Sevilen kisiyi geri dondurmek icin buyu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

umutcan1

Kayıtlı Üye
Arkadaslar herkese selamlar,

Sizden birsey rica edecegim ama onceden sunu yazayim evet basliga buyu yazdim cunku bir insana bu tarz seylerin uygulanmasi ve sonucunun o kisinin iradesi disinda olmasi buyudur. Herneyse ben bunu elbetteki ask icin istemiyorum zaten uygulamayi dusundugum kisi ile ayni cinsiyetteyiz bu kisi benim br buyugum ve bana haksizliklar yapildi dolayisiyla bu kisi de beni cok seviyordu fakat bana suan kustu ben de bir uygulama ile bu kuslugu gidermek o kisinin kalbini yumusatmak ve kendinin bana yaklasmasini istiyorum boyle bir kaynak boyle bir uygulama var mi? Sakin yanlis anlamayin buradan buyu vs paylasmanin pek de makul ve mantikli olmadiginin farkindayim ben sadece arastirdim ve genelde bu tarz buyuleri ask buyuleri formunda buldum benim bahsettigim sekilde herhangi bir uygulama var midir ve nereden bulabilirim?

Ori

Kayıtlı Üye
Boyle bir uygulama olmasi gerekiyor yanlis hatirlamiyorsam forumda cok eskiden paylasilmisti. Biraz detayli arastirirsaniz forumda bu tarz uygulamalar hakkinda bilgi sahibi olursunuz ama burada tam net bir sekilde kimse uygulama paylasamaz bu yuzden net bir cevap bulamazsiniz.

DNADA

Banlı Kullanıcı
Büyü nedir? Doğal ilahi enerji akışını ve ruhların tabiri caizse mahremleri/kutsalları/en temel hakları olan kaderleri ve enerjilerini, haksız yere müdahale ederek zorla değişikliğe uğratma tekniği! Birçok insanın yanıldığı nokta da ayrıca şudur; "Ama ben iyi bir şey yapmak için bunu kullanıyorum". Hayır, kullanamazsınız efendim. Zira Birçok kez şerrin içinde iyi ve hatta iyinin içinde de şer vardır. Hatta şöyle sevdiğim bir laf da vardır durumu iyi açıklayan: "Kötülüğe/Şeytana giden yol iyi niyet taşları ile döşelidir. Ona uzanan yol geniş, ona açılan kapı büyüktür". Ayrıca Üçler yasası vardır ki, ne yaparsanız size üç misli olarak geri dönecektir! Allah'ın hakkı üçtür lafını hatırlayınız ;)Naçizane tavsiyem basiretli olunuz. Belki de böyle olması gerekiyordu ve bunda da belki de gerçekten Çok büyük bir hayır vardır sizin için veya karşıdaki kişi için. Gerçekten bazen kötü diye gördüğüm şey hakkında bir zaman sonra iyi ki olmuş dediğim çok an vardır hayatımda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...