Kurşunumda çikan varlik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kitapkurdulux

Kayıtlı Üye
Tekrar merhaba, bunun öncesinde bu konuyla alakalı bir mesaj daha açmıştım ancak sadece 1 kişi yazmıştı. Neyse, bakın ben geceleri kendi kendime uyanıp evin içinde "geliyor, beni anlamıyorsunuz gitmem gerek" diye çığlık çığlığa koşuşturuyorum. Hatırlamıyorum. Dün tanıdığım birine bu işlerde tecrübeli olan bir bayana gittim ve kurşun döktürdüm. İkinci defa kurşunu döktüğünde maymun suretinde gibi, pençelerini çıkarmış, uzun kuyruklu, ruhsuz bir gülümsemesi olan ciddi anlamda korkunç bir varlık çıktı. Bana seni geceleri korkutan budur dedi. Ardından tekrar diğer kurşun parçalarıyla beraber eritti. Sorum şu:

Sizce bu varlık tamamen gitmiş midir?

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Sadece kurşunu eritmeyle gideceğini düşünmüyorum.Aynı durum bende de vardı 2 yıl kafayı yedirttiler bana.Güvenebileceğin birisi varsa uzman tabi ki ona gitmen en mantıklısı ama yoksa da sana tavsiyem zikir ve dualara dört elle sarılman..

Ori

Kayıtlı Üye
Bence Urum'a bir danışmalısın. Fakat ben kurşun döktürmek gibi şeyleri pekte mantıklı bulmuyorum.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Ciddi musallatlarda kurşun döktürerek varlığın gidebileceğini pek sanmıyorum tabi bu musallatın durumuna göre değişir.
Uruma bakım yaptırmanızı öneririm sonucu sizlere bildirir

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Kurşun bu tür durumları tamamen bitirmez.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Kurşun varlık durumlarını hiç bir şekilde bitirmez. Kurşun duygulardan birikmiş olan olumsuz enerjileri temizlemek için kullanılan bir araçtır. Aynı tuz ve sirke kullanımı gibi geçici bir etkisi vardır. Sürekliliğe sahip bir etkisi yoktur. Böyle bir durumda gerçekten böyle bir durum olup olmadığını bakım ile netleştirmek gerek. Ya da birebir olarak yanınıza gelmem, gelmemiz gerek böyle bir etkinin olduğunu anlayabilmek için. Sonrasında kovma temizleme ritüelleri yapılmalı ki varlık uzaklaştırılsın. Tabi ki tekrarı oluşmasın diye kişi korumaya alınmalı. Bunlar hepsi durum netleştikten sonra yapılabilecek işlemlerdir. Durduk yere sende bu olabilir bunu yaptır bunu yapalım denilemez. Bu yanlış yönlendirme olur ve sıralaması bozulduğu ya daeksik yapıldığı taktirde bir faydasını da göremezsiniz. İnsanların en büyük hatası budur. Gelir biri der ki temizleyelim yeter. Hayır efendim yetmez. Sen böyle bir durumla karşı karşıya kaldı isen netleştirmeli kovmalı temizliğini ve enerji bütünlemesini sağlamalı sonra korumasını yaptırmalısın. Eksik müdahale ile birşeyler yapıyor insanlar sonrasında bunu yaptırdım düzelmedi, şunu denedim olmadı gibi cümleler duyuyoruz. Neyin yapılması gerektiğini tam olarak bilmeniz gerek. Böyle bir durumda bu işi layığı ile yapan ile yapmayan arasındaki farkı fark edersiniz.

Sevgi ve Işıkla...

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Musallat öyle kurşun dökmeyle felan geçmez.Bazı enerjisi düşük olan ve bir insana musallat değilde nazar gibi veya varlıkların hafif yeli çarpmış insanlara bu tür uygulamaların,tütsülerin ve okumaların faydası olabilir.

aynurucar

Kayıtlı Üye
Merhaba Urum kimdir nasıl ve nerden ulaşabilirim? Bende bakım yaptırmak istiyorum..

Te5ir

Kayıtlı Üye
Merhaba Urum kimdir nasıl ve nerden ulaşabilirim? Bende bakım yaptırmak istiyorum..
[h=1][SIZE=2,5]URUMHAMATAHAYİL [/SIZE][/h]Site sahibidir.
Kendisine özel mesaj ile ulaşabilirsiniz.
Profilinde detaylarını belirtmiş durumdadır. Urum ile iletişim [SIZE=2,5]kitapkurdulux [/SIZE]için tavsiye edilmiş durumda,
İlk önce Syn Yule' den bakım talep etmenizi sonuçlara göre Urum ile iletişime geçmenizi öneririm.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...