı görüntüle 7283

tbh

Kayıtlı Üye
Havas ilmi ilginçmiş. Bu büyüye benziyor sanki...

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Sn.tbh,havas kuran ilmidir ve havasda şerrin ş sini bulamazsın.Bu uygulama büyüye girmektedir.Ayrıca insan iradesini etkileyen herşey büyüdür.Ben bu uygulamayı arşiv,bilgi niteliğinde açtım.

sdsd54

Kayıtlı Üye
uygulama tam mı ? herhangi biri yapsa sonuc alınır mı yoksa tecrübeli birine mi yaptırmak gerekir ? şimdiden teşekkürler.

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Uygulama bilgi edinme ve arşiv niteliktedir.

codzombi

Kayıtlı Üye
bu tür uygulamlarda 1001 sayısını oldukça görüyorum , uygulama size ait ise niye 1002 değil de niye niye 1001 ? bir sürü uygulamada bunu gördüm . özellikle sevgi celp bağlama gibi uygulamalarda . merak ettim çok?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Sn.tbh,havas kuran ilmidir ve havasda şerrin ş sini bulamazsın.Bu uygulama büyüye girmektedir.Ayrıca insan iradesini etkileyen herşey büyüdür.Ben bu uygulamayı arşiv,bilgi niteliğinde açtım.

-Yanlış bilgilendirme söz konusu...
Forumda sürekli tekrarladık, Havas; İslami Maji İlmi'dir.

-'Şerrin ş sini bulamazsın'?? Şer amaçlı yapılan uygulamalarda barındırır, Hayır amaçlı yapılan uygulamalarda barındırır.

Bilgi edinme amaçlı ve arşiv olması tam demek midir eksik mi?

İnternet üzerinde veya kitaplar da paylaşılmış daha doğrusu kısaca özetlemek gerekirse halka, insanlara sunulmuş tüm uygulamalar arşiv niteliğindedir. Eksik ya da tam olması o uygulamanın çalışabilirliğini göstermez çünkü hiç bir Majisyen, çalışan bir uygulamasını insanlara sunmaz. Eğer ki ölümü yaklaştıysa öğrencileri ile paylaşabilir. Paylaşım gerçekleştiği zaman ise o uygulama etkisiz bir hale gelir. O uygulamalar artık sadece bilgi ve arşiv niteliği taşır.

Site de uygulamaların eksik paylaşılmasının sebebi ise o uygulamanın çalışmamasına rağmen negatif sonuçlara yol açabilecek olmasıdır. Uygulamayı deneyen kişi önemli negatif sonuçlarla karşılaşabilir.

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Sn.Tai,Havas ilminde şerli işler bulunmamaktadır.Ama insanlar bazı maji uygulamalarını havasın içine katarak havas ilmi olarak göstermişlerdir.Mesala herhangi bir tılsımı yada esmayı kötüye kullanarak havasın içine katmışlardır.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Sn.Tai,Havas ilminde şerli işler bulunmamaktadır.Ama insanlar bazı maji uygulamalarını havasın içine katarak havas ilmi olarak göstermişlerdir.Mesala herhangi bir tılsımı yada esmayı kötüye kullanarak havasın içine katmışlardır.

Bu tamamen sizin şahsi yorumunuzdur ve havas ilimi ile alakası bile yoktur. Havas iliminin temeli geçmişi ta Antik mısır dönemine kadar dayanmaktadır. Ve ister islami ister başka türlü bir çalışma adı ne olursa olsun iyi ve kötü kavramı bu çalışmaların esasında bulunmamaktadır. Şerli çalışmaların kötü olduğu düşüncesi sadece insani ve bizim yorumlarımız kısmında filtrelenir. Şer uygulamalarında kişiye olacak kötülük sizden kaynaklanmamaktadır. İyi olarak nitelendirilen bir çalışmanın sizin için iyi ama başkası için şer içerdiğini rahatlıkla düşünebiliriz. Sizin için bereket ve işlerin açılması için bir tılsım yaptık diyelim. Bu sizin için olumlu iken sizinle aynı işi yapan x kişisi için kötü olur. Sonuç olarak onun işi ve müşterisi size kaymış olur. Kader iyi yönde dönüştüğünde ya da iyi bir amaçla dönüştürüldüğünde Allahtan geldi deyip kabullenilebiliyor ise kötü bir şey olduğunda bunun olmadığını sonradan kaynaklara eklendiğini söylemek taraflı bir yorum olur. Buradaki iyi ve kötü kavramları tamamen insani sıfatlar olarak belirtiyorum. Yoksa evrensel düzende iyi ve kötü yoktur. Evrenin tek bir cevabı vardır. Bu cevaplar için yapılan herşey uygundur. İyi kötü ayrım yoktur

codzombi

Kayıtlı Üye

havass ilmi nedir tam olarak ? bana bir havass uygulaması veyahut bir bilgi gösterebilir misiniz ? ledün ilmi gibi masallardan bahsetmiyorum .

