Musallat durumu...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bir tür varlık etkileşimi vardır yoktur şuan için bir şey diyemem.
Ancak söyleyebileceğim iki şey var:
1- O hocadan uzak durun.
2- Cin vücuda yerleşmez.

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Cin vücuda yerleşmez mi?sn.chillout,cinlerin kanın damarlarda dolaştığı gibi dolaştığına dair hadis var.Hemde bu durumu yaşayan ve tecrübe eden insanlar var.Öyle cinler varki vücuda haps olup insanla birlikte yaşayıp,yıllarca bedende gizlenen varlıklar var.Bir insan ölünce bedenden çıkan cinler var.Beni yanlış anlamayın amacım sizi incitmek değil,genel olarak söylüyorum,musallat konularına cevap verirken daha bilinçli ve konu hakkında daha bilirkişi olarak yorum yazar isek insanlara daha faydalı olacağımızı düşünüyorum.

tbh

Kayıtlı Üye
Şizofren değilim. Daha önce başka hocalarada baktırdım. Hepsi musallat olduğunu söyledi. Ben zaten biliyorum. Vucuda girdiklerini biliyorum. Zaman zaman rahatlama oluyor. Bilmiyorum sürekli ordamı. Kimseyede bir şey inandırmak zorunda değilim. Herkes diğer alem hakkında farklı farklı konuşuyor yazıyor. Öğrendiğim kadarıyla o alem hakkında çok kesin konuşacak kadar bilgili insan vardır muhakkak ama çok fazla olduğunu sanmıyorum. Herkes yaşadıklarından öğrendiklerinden konuşuyor. Ben de yaşadıklarımdan öğrendiklerimi söylüyorum, yazıyorum. Biri diğer şu duayı okursan kesin gider. Okumaya başlıyorsun varlık cin senle dalga geçmeye başlıyor.o da seninle okuyor. Benim bu olaydan önce cinle minle işim yoktu. Davettw yapmadım hiç. Neyse sonuçta işin ehli kişilerin bakım yapmasıyla ortaya çıkacak bişey.

Semiyail

Banlı Kullanıcı
tbh kardeşim,senin durumun epey ilerlemiş görünüyor,sen biran önce çaresine bakman gerek.Ayrıca hayatını düzene sokmaya çalış,daha önceki mesajımda yazdıklarımı dikkate alırsan çok faydasını görürsün bence ihmal etme.

tbh

Kayıtlı Üye
Evet kardeş. İntihar düşünceleri gelmeye başladı. Oldukça yıldım. Zorlanıyorum. Rukyeleri indirdim internetten. Onları deniyecem. Kader işte.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Cin vücuda yerleşmez mi?sn.chillout,cinlerin kanın damarlarda dolaştığı gibi dolaştığına dair hadis var.Hemde bu durumu yaşayan ve tecrübe eden insanlar var.Öyle cinler varki vücuda haps olup insanla birlikte yaşayıp,yıllarca bedende gizlenen varlıklar var.Bir insan ölünce bedenden çıkan cinler var.Beni yanlış anlamayın amacım sizi incitmek değil,genel olarak söylüyorum,musallat konularına cevap verirken daha bilinçli ve konu hakkında daha bilirkişi olarak yorum yazar isek insanlara daha faydalı olacağımızı düşünüyorum.
İnsan bedeni ruh içindir, cin için değil.. Bunlar Hristiyan inancında ve Voodo inancından İslamiyete sokulan donelerden biridir(şeytan çıkarma vs.). Bununla birlikte kişinin zihnini haliyle bu yolla bedenini enerji manipulasyonu ile yönlendirebilir. Bundan apayrı olarak da, kişiler isteyerek ve özel çalışmalarla aura paylaşımı yapabilir ki bu da fiziki beden demek değildir. Ben gayet bilinçli yazıyorum. Sonra işte altıncı hocalar türüyor.

