Musallat durumu...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tbh

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bende musallat durumu var. Varlık kafamın içinde. En son gittiğim hoca beni görmeden hakkımdaki bazı şeyleri bilerek bana bişeyler gönderdi. Ama cinin vucuduma yerleştiğinden hiç bahsetmedi. Beni hiç yüzyüze görmedi. Daha tanıdığımız birini musallat durumundan kurtardığı için güvendik. Bana nazarlı bir at nalı, bir muska, bir tılsımlı aklet, 1hafta boyunca günde 3 kere yakilacak tütsü , 1 tane eritilip yatağın altına konulacak kokulu bir madde ve 1 tane kapının önüne dökülecek sıvı yolladı. 5 gündür bunları uyguluyorum. Bi değişiklik yok. Bu uygulamalar doğrumu? Birde cinler altın ister mi? Bu hocanın cinleri altın istiyormuş. Vucuda giren cinniyi çıkarmak için hastayı görmek gerekmez mi? Zor durumdayım.. cevaplarınız için teşekkür ederim.

Gittiğim hoca derken en son şifa bulmak için danıştığım demek istedim. Ben ç.kaledeyim o ankarada....

Matisse

Banlı Kullanıcı
Oncelikle gecmis olsun.Cinler altin istemez.onlar bizim gibi madde aleminde yasamiyorlar ki.para odedeniz onun haricinde mi altin istiyor tam anlayamadim.

tbh

Kayıtlı Üye
Cinler için altın ve gerekli malzemeleri almak için para...

ottoman1453turk

Kayıtlı Üye
İslami bir uygulama değil yaptığı şeyler , Nazarlı at nalı falan yani ...
Altına değer veriyorlar.Hazineleri koruyan cinler vardır.Şeytani insanlar bu hazineleri kullanıyor.

Matisse

Banlı Kullanıcı
Yani malzemeler icin para istediklerini biliyorum fakat cinlerin altin istemesi sacma geldi.forumda daha bilgili arkadaşlar yardimci olucaktir size.

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Hocanın sana verdiklerinden bir fayda göremedi isen,bence bir daha gitme kardeşim.Altın yalanına da inanma,Aynı olayı benim bir arkadaş yaşamıştı hoca diye gittiği bir kadın, bizim arkadaştan cinler altını dövecekler diye altın istemiş,Arkadaşta birinden borç alarak altını götürüp kadına vermiş sonra birkaç kere o kadının yanına gitti felan bir fayda göremedi sonra arkadaş altını cinler ne yaptığı diye sorunca,kadın ben ne bileyim altını dövmişlerdir felan diye cevaplar vermiş,sakın kardeşim altın yalanına inanma.Altından öncede kadın,bizim arkadaştan bir adet yeni rakı getirmesini ve rakıyla tabağa yazı yazıp yolda kıracağını söylemişti.Arkadaş söylenenlerin hepsinide yaptı ama bir fayda göremedi.Rakıyıda kocası içiyordu ve ona getittiriyordu.

Semar

Kayıtlı Üye
Dikkatli olmanızda fayda var haberlere bile çıkmıştı bu tarz olay

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Altını cin değilde hoca istiyor bana kalırsa.Cinin altınla ne işi olur?Sizi görmeden teşhisi koyup malzeme yollamasıda ayrı garip.Varlığın kafanızın içinde olduğunuda o mu söyledi?
Yazdıklarınızdan hiç dürüst bir profil çizmedi bu hoca bende.

tbh

Kayıtlı Üye
Valla bu kişiden bende umutlu değilim ama ailem işin çok ciddiyetinde değil. Öyle göstermelik yönlendirmeyle medet umulan bir hoca. Cinniler aile mi yanlış kişilere yönlendirebilir mi? Delirecek gibi oluyorum bazen. Benimle hep konuşuyor. Sesli olarak değil ama kafama bir düşünce geliyor benden olmadığını anlıyorum. Sonra vucuduma dokunuyor. Bazen eyrafımdaki eşyaları hareket ettiriyor. Zarar veriyor. Ölümle tehdit ediyor. Zor durumdayım. Bazen rahatlama geliyor. Bazen bütün vucudum sıkılıyor.

tbh

Kayıtlı Üye
Kafamın içinde olduğunu söylemedi. Orda olduğunu biliyorum. Sürekli hissediyorum. Anlattığım gibi iç dünyamdada dış dünyada etkisini hissediyorum..

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Bizim arkadaş kimseye danışmadan sormadan,kendi kafasına gitti,hoca sandığı birine aldandı.Sonra da bize geldi bizden yardım istedi dert yandıki bir sürü para kaybettim diye,Yinede biz ona musallat konusunda yardım etmiştik.Ayrıca arkadaşlar unutmayın ki musallat olan şeytanlar sizlere ayak bağı olurlar hayat boyu ensenizden inmezler,siz bir hocaya gideceğiniz zaman engel olurlar,dikkat edin hoca diyorum buna engel olmaya çalışırlar ama hoca sıfatına bürünüp şarlatanlık yapanların ağına düşmesi içinde çok yardımcı olurlar.Onun için bilmeden kimseye gitmeyin.

