Cin mi Karabasan mı Yoksa Bilinçaltı mı?

superfantasticngtve

Kayıtlı Üye
Ne olduğu hakkında çok bir bilgim yok karar veremiyorum yani.. Olayı anlatayım fikri olanda paylaşsın lütfen.
Önceleri her gece bazende gündüzleri olurdu. Gece aynı saatte 3.30 4.30 arası genelde su içmeye kalktığım zaman olurdu yani uyanık olurdum bu olay gerçekleşirken. Yatağa yattığım anda sol tarafımdan başlayarak sağ tarafıma yayılan bir uyuşma karıncalanma ve sol kulağımdan başlayan (hastanede yatan hasta öldüğü zaman makinadan çıkan ses) ses şiddetlenerek sağ kulağıma doyru yayılırdı. Bazen bacağım havaya kalkar bazen küfür edildiğini duyardım bu durum 15 dakika kadar süreredi sonrasında zaten sabaha kadar uyuyamazdım. Sizce bu olay nedir cin mi karabasan mı emin olamadım ve bununla ilgili her gün sürmesinden dolayı 1 sene sonra psikolog yardımı aldım ama pek işe yaramadı çünkü uyku ilacı verdi ve uyanıkken kendimi kontrol edemiyorsam uyurken daha kötü olacağımı düşünüp pek sıcak bakmadım. Zaten sonraki 1 sene içinde azalmaya başladı şimdilerde 2 3 ayda bir oluyor. :party:

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Cinmidir başka bişey midir sebep bilemedim.Yalnız ihtimallerden karabasan olduğunu sanmam,etkileri ,belirtileri karabasanla pek örtüşmüyor.Başka bir psikiyatra gitmeyi düşündünüzmü?Her meslekte işinin erbâbı olanda var fos olanda var.Bir doktorun tedavi şeklinin fayda vermemesi tamamen o yolu silmek olmamalı.Bir sürü psikolog var psikiyatrist var alternatif olarak.Ben başka bir doktora daha danışın derim.Birde bakım yaptırmanızı öneririm,burda sitedede yapılıyor.Sebebi her yönden araştırmak gerek.Şimdi azalmış olması iyi bişey tabi hergün olmaması.Umarım tamamen yok olur gider şifa bulursunuz.

superfantasticngtve

Kayıtlı Üye
Aslında psikolojik olduğunu düşünmüyorum. Uyku halinde olmadığım için garip geliyor bana ve şöyle bir olayda var; aynı şekilde su içip yatağa geldim ve uzandığım anda gözlerim kapandı hareket edemez oldum. O an yataktan sürünerek annemlerin odasının kapısına kadar gittiğimi gördüm ve gözümü açtığım zaman kapının önündeydim. İnsan gerçekten bir cevap bulamıyor..

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Durum psikolojik te olabilir ses halüsilasyonları sadece uyku halinde duyulmaz uyanıkken olur çoğu zaman.
Bir psikolojik rahatsızlık mı bunu anlamanın yolu tabi ki bir uzmanın kontrolünden geçmektir işin ehli bir hipnozcu da sizi hipnoza alarak durumunuzun ne olduğunu öğrenebilir.
Varlıksal bir durummu diye endişe ediyorsanız bunun için de kendinize özel bakım yaptırmanız lazım.
Bunlar yapılmadan söylenicek hiçbirşey %100 doğru olmayacaktır

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Yani gözünüz kapalıyken gördüğünüz olayı ,aslında yaşayıp kapının önünde buldunuz kendinizi.
Gerçekten dediğin gibi böyle bişeye cevap bulmak zor.Ben bakım yaptırmanı öneririm yine.
Yalnız psikolog desteğide alın bi yandan.Çünkü psikolojik kaynaklı olmasa bile,bu yaşadıklarınız sizi ruhen zayıf düşürüp,daha hassas yapabilir.En azından profesyonel bi destek olsun yanınızda.

bluefanclub

Kayıtlı Üye
Eski yataklardaki yay sistemi birbirine bağlantılı olduğu için hareket ettikçe bir elektirik alan oluşturur. Bu elektrik alanın insan beyninde ses ve görüntü halisülasyonlarına neden olduğu kanıtlandı. Nasıl bir yatakta yatıyorsunuz?

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Klasik varlık musallatı başlangıcı.