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Tamam kardeşim ben sana cevap yazmak,yorum felan yapmak istemiyorum,sen daha biliyorsun bu işleri haklısın.

codzombi

Kayıtlı Üye
Tamam kardeşim ben sana cevap yazmak,yorum felan yapmak istemiyorum,sen daha biliyorsun bu işleri haklısın.

biliyorum diye bir şey demedim , hani en azından okuyorum , önümde en azından piyasada bulunan havass kitapları var , söylediğin şeyler hele ki hiç biriyle örtüşmüyor , bu havass değil diyorsun havass büyü değil diyorsun , ondan sonra esma tılsım havassa eklendi diyorsun yani bu konuda söylediğin her şey de bir çelişki yanlışlık var . haksız mıyım ? senin dediklerini hiç bir havass kitabı söylemiyor , şöyle söylemiyor örneğin tılsımı veriyor veyahut celbi veriyor varlığı bağlamak için bir şeyler veriyor bu büyüdür demiyor sadece bu havass uygulamasıdır diyor ve öyle geçiştiriyor , ilginçtir ki bunu çoğu islam alimi yazmış , hatta yapmış uygulamış da olabilir , çok bilinen alimleri sıralayayım , Muhiddin İbn Arabi, İmam Gazali gibi . Hatta gelmiş geçmiş eniyi cifir ilmini bilen şair adamı idam ediyorlar taa o zamanlarda büyücü diye.. Yoksa çok bir şey bildiğimden değil , uygulamasını yaptığımdan , işte ilme vakıf olduğumdan , havass ekolü yolcusu olduğumdan değil yani , ama ne yazık ki bu işler riyakar çok .. daha geçen türkiyede çok ünlü bir medyum diye dolaşan adam bağlamayı allah rızası için yapıyoruz dedi.. yani ne diyeyim ne ..

Semiyail

Banlı Kullanıcı
sn.codzombi kardeşim işte insanların,yanlış öğrendikleri şeyler yıllardır fikir çatışması yaşamasına sebeb olmuştur ve halende olmaktadır.Havas ilmi Kuran ve sünnet üzere yapılan bir tedavi şeklidir.Diğer ismi rukyedir.Peygamber efendimiz (S.A.V.) efendimizin tedavi şeklidir.Gelelim büyü konusuna,büyü şeytanın sözleridir ve şeytanın ilmidir.Kuranı Kerimde Harut ve Marut adında iki meleğin getirdiklerine insanlar ve şeytanlar birşeyler katarak şerli işler yapmışlar,karı ile kocayı ayıracak işleri öğrenmişlerdir.Onun için büyü ayrı birşey,havas ilmi ayrı şeylerdir.İnsanlar bunları birbirlerine karıştırmışlardır.Mesala bir insan hoca diyelim sadece şifa için çalışıyor kötü işleri öğrenmemiş diyelim,bizim halkımız bunu farklı algılıyor.İşte bu insanı yani hocayı herşeyi yapar gözüyle veya büyücü gözüyle bakıyor.İyi ile kötüyü ayırt edemiyor ve bu anlayış yıllardır süre gelen bir durumdur.

codzombi

Kayıtlı Üye
sn.codzombi kardeşim işte insanların,yanlış öğrendikleri şeyler yıllardır fikir çatışması yaşamasına sebeb olmuştur ve halende olmaktadır.Havas ilmi Kuran ve sünnet üzere yapılan bir tedavi şeklidir.Diğer ismi rukyedir.Peygamber efendimiz (S.A.V.) efendimizin tedavi şeklidir.Gelelim büyü konusuna,büyü şeytanın sözleridir ve şeytanın ilmidir.Kuranı Kerimde Harut ve Marut adında iki meleğin getirdiklerine insanlar ve şeytanlar birşeyler katarak şerli işler yapmışlar,karı ile kocayı ayıracak işleri öğrenmişlerdir.Onun için büyü ayrı birşey,havas ilmi ayrı şeylerdir.İnsanlar bunları birbirlerine karıştırmışlardır.Mesala bir insan hoca diyelim sadece şifa için çalışıyor kötü işleri öğrenmemiş diyelim,bizim halkımız bunu farklı algılıyor.İşte bu insanı yani hocayı herşeyi yapar gözüyle veya büyücü gözüyle bakıyor.İyi ile kötüyü ayırt edemiyor ve bu anlayış yıllardır süre gelen bir durumdur.

farklı frekanslardayız , neyse yazdıkların da yüzyıllardır aynı kalıpların dayatılması , taktılar harut maruta. acıdım şu iki varlığa yeminle :D allah bağışlasın onları :D