Başlık bulamadım kusura bakmayın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tessy

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Konu açıyorum, 1-2 gün oluyor ses seda yok. E aratıyorum forumda da, yazdığım şeyler yada sormak istediklerimi bulamadığım için zaten açıyorum konuyu fakat konular bir türlü açılmıyor. Özel mesaj yoluyla ulaşmaya çalıştım 2 yetkiliye, hala geri dönüş olmadı. Ben mi çok aceleciyim .... cevaplarsanız sevinirim :p :p :p :p :p

Sheriff

Kayıtlı Üye
İş
President of Big PimP AÅž
Er yada geç açılır konu ama;

1. Doğru yere konuyu açmanız gerek,
2. Konular bazen geç paylaşılabiliyor, benimde başıma geldi,
3. Bu konu açıldığına göre,diğer konularınız da bir problem olabilir.

:) İyi forumlar dostum.

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Üslubunuza,ifadenize ve konuşma tarzınıza bakarsanız nedenini anlayabilirsiniz umarım

Mithra

Kayıtlı Üye
Uyuşuk demeniz olmamış herkes gibi yöneticilerinde bir hayat koşuşturmacası var belki işteler belki çok yoğunlar foruma ayıracak belki zamanları olmayabilir.Bir yıldır bir mesaja cevap verilmesini bekliyorum belki silinmiştirde belkide gereksizde olabilir belki cevaplama ihtiyacıda hissetmeyebilir ama bekliyorum.

AJA

Elit Üye
Uyuşuk demeniz olmamış herkes gibi yöneticilerinde bir hayat koşuşturmacası var belki işteler belki çok yoğunlar foruma ayıracak belki zamanları olmayabilir.Bir yıldır bir mesaja cevap verilmesini bekliyorum belki silinmiştirde belkide gereksizde olabilir belki cevaplama ihtiyacıda hissetmeyebilir ama bekliyorum.
Bir yıldır beklediğiniz özel mesaja cevap mı konumu açtınız ?

AJA

Elit Üye
Bir yıl ? Maşallah o nasıl bir sabırdır :D

Sheriff

Kayıtlı Üye
İş
President of Big PimP AÅž
Tesla cidden nasıl 1 yıldır bekliyorsun :D Konu Tesla'ya döndü :D
Ne sabır varmış sende be :D Helal vallaha.

Mithra

Kayıtlı Üye
Demek istediğim biraz sabır(benim kadar değil :D ) anlayış, empati...

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Demek istediğim biraz sabır(benim kadar değil :D ) anlayış, empati...

Eğer gelicek cevabın doyurucu olduğuna inanıyorsanız neden olmasın.:) Evren bize her şeyi tam zamanında öğretiyor.Ne geç ne erken.Biz acele edip doldurmaya çalışıyoruz ceplerimizi sonra da ağır geliyor, 'tökezliyoruz' haliyle.

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Benm açtığım her konu onaylanır mesajlarıma en gec 2 gün içinde cevap geliyor demekki aşırı kibar ve zorlayıcı değilim yoksa bende herkes gibi bir üyeyim ;)

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Ben konuyu yine Tesla'ya çeviricem.:)Hz.Eyüp sabrı var sende resmen,takdir ettim bi yerde.
Ben bakım için bir buçuk aydır bekliyorum,beklerken kaç kez Yule'ye yazdım,Urum'a yazdım.Ha ama en azından bi cevap alarak bekliyorum şu an.Ben susup oturamam o kadar.:DBir yılda sessiz kalınmaz be Tesla ,ağlamayan çocuğa emzik verilmez.:)Neyse umarım beklediğin her ne ise artık alırsın yanıtını.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Konu açıyorum, 1-2 gün oluyor ses seda yok. E aratıyorum forumda da, yazdığım şeyler yada sormak istediklerimi bulamadığım için zaten açıyorum konuyu fakat konular bir türlü açılmıyor. Özel mesaj yoluyla ulaşmaya çalıştım 2 yetkiliye, hala geri dönüş olmadı. Ben mi çok aceleciyim .... cevaplarsanız sevinirim :p :p :p :p :p

Öncelikle bilmelisiniz ki sorduğunuz sorular daha önce sitede sorulmuş ise konunuz onaylanmayabilir. arama yaparken googleden arama yaparsanız daha net cevaplara uğlaşabilirsiz
ÖRNEK : gizlimabet Astral seyahat
gibi aratırsanız sitemizle ilgili daha net sonuçlara uğlaşabilirsiniz. Ek olarak cevap verilip kapatılmış sorular bölümünde ilgili bölümün içini dolaşırsanız mutlaka bir cevap bulabilirsiniz.

Soru sorduğunuz modlarında bir özel hayatı var işleri güçleri var bu sebeple geri dönüş yapabilmeleri zaman alabiliyor.Bazen gelen yoğun özel mesajlardan dolayı bazı üyelerimizin mesajları okundu sanılabilinir ve silinebilir buda doğaldır insanlık hali sonuçta bir makine gibi hassas değiliz dalgınlığımıza gelebiliyor bu durumda 4-5 gün mesajınıza cevap gelmediği taktirde tekrardan sorabilirsiniz sorunuzu.

Tesla yuri sende peygamber sabrı varmış nazar değmesin :)))

AJA

Elit Üye
Tesla-Yuri sabrınızda boyut atlayıp o soruyu bize sorarmısınız ? Merak ettim doğrusu soruyu :D Belkide cevabı fazlasıyla alırsınız burada .

4

43887

Konu onay aşamasından geçmiyorsa belli bir sebebi vardır.Benzer konu,siteye uygun olmayan konu,yanlış yere konu açma vs gibi.Ayrıca sitemizde genel bakım çalışması yapılmaktadır.Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için, bu süreçte açtığınız için arada kaynamış da olabilir.Biraz sabırlı olun.Tekrar deneyin.Konu açmadan önce de mabet kurallarını okuyalım.İyi forumlar.

Ori

Kayıtlı Üye
Nasıl bır konu kı bu bır yıl gecmesıne ragmen cozulememıs ve ısrarla cevap beklenmıs. Hayret :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...