Şizofren değilim. Daha önce başka hocalarada baktırdım. Hepsi musallat olduğunu söyledi. Ben zaten biliyorum. Vucuda girdiklerini biliyorum. Zaman zaman rahatlama oluyor. Bilmiyorum sürekli ordamı. Kimseyede bir şey inandırmak zorunda değilim. Herkes diğer alem hakkında farklı farklı konuşuyor yazıyor. Öğrendiğim kadarıyla o alem hakkında çok kesin konuşacak kadar bilgili insan vardır muhakkak ama çok fazla olduğunu sanmıyorum. Herkes yaşadıklarından öğrendiklerinden konuşuyor. Ben de yaşadıklarımdan öğrendiklerimi söylüyorum, yazıyorum. Biri diğer şu duayı okursan kesin gider. Okumaya başlıyorsun varlık cin senle dalga geçmeye başlıyor.o da seninle okuyor. Benim bu olaydan önce cinle minle işim yoktu. Davettw yapmadım hiç. Neyse sonuçta işin ehli kişilerin bakım yapmasıyla ortaya çıkacak bişey.
Ben mi yanlış yazdım yoksa siz mi yanlış okudunuz acaba? Size şizofren demedim, musallat durumu yok ya da var da demedim. Emin olduğum şeyi yazdım. Musallat demek vücudun bir yerini işgal eden varlık demek değildir bunu anlamanızı istedim.

tbh

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim bilgilendirme için. Bu durumdan kurtulmak istiyorum. Adı herneyse. Musallat yada başka bişey. Etrafımda vucudumda beni rahatsız eden konuşan korkutan tehdit eden benden olmayan bir varlık. Uzaylıda olsa ondan kurtulmak istiyorum. Ne olduğu pek umrumda değil. Şizofren değilim dedim çünkü insanlara anlattığında önce böyle bir rahatsızlık olduğunu düşünüyorlar. Ailemi inandırana kadar baya zorlandım. Ondan sonra hoca kovalamaya başladık. Onlarda hastalık falan sandılar. Şimdi biliyorlar...

Semiyail

Banlı Kullanıcı
tbh kardeşim biraz önce benim oda da bir gariplik sezdim,hafif ışık yansımaları gibi gölge gibi bir şeyler gördüm sanki ve sonra o arada hafif uyumuşum karabasan gibi güçlü bir varlık bana küfür ederek saldırdı ve bende hemen uyandım o varlığa bir iki yumruk salladım ama değdiğimi bilmiyorum lamba sönüktü ve karanlık olduğu için göremedim ve sonra kaçtı gitti.Kimdi bu varlık acaba,yoksa ben bilgi veriyorum,yol gösteriyorum diyemi saldırdı yoksa.

tbh

Kayıtlı Üye
Bilmiyorum kardeş. Başka bir durumdur belki Alakasızdır. Bilene sormak lazım.

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Ya işte biz bunları yaşaya yaşaya öğrendik tbh.Biz musallat hakkında konu açarken kulaktan dolma veya uydurma olarak açmıyoruz veya laf olsun diye anlatmıyoruz.Edindiğimiz tecrübelerle musallatın bir insanda nasıl etkiler yaptığını gerçek hayat hikayelerinden ve yaşayarak öğrendik,ilimle öğrendik.Bazı anlamayan ve bilmediği bir konuya yorum yazan insanlara ne yazık ki anlatamıyoruz.İlla başlarına gelecek o zaman anlayacaklar.Biraz önceki yaşadığım olayda benim varlıklar kabeye gitmişlerdi sabah namazına.Varlık beni boş halimle yakaladı ve saldırdı.Yani inan ki bu işler gerçekten çok zor kardeşim.Hocada olsan hacı da olsan,bir düşman pusuya yattıysa elbet bir gün seni yakalar.ALLAH hepimizi onların şerrinden korusun ve hıfz eylesin.

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Musallatlı bir adam vardı,ne yaptıysa kurtulamıyordu.Daha öncede birçok hocaya da gitmiş ama fayda görememiş.O kişiye 3 gün tevbe istiğfar yaptırdım ve sonra o kişiye haramdan ve günahdan sakınacaksın dedim sonra ibadete başladı,kendini düzeltti,sonra o günlerde bir rüya gördü kendisindeki varlıkların hepsinin yandığını görmüştü ve günden güne daha iyi olduğunu göz perdesinin kapandığını ve kendini çok iyi hissettiğini söylemişti.Onun için tevbe de çok sırlar vardır.Tevbe insanı gusl almış gibi temizler.Zaten varlıklar insanların genel itibarı ile işlemiş oldukları büyük günahlardan musallat olurlar ve tevbe etmekle ilişkisinin ne derece olduğunuda bilmek gayet basittir.Merhametlilerin en merhametlisi olan ALLAH tevbeleri kabul edendir.Şifayı da ancak o verir.Yeter ki herşey kalpten olsun.

