Cin mi Karabasan mı Yoksa Bilinçaltı mı?

superfantasticngtve

Kayıtlı Üye
Semiyail'in dediğine göre etkilerinin azalması sanırım başlangıcın ilerlemeden bitmesi oluyor yani ben öyle düşünüyorum.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Uzakta ki insanlara onların özel bilgilerini bilmeden varlık gönderebileceğimizi düşünmüyorum. Öyle olsa herkez birisine bakım yapar özel şeylerini öğrenirdi.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Görevli eleman geçmişi çok iyi tarayıp,yazıyı nerede, ne zaman, hangi bilgisayarda, kim tarafından,hangi üye tarafından yazıldığını tespit ederek geçmişe gidebilmektedir ve o kişi hakkında bilgileri öğrenebilmektedir.

Birincisi varlıklarla ilgili olarak bazı eksik bilgilerimiz var sanırım. Birçok varlık insanın yanında geçmiş şimdi gelecek ve alternatif zamanı çözme konusunda çok sınırlıdır. Genel kanının aksine varlıklar değil kehanet konusunda insanlar daha başarılıdır. İkincisi farklı alemler ve farklı frekanslar var. İnsan kendi dünyasının frekansı ile uyumlu iken varlık da kendi dünyasının frekansı ile uyumludur. Bir varlığın kehanet gücü kendi boyutunda daha işlevseldir. Her varlık asla kehanet gücüne sahip değildir. Her varlığın görevi ve yapabildiği ayrıdır. Bazı varlıkların özel hiçbir yanı yoktur. İnsanlarla iletişim kurduklarında çoğunun en iyi yaptığı şey yalan söylemektir. Çünkü onlar insanların enerjilerinden beslenirler. Her insanın doğal bir koruması vardır. Ve her insanın biricik bir kodu vardır. Bunları geçtim, herhangi bir insana ya da geçmişine ulaşmak için o kişiye ait bilgiler gerekir ki doğru adrese ulaşabilelim. Kesinlikle ve kesinlikle bir şeyden emin olarak konuşabilmemiz için doğru verileri almamız gerekiyor. Hatta bazen yüzyüze kontrollerde bile doğum tarihi anne adı kişinin kendi tükürüğünün değdiği kahve varken bile bir kişide musallat vakasının olduğunu söylemek doğru olmaz, görünemeyebilir. Sağlamalı kontroller yapmak gerekir. Bazı durumlarda ritüel yapmadan ayin yapmadan anlaşılamayabiliyor. Yani enerjileri evrensel kuralları boyut kurallarını çok iyi bilmeden yorumlar yaparsak eksik yorum yapıp yanlş değerlendiririz. Psikoloğun yaptığı başka, psikiyatristin yaptığı başka, ruhsal şifacının yaptığı, medyumun yaptığı, parapsikoloğun yaptığı ya da kişisel gelişim uzmanının yaptığı başkadır. Bazen bunların birkaçına ihtiyaç var iken kanı için bazen bunların hepsine ihtiyaç duyulur. Yönlendirme yaparken bu doğrultuları göz önüne almalısınız. Bu yüzden yazdığınız yazıyı sorguluyor ve soru soruyorum.

Semiyail'in cevaplarını okudum hepside çok ilginç ve güzel cevaplardı ve yine belli ki az çok bi ilmi bilgisi var yazdıklarından anlaşılan ...
Yule cevabın yüzde 80'inini anlamadım demiş.Nesini anlamamış onu da ben anlamadım.

Kelimelerin ne anlattığını tabi ki anlıyoruz. İhtiva ettiği özden bahsediyoruz. Bahsettiğimiz yazışmanın başında benim anlayamadığımı söylediğim ama sizin anladığınızı söylediğiniz şeyi bana da anlatırsanız bende bu özü anlarım belki. Sizce ne anlatmış Semiyail?

arduc

Kayıtlı Üye
Ne olduğu hakkında çok bir bilgim yok karar veremiyorum yani.. Olayı anlatayım fikri olanda paylaşsın lütfen.
Önceleri her gece bazende gündüzleri olurdu. Gece aynı saatte 3.30 4.30 arası genelde su içmeye kalktığım zaman olurdu yani uyanık olurdum bu olay gerçekleşirken. Yatağa yattığım anda sol tarafımdan başlayarak sağ tarafıma yayılan bir uyuşma karıncalanma ve sol kulağımdan başlayan (hastanede yatan hasta öldüğü zaman makinadan çıkan ses) ses şiddetlenerek sağ kulağıma doyru yayılırdı. Bazen bacağım havaya kalkar bazen küfür edildiğini duyardım bu durum 15 dakika kadar süreredi sonrasında zaten sabaha kadar uyuyamazdım. Sizce bu olay nedir cin mi karabasan mı emin olamadım ve bununla ilgili her gün sürmesinden dolayı 1 sene sonra psikolog yardımı aldım ama pek işe yaramadı çünkü uyku ilacı verdi ve uyanıkken kendimi kontrol edemiyorsam uyurken daha kötü olacağımı düşünüp pek sıcak bakmadım. Zaten sonraki 1 sene içinde azalmaya başladı şimdilerde 2 3 ayda bir oluyor. :party:

Aynısı bendede vardı, şöyle diyim basit negatif düşük seviyeli elemantle varlık musallatı yani umursanacak birşey değil, usui reiki alabilirsin bir haftada sorun kalmaz 2.seviyeye geçersen bu sefer düşük seviyeli varlıklar hepten kaçar senden..

rib3lla

Kayıtlı Üye
karabasan gibi değil anlattığınız,bu cin uğraması bana göre

STiNG44

Kayıtlı Üye
Bahsettiğiniz durum büyük bir ihtimal kullandığınız bir ilacın yoksunluğundan oluyor . Anti depresyon kullanıp bıraktıysanız ondan olabilir.