Bakim sartlari

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Te5ir

Kayıtlı Üye
Merhaba. Sadece isim ile ( soyadi vb diger bilgiler olmadan) bakim yapilmasi mumkun mu?

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Bakım yaptıran kişi uzaktaysa şu şekilde bakım yapılabilir.Bakım için soy isim gerekmez,bakım yapılacak kişinin ismi ile annesinin ismi ve doğum tarihi yeterli olmaktadır.Hatta kişinin resmi olursa daha iyi bakım yapılabilir.

Te5ir

Kayıtlı Üye
Sadece isim ile (ayse,mustafa) seklinde bakim yapip hatta adimi soylemem ile beraber ayni anda (zaman gecmeden) sana musallat olan varliklar var diye bir gorusmem oldu.
Bu yuzden sorma gereginde bulundum.
Dogum tarihi , anne adi vs istemeden.
Dolandirici olma ihtimaline karsi ogrenmek istedigim bir bilgi.
Yardiminiz icin tesekkurler.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Sadece fotoğraf bile yeter. Bakmasını bilene..

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Hele ki yanımızda ise kişi adını sanını bilmeye bile gerek yok. Bu bir enerji meselesidir. Yüzünüzü gördüğümüz taktirde hiçbir bilginizin olmasına da gerek yok. Uzaktan bakımlarda da chillout gereğini iletmiş. Tek bir resim bile yeterlidir bakmasını biliyor isen. Başka bir bilgiye bile gerek yok.

7aralık

Kayıtlı Üye
merhaba yule fotografla bakımı nasıl yapıyorsun ben cok zor durumdayım herkes aynıdır ama bana cevap verebilirmisin ?
ben biriyle tanısmıştım oturdugum sehirde askerlik yapmaya gelmiş 6 ay tanısdık sevgili olduk vs askerin son günleri tartışmamız oldu cıkmasına 2-3 gün kala surdan cıkıyım seni arıcam beynim dondu tarzı şeyler konustu seni seviyorum vs dedi cıkdıgı gün beni aradı o an acamadım daha sonra sürekli arıcam diyor aramıyor arıyorum yarın arıcam diyor aramıyor bi kopukluk oldu ben çözemiyorum 6 ay rolmü yaptı hiçmi sevmedi söyledikleri hep yalanmıydı bilmiyorum kafayı yemek üzereyim insanlarla nasıl oynuyorlar eger içide biraz ben varsam cabalayıp geri döndürmek istiyorum ayrılmadık bile sessiz sadece . bu beni daha cok üzüyor yardımcı olurmusun ?

tNitrotoluen

Banlı Kullanıcı
Bende aslında bu durumu hep merak etmişimdir. Bir kişinin yüzüne bakarak birşeyler söyleyebilme mantığı nasıl oluyor? İnsan yuzu sonuçta bizim belirlediğimiz birşey değilki kimse fiziğinin nasıl bir görüneceğini belirleyemezki. Yoksa dünyaya gelmeden önce kendimiz mi belirliyoruz ? Ruhu ve kalbi gerçekten yansıtıyor mu yuzdeki ifadeler?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Yüz ifadeleri, beden dili okuma sanatı tarafından kullanılır. medyum için yüz ifadeleri değil, o kişinin bir parçası olduğu için yeterlidir. Kişiye ait herhangi bir şey yeter. Parça bütünü yansıtır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...