tbh

Kayıtlı Üye
Çok ettim. Halada ediyorum. Günahımız var tabi. Günahsız kim var. Tövbe ederken dahi beni rahatsız ediyor. Bilmiyorum nasıl kurtulucam. Allahın izniyle inşallah.şu an bile beni rahatsız ediyor. Kafama baskı yapıyor. Bana dokunuyor. Ufak dokunuşlar atarak kendini belli ediyor. Kafamın içine ondan olduğunu bildiğim şekilde konuşuyor sesle değil. Zaman zaman geceleri uyurken rahatsız ediyordu. Şimdi geceleri pek uykumu bölmüyor. Her an onunla kontak halindeyim..

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Tamam işte sen tevbe ederken neden rahatsız ediyor hiç düşündünmü,Çünkü sen tevbe edersen ve kendini tamamen düzeltir ALLAH'a yönelirsen,kendisinin yanacağından korkuyor.Sen ALLAH'a dua etmeyi hiç bırakma devamlı estağfirullah ya gaffar ya setter ya tevvab ya afüvv diye tevbe et günlerce ve mutlaka yukarıdan sana bir cevap gelecektir.Ama samimi olursan tabiki ALLAH seni öyle bırakmaz.Ayrıca sakın gusulsüz olma,her zaman abdestli ol.çünkü abdestli ve secde eden zikr eden tevbe eden bedende varlık yaşayamaz. Bunları yaparsan kurtulursun kardeşim.Tecrübelerle sabittir.

zikr ya Settar olacak harfi yanlış yazdım

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Çok ettim. Halada ediyorum. Günahımız var tabi. Günahsız kim var. Tövbe ederken dahi beni rahatsız ediyor. Bilmiyorum nasıl kurtulucam. Allahın izniyle inşallah.şu an bile beni rahatsız ediyor. Kafama baskı yapıyor. Bana dokunuyor. Ufak dokunuşlar atarak kendini belli ediyor. Kafamın içine ondan olduğunu bildiğim şekilde konuşuyor sesle değil. Zaman zaman geceleri uyurken rahatsız ediyordu. Şimdi geceleri pek uykumu bölmüyor. Her an onunla kontak halindeyim..

Kıssadan hisse:Urum'a başvurun kurtulmak için.Burda on sayfa ilerlesede fikir alışverişidir ancak bizimki,destektir,belki hafiflemenizdir ama çözüm değildir.Çözüm için kendinize bir iyilik yapın Urum'a bir danışın .

nybergsund

Kayıtlı Üye
Öncelikle geçmiş olsun hemşerim bende bir ç.kaleli olarak senin düzelmen için Allaha duacıyım.Arkadaşlarında dediği gibi bu senin hoca pek senin hayrına olacak bir iş yapmıyor.Burdaki uzman arkadaşlardan yardım olırsan daha iyi olacak sanırım bir de birinci sayfayı okudum sadece buraya da msj yazıyorum herkesin imtihanı farklı seninde imtihanın bu olabilir Allah yardımcın olsun şimdiden...

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Sebebsiz hiçbirşey olmaz kardeşim,amelin ne ise onu görürsün dünyada ve ahirette.Bu arkadaş bu sıkıntıları yaşasada mutlak bir çıkış yolu vardır.ALLAH kimseyi sahipsiz bırakmaz.Kurtulması aslında kendi elinde.Bir insan yanlış bir sokağa girdiyse ve orada kendisini bekleyen sıkıntılardan kurtulması için mücadele edip o sokakdan geri dönüp çıkması gerekir ve hangi yoldan gidilecekse ve o yolun sonu nereye çıkıyorsa bunu iyi bilmelidir.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Kendiniz ile ilgili teşhisi uzman ellere bırakın ama maalesef bu dönemde sahtekar eller çok var bugün hocalara gidip başımız dönüyo desek içine cin girmiş diyorlar.
Uruma başvurun bir varlık durumu olup olmadığını anlar ve size bildirir,bunun için size profösyönel bir bakım yapılması şarttır.
Psikolojik bir sorunum yok diyede şartlamayın kendinizi dediğim gibi teşhis işini uzmanlara bırakın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...