Kahve Falı ve Tarot Hakkında

superfantasticngtve

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba, öncelikle konu yanlış yerdeyse kusura bakmayın.
bundan iki sene önce birden bire kahve falı bakmaya başladım. yaklaşık iki sene kadar baktım fakat bu iki senede gece gündüz veya yanımda birinin olması fark etmez uyuyamaz rahatsız edilir oldum ve fal bakmayı bırakmadım ama eskisi gibi bakamaz oldum. Şimdilerde kabuslar görüyorum ve gördüklerim bir şekilde çıkıyor gördüklerim. Kahve falıda anca uzun zaman aralığında o da görebilirsem bakabiliyorum eskisi gibi değil ve baktığım zaman geceleri rahatsız ediliyorum ama alıştığım için eskisi kadar sıkıntı çekmiyorum ve Tarot falı bakmak istiyorum. Size sorum şu olacak, artık kahve falını eskisi gibi bakamamam etkiler mi veya fal sonrası oluşan rahatsız edilmeler devam eder mi?
Şimdiden teşekkürler Kalbiniz Işıkla Dolsun..

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Kâbuslar, rahatsız edilmeler belki falla ilgili değildir.Aynı döneme denk gelmiş olabilirmi?Şu şekilde tarotada adapte olamazsınız .Bu durumdan arındıktan sonra başlangıç yapmanız daha doğru olur.Sâlim kafayla ,dinç şekilde...
O istek uyandıysada mutlaka bakarsınız.

superfantasticngtve

Kayıtlı Üye
Aynı döneme denk gelmiş olabilir fakat yaklaşık 5 aydır hiçbir şekilde rahatsız edilmiyorum ve Tarot bakmak istiyorum asıl sorun artık kahve falında bir şey görememem Tarot bakmama engel olur mu?

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Tarot, kahve falı ile kıyaslanamayacak türden bir kehanettir.Kartlar işin içine girdiği için bazen sadece kartın anlattığı resim bile yorum için yeterlidir.Kimi hislerini ekler tarota,kimi kart okuyucusudur.Kahve falında pasif hale gelmenizin tarota etkisi olacağını sanmıyorum.Yalnız sorunun cevabını en net bir tarot destesi sahibi olarak verebilirsiniz.Kartlara bir dokunun,hissedin,kitapçıktaki gibi bir açılım yapın.Bakalım neler oluyor?

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Aslına bakarsanız tarot kahve su bakla vb... bakım türlerinin hiçbirinin önemi yok. Çünkü bu tür materyaller fal bakan kişi için birer aracıdır. Tabi ki sembol kumayı bilmeyen biri için ne kahve ne tarot bir anlam ifade etmeyecek. Sembol okumak hissiyatları ve yetenekleri kullanmadan rahat bakım yapmayı kolaylaştırır. Bu yüden bakımcı çok yorulmaz. Yani anlatmaya çalıştığım bakım türünün ne olduğu önemli değil önemli olan bakımcının durumudur. Tarot sadece eğlence ya da bir yöntem olarak görülüyor. Bu yanlış bir kanı. Tarot aynı zamanda bir büyü aracıdır. Yani sadece bakmak değildir iş. Bu yüzden de kişiler enerji ve negafitlikleri otomatik olarak çekerler. Eğer ki kendinizi temizlemeyi ve arındırmayı bilmiyor iseniz neye bakarsanız bakın bu kabusları rahatsız edilmeleri ve sıkıntıları yaşamaya devam edersiniz. Bakım yapan kişilerin en büyük eksikleri budur. Kendilerini korumayı bilmiyorlar. Bir büyü aracı olarak da kullanılan kartlar ya da diğer bakım yöntemlerinde ilk amaç korumadır. Kendinizi korumayı ve enerjiyi akıtmayı bilmiyor iseniz bakım yapmanızın hiçbir anlamı yok. Çünkü tüm negatiflkler sizin içinizde kalacaktır böyle bir durumda.

Sevgi ve Işıkla...

superfantasticngtve

Kayıtlı Üye
Elbetteki öyle fakat sitede bununla ilgili araştırma yaptım devam ediyorum da bundan sonraki bakımlarım kendimi korumaya almış bir şekilde yapılacak..

superfantasticngtve

Kayıtlı Üye
Bende zaten içimden ve birden bire Tarot bakma isteği ortaya çıktığı için Tarota yöneliyorum, aylardır içimde bu his var ve iyice bekledim belki hevestir diye ama rüyamda bile Tarot bakmaya başladım insanlara. Hal böyle olunca artık zamanı geldi diye düşündüm ve aklıma takılan sorularıda burada sormak istedim...

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Kahve falına bakmak,sizi dinleyen varlıkların ilgisini çeker ve fala bakan insana yaklaşırlar falı his yoluyla size yansıtarak birşeyler söylettirirler.Sonrada o insana bulaşmaya çaılışırlar.Sizin korkutulmanız buna bağlı olabilir.Diğer açmış olduğunuz cinmi,karabasanmı,bilinçaltımı adı altında konunuza bunu da eklemeliydiniz.