Lütfen bu "klasik" varlık musallatı belirtilerini sayar mısınız? Neye dayanarak ve hangi gerekçe ile bunu söylüyorsunuz? Elinizdeki kanıtlar nedir? Tespiti için hangi materyalleri kullandınız nasıl bir teknik ile bu kesin kanıya vardınız? Açıklamanızı bekliyorum.

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Sn.Yule kardeşim,Konuyu açan arkadaşın anlattıklarına göre uyanık iken bacağının havaya kalması ve bilinçsiz bir hale gelerek yerde sürünerek ilerlemesi ve kendisine küfür edilerek vücuduna yayılan ve rahatsız eden bir enerjinin olduğundan bahsedilmektedir.Ayrıca psikoloji yardımı alan bu arkadaş fayda da göremediğini belirtmektedir.Varlık musallatı kanısına üyenin anlattıkları ve kendi ilmi bilgimle bu kanıya vardım.Eğer yanlış bir bilgilendirme verdiğimi düşünüyorsanız o ayrı.Ama ben elimden geldiği kadar ve iyi niyetimle yardımcı olmaya çalışıyorum.Bilgilendirmenin yanlış yada doğru olduğuna karar vermek neye göre karar vermek ve bu kanıya varmaktır.Kimin ne söylediği ve görüşünün ve ilmi bilgisinin ne derece doğru olup olmadığını ve bu kişi kim olursa olsun yargılamak ne derece ve neye göre doğrudur.A mı,B mi yada C mi doğru bunu hangi ilme ve neye göre ve hangi kişinin bilgisi derecesin göre yorumlayıp karar vermeliyiz.

yule

Yönetici
İş
Ben size bir soru sordum sizi eleştirmedim. Yine aynı soruyu soruyorum. Bu belirtilerin hangileri varlık musallatı için geçerli sebeplerdir. Bunun kesin kanısına varmış olduğunuz için bu ayrıntıları soruyorum size. Sadece kişinin söyledikleri ile mi değerlendiriyor ve kesin kanıya sahip oluyorsunuz. Ne yöntemle kontrolünü gerçekleştirdiniz. Neyi ya da kimi kullandınız. Birkaç kelimelik yazı ile böyle kesin kanıya sahip oldu iseniz kesin başka bir şey yapmış olmalısınız. Banane sizin iliminizden ya da ilim seviyenizden ya da iyi niyetinizden. Ben sizi eleştirmedim. Sadece soru sordum. Cevap olarak ilettiğiniz yazının % 80 inden de birşey anlamadım. Site içerisinde bir durumla ilgili kesin kanı var ise bunu sorgulamak benim görevimdir. İnsanların yanlış yönlenmesini önlemek ve olmayan bir durumda oluyormuş gibi hissedip hayatını kötü yaşamasını engellemek benim görevim. Bu doğrultuda konulara bile alıntı yazılmasını talep ediyorken vardığınız kanının kanıtlarını duymak da hem benim hem de site üyelerinin hakkıdır.

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Evet sn.Yule,haklısınız.İnsanları yanlış yönlendirmek en kötü hatalardan biridir.Bu kanıya nasıl vardığıma gelince,açıklamak ne kadar doğru olur bilmiyorum ama bu görüşe bir adet bakır tas,içinde su ve gerekli dualar ve azimetler,enerji yönlendirmesi ve bir görevli kullandım.

yule

Yönetici
İş
Evet sn.Yule,haklısınız.İnsanları yanlış yönlendirmek en kötü hatalardan biridir.Bu kanıya nasıl vardığıma gelince,açıklamak ne kadar doğru olur bilmiyorum ama bu görüşe bir adet bakır tas,içinde su ve gerekli dualar ve azimetler,enerji yönlendirmesi ve bir görevli kullandım.

Tamamdır. Yöntemi anladım. Bir gören ayna oluşturmuşsunuz diyelim. Peki bu konuyu soran kişinin hangi bilgisine sahipsiniz. Gören aynayı bir telefon ya da bilgisayar olarak düşünelim. Bu telefona hangi numarayı yazdınız. Ya da bilgisayara hangi mail adresini girdiniz de bu adrese görevliyi yönlendirdiniz. Kişinin gizlimabette yazdığı iki kelimelik yazı onun adresi değildir. Bu tür durumlarda mutlaka iletilecek yeri bilmek gerekir. Bu yöntemleri bizler de kullanır ve biliriz. Bildiğim için hangi bilgisi ile yönlendirme aldınız diye soruyorum. Yani kişinin bilgileri siz de mevcut mudur?