Urumhamatahayil kardeşime bir danışın isterseniz.O bu konularda uzmandır.

tbh

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim. Gerçekten şeytanlar cinler doğru kişileri bulmama engel oluyor. Zor durum. Allah bu durumda olan herkese yardımcısı olsun. Çevremdeki elektronik aletlere dahi etki ediyorlar. Bize anlatıldığından oldukça güçlüler gibi... sürekli kafamı karıştırıyor. Ne yapacağımı bilmiyorum.

tbh

Kayıtlı Üye
Tşk. Valla haliyle insanın psikilojisi bozuluyor zaten. Ama ben oldukça eminim. Tabi bakım yaptırmak lazım ehil kişilerinde yardımını almak için. Bakalım bir umut.

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Sn.tbh kardeşim mabet ailesinden yardım isteyen insanlara biz iyi niyetimizle yardım etmeye çalışıyoruz.Ama insanlar söylenenleri yada musallat hakkında açılan konulara,bilgilere farklı açıdan bakarak olayı çarptırıyorlar.Kimi olurmu öyle şey o söyledikleriniz tıpla alakalıdır işte olmaz öyle şey,yanlıştır,doğrudur derken masum insanlarda ne yapacağını şaşırıyorlar.Yanlış anlamayın sizin için söylemiyorum ama bir hastaya yardım etmek istediğin zaman birileri hemen taş koymaya çalışıyorlar ,işte yok reklam yapıyor,yok yanlış oluyor,olurdu,olmazdı felan filan bunlarla çok karşılaştığımız için inanın artık musallat yardımlarına eskisi gibi pek bir tavsiyede bulunmak istemiyorum.ALLAH yardımcınız olsun kardeşim.Yinede size bir tavsiyem oku kardeşim yaradan rabbının adı ile oku kurtulursun.

VASSAGO

Banlı Kullanıcı
İş
Yazılım Mühendisi
Kardeşim geçmiş olsun bencede uruma danışın bu konularda bizim gibi acemiler yerine bir uzman yorumu daha sağlıklı olur.. üzüldüm gerçekten ne diyim ama benim yorumumda öyle yollar yerine 70 felak okumanız 1 yasin 1 fetih sayısını unuttum okadarda ayetel kürsi musallatı kaldırıyordu

tbh

Kayıtlı Üye
Eyvallah. Tşk ederim. Zaten ilk bu siteden yardım almayı düşünüyordum. Ama durum çok kolay değil. Bir sürü etken var. Elin kolun bağlı kolun kanadın kırık aklın karışık oluyor bu durumlarda. Çevrendeki insanların etkisi falanda falan. Valla kardeş ben bununla yaşayamam. Öyle böyle kurtulmak istiyorum. Yok iyiye doğru gitmiyor. Yaşadıklarımı anlatabilsen belki... neyse siteden çok şey öğrendim. Dürüst insanlar olduğunada inanıyorum...

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Varlıklardan kurtulmanın yolu Kuran-ı Kerimdir.O yüce kitaba dağlar dayanamamış paramparça olmuş da 4 tane çapulcu cinmi dayanacak.Hangi şeytan dayanabiliyorsa çıksın o kitabın karşısına feriştahı gelse yanar kül olur biiznillah.Onun için kardeşim seni kurtaracak tek şey Kurandır,okumaktır,Eğer okuyamayacak kadar bir insan acizse gerçek bir alime gitmelisin ve zaten gerçek bir alimde sana Kuran ışığında yardım edecektir,Demek oluyorku kurtuluşun ALLAH kelamı Kurandır.gerisi yalan dolan inanma.

Ayrıca eğer musallattan kurtulursan kardeşim şunu unutmaki hareketlerine,tavırlarına,ahlaki değerlerine helal ve harama ve düzgün yaşamaya dikkat etmelisin.Onlar inasanların günahlarıyla,hatalarıyla ve şirkle beslenirler kuvvetlenirler.Bir insan genelde,onlara bu saydıklarımla kapı açmış veya musalllatı üzerine çekmiş olur.Yoksa o çapulcuları tekrar üzerine çekersin.

tbh

Kayıtlı Üye
Valla düzgün yaşıyordum namaz niyaz. Şimdi kopukluk var. Bazen tekrar yöneliyorum sonra tekra kopukluk. Yardım umduğum güvendiğim insanlar yardım etmeyince büyük hayal kırıklığına uğradım. Allak bullakız işte. Arada kuranda okuyorum. Dine yöneldiğim zamanda manevi ruhani evliya biriymiş gibi davranıyor cin. Böyle davranıp beni kandırması bazen beni kızdırıp soğutuyor namazdan falan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...