yol gösterecek var mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

helenaa

Banlı Kullanıcı
Forumda yeniyim hatam olursa şimdiden affola :oops:

Merhabalar ,

Çocukluğumdan beri garip psişik olaylarla karşılaşıyorum. Şuan 19 yaşındayım ve sınava hazırlanıyorum. Öngörü ve durugörü gibi yeteneğim var. Ayrıca ses duyuyorum. 6. hislerim kuvvetli.. Parapsikoloji ile bu sayede tanıştım. İnsanlardan ziyade kafamın içinde yaşıyorum. Kimin ne düşündüğünü önceden hissettiğimden insanlarla iletişimi fazla kurmuyorum sonrasın da kırılıyorum çünkü. Enerji aldığım insanlarla iyi anlaşıyorum sadece. Bioenerji yöntemini öğrenmeye çalışıyorum aynı zamanda. 2 meleğim olduğunu hissediyorum ve bir de kötü olan. Ne zaman nazar vs. bir durum olsa kötü olan enseme yapışıyor ve başımı kaldıramaycak derecede ağrım oluyor. Aynı zamanda sinirlerim boşalana kadar ağlıyorum nefes alıp vermektede zorlanıyorum. Rüyalarımı çoğu kez yaşıyorum. Doğal taşlara ilgim var araştırıyorum onu da yeni yeni. Meditasyonda yapmaya başlayacağım bu gece.Yaşadığım şeyler beni ürkütmüyor artık alıştım. Şimdi geleyim asıl sorularıma..

- Meleklerimi görmek istiyorum ama dileğimi onlara bildirmedim bunu meditasyon yoluyla mı yapmalıyım veyahut nasıl ?
- Yaşadıklarımı hangi sıralamayla araştırmalıyım bir çok terim ve kavram var ben bunun seviye seviye olduğunu düşünüyorum.İlk olarak hangi seviyeden başlamalıyım ? Mutlaka içinizde bilgili birisi var benim enerjimi çekti ve buraya kayıt oldum yardımını bekliyorum.
-Tarot ile ilgilenirsem kötü olanı üzerime çeker miyim ?
- Sınava hazırlanıyorum dedim aşırı derecede dalgınım , kötü enerji ve nefsim benim tembel olabilmem için elinden geleni yapıyor adeta kendimle savaşıyorum , yapamayacağım bir şey yok biliyorum sadece saplantılıklarımı kaldırmam lazım bu konuda da bilgilerinizi döktürün lütfen..

Kendimi geliştirmek, varolanla tanışmak insanlık için elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Ve bu bilgilerimi meslek hayatıma da yansıtmak istiyorum. Bana yol gösterecek olan üstadlara şimdiden şükranlarımı sunarım.Pozitif enerji ve iyilik sizinle olsun..

Not: Yazıyı yazarken bir öngörüm doğru çıktı haberini aldım yeni.

Sevgiyle...:Angel_anim:

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Sevgili helenaa,

Yazdıklarınızın geneline ithafen, hem kafa karışıklığınızı gidermek hem de nereden başlayacağınıza dair enerjinizi dengelemek, yükseltmek, koruma oluşturmak vb. üzerine yoğunlaşmanızı önerebilirim. Bu şekilde hem kişilerle enerjinizi dengeler, hem de bahsettiğiniz nazar ve olumsuz diğer durumlarla aradaki dengeyi daha rahat kurabiliyor hale gelirsiniz. Bunun için sitemizdeki ''enerji okulu: evrensel enerjiler'' bölümünü inceleyin. Buradan genel bir bakış açısı edindikten sonra çalışma şekillerinden hangisine kendinizi daha yakın hissederseniz onu uygulayabilirsiniz.

Meleklerinizi ilk başta görme kısmı tartışmalı bir konudur. Son zamanlarda new age akımıyla ortaya çıkan melek çalışmaları vb. belki de sizi onları görebilme düşüncesine itmiş olabilir, benim şahsi fikrim zaten maddi olarak vücuda sahip olmadıklarından, manevi olarak görüp hissetme yoluna yönelmeniz ve tabii ki bunu meditasyon ile yapmanız.

Tarot bakımı esnasında, farklı enerjiler kullanmıyorsanız eğer, kötü olanı çekmeniz gibi bir durum söz konusu değildir.