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Görevli eleman geçmişi çok iyi tarayıp,yazıyı nerede, ne zaman, hangi bilgisayarda, kim tarafından,hangi üye tarafından yazıldığını tespit ederek geçmişe gidebilmektedir ve o kişi hakkında bilgileri öğrenebilmektedir.

Matisse

Banlı Kullanıcı
Görevli eleman geçmişi çok iyi tarayıp,yazıyı nerede, ne zaman, hangi bilgisayarda, kim tarafından,hangi üye tarafından yazıldığını tespit ederek geçmişe gidebilmektedir ve o kişi hakkında bilgileri öğrenebilmektedir.

Varliklar teknolojiyi bu kadar ileri seviyede kullanabiliyormu?
Benim kafam bazen gerçekten duruyo. Kusura bakmayin ama bu teknik çok saçma geldi bana. Bazi seyler bu kadar basit olamaz.
Yorumlarinizi takip eden ve destekleyen biri olarak şaşırdım; Özür dilerim ama bu cevabınızı hic inandırıcı bulmadim.

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Varliklar teknolojiyi bu kadar ileri seviyede kullanabiliyormu?
Benim kafam bazen gerçekten duruyo. Kusura bakmayin ama bu teknik çok saçma geldi bana. Bazi seyler bu kadar basit olamaz.
Yorumlarinizi takip eden ve destekleyen biri olarak şaşırdım; Özür dilerim ama bu cevabınızı hic inandırıcı bulmadim.

Neden şaşırıyor ve kafınız duruyor anlamadım.Özelikke bazı varlıklar geçmişi çok iyi bilmektedir.Bunda inanmayacak ve şaşıracak birşey olduğunu düşünmüyorum.

Matisse

Banlı Kullanıcı
Teknoloji kısmına şaşırdım. Bilgisayari taradi vs. Demişsiniz ya, yöntem çok garip geldi.

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Ama kişinin kim olduğunu öğrenmek çok zor bir iştir.Görevlinin o kişiyi bulması hemen kolay olmuyor,epey uğraştırıyor.Kademe kademe araştırıyor ve araştırılırken araya başka varlıklarda devreye giriyor.Mesala bir yerde bir olay olmuştur.O olay aynı kamera kayıtları gibi kaydedilir.

Ayrıca şunu belirtmek isterim ki konuyu açan arkadaşın durumu hakkında kesinlikle yanlış yönlendirmek istemem veya illaki benim görüşüm doğrudur da demiyorum.Arkadaş daha detaylı bir sonuç istiyorsa sn.Yule ve Urumhamatahayil ile görüşmesini ve durumunu öğrenmesini tavsiye ederim.

ottoman1453turk

Kayıtlı Üye
Semiyail'in cevaplarını okudum hepside çok ilginç ve güzel cevaplardı ve yine belli ki az çok bi ilmi bilgisi var yazdıklarından anlaşılan ...
Yule cevabın yüzde 80'inini anlamadım demiş.Nesini anlamamış onu da ben anlamadım.
Matisse'nin deyindiğe kısma bende şaşırdım yalnız açarmısınız biraz daha ?

Matisse

Banlı Kullanıcı
Semiyail'in cevaplarını okudum hepside çok ilginç ve güzel cevaplardı ve yine belli ki az çok bi ilmi bilgisi var yazdıklarından anlaşılan ...
Yule cevabın yüzde 80'inini anlamadım demiş.Nesini anlamamış onu da ben anlamadım.
Matisse'nin deyindiğe kısma bende şaşırdım yalnız açarmısınız biraz daha ?

Bende semiyailin ilmi bilgisine inaniyorum. Konularini ve verdiği cevaplari merakla takip ediyorum. Bu kismi da zaten yorumum da belirttim. Varliklar tabi ki geçmişi bilebilir. Ben teknolojik açıklamaya takildim. Ütopik geldi bana. Bakir tas su vs. Mantıklı bir aciklama fakat varlik pc tariyo dedigi anda beynim yandi. Belki de kendisi yanlış ifade etti. Ya da başka birsey anlatmaya çalıştı. Bunun disinda kendisi ilmi olduğuna inandigim ve takip ettiğim bir üye.

camia020

Kayıtlı Üye
yani yule demek istemişki tamam sen suda bakım yaptında nasıl yaptın konuyu açan arkadaş hakkında ne tür bilgilere sahipsin (örneğin ana adı doğum tarihi falan gibi ) ..