Ölmüş babamla konuşmak istiyorum

AndreO

Kayıtlı Üye
Merhabalar,

Forumda uzun zamandır bulunuyorum. Bi arkadaşım sayesinde foruma kaydolmuştum. Herneyse,

Yakın bir zamanda babam öldü. Ve bir şekilde onu görüyorum bazı yerlerde. Öldüğünden beri hiç düşünmedim onu ancak bir yerlerde sürekli karşıma çıkıyor.
Rüyamda telefonda konuşuyoruz. Sokakta gezerken birisi omzunun üstünden bana baktığında ilkten babama benzetiyorum sonradan anlıyorum o olmadığını.
Ama Ben babamla konuşmak istiyorum. Bazı şeyleri öğrenmek için. Nasıl gerçekleştirebilirim bunu? Biraz bilgi verirseniz sevinirim..

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Başınız sağolsun.Forumda daha önce bunun için tekasür suresinin temiz bir niyetle işe yarayacağı söylenmişti.Biraz bakarsanız bulabilirsiniz

La-edri

Kayıtlı Üye
Allah rahmet eylesin sizinde sabrinizi artirsin, aslinda yasadiklariniz normal. Sizin babaniz ile vedalasmaniz lazim.

La-edri

Kayıtlı Üye
Babanizin fiziksel olarak bu dünyadan ve sizden ayrildigi gercegi ile yüzlesmeniz gerekiyor, mutlaka siz simdi diyeceksinizki ama ben biliyorum zaten bu böyle. Iste insan psikolojisi orada kendisine siginacak bir Alan yaratiyor ve red ediyor, buda yasadiginiz durumlari meydana getiriyor,umud...

Ve bu yasadiginiz durum bir cok kisinin basina gelir normal yani.. Muhtemelen babaniz ansizin beklenmedik bir sekilde vefat etti, neyse bu cok önemli degil.
Sizin onunla vedalasmaniz lazim, bilmiyorum nasil yapmak istersiniz ama suura komut verdiginizde suur neden nasil demez direk alir, imajinasyon yapabilirsiniz mesela babanizi hayal edin o hal icinde Veda edin, yada buna benzer bir halde ona Veda edin.Veda sonrasi bahsettiginiz durumlar kaybolacaktir.Allah yardimciniz olsun..

asterix

Kayıtlı Üye
Ölen kişiler bizimle iletişime geçmeye çalışabilirler ama kişi öldükten sonra onu en az 6 ay rahatsız etmemeye çalışmak gerektiğini okumuştum.Ruhların kaderi kitabını okuyunuz.

AndreO

Kayıtlı Üye
Babanizin fiziksel olarak bu dünyadan ve sizden ayrildigi gercegi ile yüzlesmeniz gerekiyor, mutlaka siz simdi diyeceksinizki ama ben biliyorum zaten bu böyle. Iste insan psikolojisi orada kendisine siginacak bir Alan yaratiyor ve red ediyor, buda yasadiginiz durumlari meydana getiriyor,umud...

Ve bu yasadiginiz durum bir cok kisinin basina gelir normal yani.. Muhtemelen babaniz ansizin beklenmedik bir sekilde vefat etti, neyse bu cok önemli degil.
Sizin onunla vedalasmaniz lazim, bilmiyorum nasil yapmak istersiniz ama suura komut verdiginizde suur neden nasil demez direk alir, imajinasyon yapabilirsiniz mesela babanizi hayal edin o hal icinde Veda edin, yada buna benzer bir halde ona Veda edin.Veda sonrasi bahsettiginiz durumlar kaybolacaktir.Allah yardimciniz olsun..

Teşekkür ediyorum dikkate alıp yanıt verdiğiniz için. :)

Asterix; mobil olduğum için alıntı yapmakta sorun çıkıyor anca önerdiğin kitabı okuyacağım teşekkür ediyorum :)