Umarım aklınızda genel olarak bir fikir oluşmuştur. :)

İyi forumlar.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Yazdıklarınızın bir kısmı için şunu söyleyebilirim.İki meleğim var ve birde kötü olan demişsiniz.Kötü melek yoktur varsada o varlığa melek diyemeyiz.
-Meleklere dilek bildirmenin tek bir yolu yoktur.Yani kimi meditasyonla yapar kimi iç sesiyle bağ kurar .Kişiye bağlı bu durum,içinizden nasıl geliyorsa...ama melek görme kısmına birşey diyemem.Daha önce başka konularda da bu mevzuda fikrimi belirttim.Belki bir ışık çakması gibi bir görüntü olabilir ancak tam bir melek figürü net ve detaylı görmekse kasıt bunun olabileceğini düşünmüyorum.
-Tarota gelince yıllardır kartlarım var,tarotla ilgiliyim,en ufak bir negatif tarafını yaşamadım.Temiz bir niyetle tarota yaklaşıyorsanız ve Mefetseger'in dediği gibi farklı enerjiler yoksa işin içinde negatiflik diye birşeyde yok.Tam tersi tarot bambaşka ,öğretici,yol gösterici,rehber olan kehanet sanatıdır.Her kart ayrı bir hikâye ayrı bir mesaj verir.Derinliği uzun yolculuk gibidir.
Haberini aldığınız öngörü hayırlı bir gelişmedir umarım.:)Sevgiler ..

helenaa

Banlı Kullanıcı
sevgili mefetseger ve lviv Angeles ;

yol gösterdiğiniz ve açıklama yaptığınız için teşekkür ederim.. :Angel_anim:

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Sn helenaa,Melekler her insana görünmezler onları görebilmeniz için çok yükselmeniz gerekir.Ayrıca kötü melek olmaz.İnsanların kötülüklerini,günahlarını yazan melek vardır.Bence sizde daha çok gençsiniz,bence bu konulardan uzak durun çünkü iyi sandığınız bazı şeylerin arkasında kötü sonuçlar doğuracak işlere kalkışırsınız ve bunu anlayana kadar iş işten geçer haberiniz olmaz.Önünüzde sağlıklı günler varken kendinizi sıkıntıya sokmayın,okulunuzu bitirin.İlerde bu konularla ilgilenirsiniz.

helenaa

Banlı Kullanıcı
sevgili uzumakikamilov ;

değerli önerileri not aldım birazdan inceleyeceğimi çok teşekkür ederim..

sn semiyail ;

Melekler ben kendimi bildim bileli benimleler çok iyi hatırlıyorum çocukluğumda salonda çok güzel bir görüntüyle karşılaşmıştım sadece korkmuştum sonrasın da silüet ve ışık şeklinde görüntüler alıyorum ve bununla ilgili yaşadığım bir sürü olay var... Kötü olan varlığın melek olup olmaması kanısında da hiçbir fikrim yoktu sayeniz de öğrendim. Ben, aldığım enerjinin ne olduğunu bilmek istediğim için bu konuyla ilgili araştırmalar yapmaya başladım. Niyet iyi olduktan sonra kötü bir şey olacağını sanmıyorum. Anlayacağınız ben bu konuyu geçiştirsem bile bu olaylarla yaşıyorum.. Ve yaşadığım şeyleri de açıklayabilmek istiyorum. Görüşünüzü belirttiğiniz için teşekkürler. :Angel_anim:

DNADA

Banlı Kullanıcı
Melek olduklarından neden ve nasıl bu kadar eminsin değerli arkadaşım? Şu ana kadar ki deneyimlerimde hiç şaşmadan hep şunu gördüm; Negatif varlıkların en ustaca gerçekleştirdikleri şeylerden biri de muhakkak iyi rolüne bürünmek oluyor. Temiz ve zararsız bir görünümle çoğu zaman kişileri kandırmayı başarıyorlar ve hem bilgi ve hem de hareketleri konusunda ustalaşmış durumdalar. Ama bunu çok ufak bir gözlem ve sorgulama ile hemen fark edebiliyorsun. Sana naçizane tavsiyem çok ama çok dikkatli ol ki, gerçek mana da ne olduklarını tam olarak anlayabilesin. Bence henüz bu şeyleri adlandırmak için yetkin değilsin ve lütfen kendi sağlığın için durumu ve olayları iyice sorgula.

Bak örneğin; Belki de o iki varlık aynı taifeden iki kötü varlıklar ve iyi ve kötüyü oynayarak seni kendilerine bağlamak istiyorlar?!
Veya o tek bir varlık ve senin enerjinle besleniyor!?
Veya beyin kimyasallarınla ilgili bir sorun var ve halüsinasyon görmektesin.
Bunların hepsi olağan şeyler.
Peki neden ısrarla negatif varlıklardır diyorum? Çünkü gördüğüm kadarıyla büyük oranda negatif varlıklar kişilerle bu şekilde iletişimde bulunuyor.

Bence ilk önce ciddi bir doktor taraması yaptır ve ona göre durumunu netleştir. Baktın ki, durum tıbbi değil gerçekten yanında varlık veya varlıklar var, o zaman da onları doğru tanımaya çalış. Asıl yüzlerini görmek, asıl amaçlarını anlamak için gözlemle, sorgula, test et vs.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...