İyi şans

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bundy

Kayıtlı Üye
Bu konuda o kadar korkum var ki başlığı bile "kötü şans" yapmaya korktum. Hayatımda genel olarak bi şanssızlık her zaman olmuştur. Ama son 1-2 aydır bu o kadar belirgin hale geldi ki yaşadıklarım trajikomik bir hal aldı. Filmi çekilir yani :) üzerimde olumsuz enerji hissediyorum. Ne alsam bozuk çıktı mesela son günlerde. İşim hiçbir şekilde rast gitmiyor. Sirkeli su, adaçayı gibi şeyler uyguladım evde. Ama kendimde bi sorun olduğunu düşünüyorum. Rüyalarımda da korkutuluyorum. İnancına göre dua et diyeceksiniz ama dini inancım yok. Lütfen bana daha genel bilgiler verebilir misiniz? Ve bu durum neden oluşmuş olabilir? Sadece bende değil ailemde de var bu son zamanlarda.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Genel bir bilgi istiyorsanız ,genel olarak şunu söyleyebilirim.Büyü yapıldığı zaman işler ters gider.Neye elinizi atsanız kurur.Çırpınırsınız ama bir arpa boyu ilerleyemezsiniz gibi gibi...
Buna şanssızlık,kısmetsizlikte diyebiliriz.
Bunu yanlışta algılamayın,sizde büyü var demek istemiyorum.Takdir edersin ki burda bir paragraf yazıdan büyü ya da her ne ise anlamak mümkün değil.Benimki tahmin ve olasılık sadece.
Ailenizde de olduğunu yazmışsınız,size özel bir durum değil demek ki..Şahsınıza ait bir şanssızlık diyemeyiz.Bu tip durumların kesin yolu bakımdır her zaman,ne var ne yok,sebep ne anlamanın kesin çaresi bakım.Belkide geçici bir süre ailece yaşadığınız talihsiz,kötü bir dönemdir,hepimizinde hayatında zaman zaman olduğu gibi..

Semar

Kayıtlı Üye
Inanmadiginiz seyler tarafindan ya da inanmadiginizin yarattiklarindan nasil korkutulabilirsiniz ki ? Inanmiyorsaniz psikolojik olarak baski altinda olabilir ya da zor bir donemde olabileceginiz icin duygularinizi bastırıyor olabilirsiniz, bunun etkilerini de islerinize ve ruyalariniza yansimasini görüyor olabilirsiniz.

Ori

Kayıtlı Üye
Bu aralar herkesın ustunde bır musıbet var. Chillout'un konuya devam etmesı lazım.

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Bu aralar herkesın ustunde bır musıbet var. Chillout'un konuya devam etmesı lazım.

Bence de Chill in bi el atması gerek :) belki havanın değişimidir insanda negatif enerji yaptığı için normal olsa gerek çünkü negatif biri ne kadar pozitif şeylerle karşılaşabilir ki ?

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Arınmaya ihtiyacınız olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...