Biri beni eziyor ??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Rosaa

Kayıtlı Üye
Merhaba ben birsey soracağım
Geceleri rahatsız ediliyorum ama bir karabasan değil cunku bilincim gayet yerinde uyanikken oluyor
gecen gece kitap okudum uykum gldi kapattim yttim tam gozumu kapattim bir hirilti oldu baktim birsey yok sonra bisey beni ezmeye basladi resmen uzerimde birsey yuruyor gogsume kadar gldi ve bagirarak kalktim .
Bu gibi seyler surekli oluyor ya bacaklarima dokunuyor yada vucudumda bir yere
okuyup yatmama ragmen degisen birsey olmadi .
hocaya gitme imkanim yok cunku guvenilir bildigim biri yok
en on birine gittigimde ben sana bakamam diyip gondrdi
bu ne olabilir ?

Bilgisi olan ????

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Yule'ye bakım için bir başvurun. Önce bakmak lazım nedir ne değildir diye.

gizliherif

Kayıtlı Üye
Bunun bilimsel bir açıklaması vardı fakat nerden bildiğimi hatırlayamadım sırt üstü uyumayın derler ya genelde sanırım sizde sırt üstü uzanıyordunuz evrenin ağırlığı çökermiş bilmem kaç ton yüreğinize oturmuş gibi. Keşke doğru düzgün hatırayabilsem bu kadar anımsadım.

O dediğiniz karabasan olayı ve uykudayken oluyor, arkadaş uyanıkken, bilincim açıkken demiş.

Rosaa

Kayıtlı Üye
Hyr bilincim acik oldu
ve resmen biri yuruyordu
oncesindede bi hirilti oldu

mehmetben

Kayıtlı Üye
uyku felcinde bilinç açık olur zaten insan yorgunken vücud uykuya geçer ama beyin halen aktiftir benimde başıma çok sık geliyordu ama ben bu durumu aştım hamdolsun.

Anael Zan

Kayıtlı Üye
İlk cümlenin okuduğumda hissettiğim sizinle oynuyor gibi gene de bilemem daha uzman birine danışmak ta yarar var siz şimdiden psişik korunmayı ve ayetel kursi dairesine arastirin uygulayın her ikisini de..

Rosaa

Kayıtlı Üye
İlk cümlenin okuduğumda hissettiğim sizinle oynuyor gibi gene de bilemem daha uzman birine danışmak ta yarar var siz şimdiden psişik korunmayı ve ayetel kursi dairesine arastirin uygulayın her ikisini de..

Bakin ciddi ciddi uyku problemi yasamaya basladim
artik korku bir yana paranoyak oldum
Karabasan diyen arkadaslar var
evet uykuya gecis sirasinda bilinc acik oluyor fakat bnm kasterrigim bilinc meselesi vucudumu kontrol edebildigim surecte
yani kitabi yerine koydum uzandim cok gcmeden bi ses oldu birsey gremeyince yttim snrasinda bni ezmeye basladi kldiki yorgun dahi olsam uykuya gecis surecim en az 40 45 dakikadir .
evliyim ve esimin ailesiyle yasiyorum
artik esimde dahil insanlara kndimi ifade edemez oldum
deli gozuyle bakar oldular

"Sen oyle sanmissindir "
"Ruyadir o ruya ustunde durmalar " aldi yerlerini
yattigimda bir ben biliyirum yasadigim korkuyu
Uyumaya korkar oldum
Iki dakikada bir gozlerimi acip kontol etmekle geceyi sabah ediyorum .
duami ediyorum abdestli yatmayada dikkat editorum ama olmuyor sanki daha cok kizmista irdeliyor gibi
Evet resmen bnmle oynuyor

mehmetben

Kayıtlı Üye
değerli kardeşim ben karabasan demedim insanların beynindeki yaydığı dalgalar duruma göre değişiyor bağlandığınız frekans hangisidir bilemem eğer gerçekten paronayak olmadıysanız şunu bilinki bu yaşadığınız olaylara sebep olan sizin düşüncelerinizdir ister onaylayın ister inkar edin bu böyle size tavsiyem uyku düzeninize dikkat edin varlıklarla ilgili şeyler düşünmeyin ve korkmamaya sakin kalmaya çalışın korku anında yaydığınız enerji varlıkları celb eder eğer bir musallat durumu varsa o zaman konuya farklı pencereden bakmak gerekir sizin o yorgunken bile uyumak için geçirdiğiniz 45 dakika Teta ve Delta frekanslarında olduğunuz dönemdir buda gerçekçi rüya yada halisülasyonlar görmenize sebep olur zaten kendinizde uyku problemi yaşadığınızı yazmışsınız bazen gördüğümüz rüyalar yada kabuslar 1 saniye kadardır ama bizim için geçmek bilmez siz 45 dakika derken bu süreyi çok basite almayın unutmayın balonu ne kadar üflerseniz şişer ve büyür bırakın düşünmeyin aklınıza getirmeyin sönüp gitsin

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Bakin ciddi ciddi uyku problemi yasamaya basladim
artik korku bir yana paranoyak oldum
Karabasan diyen arkadaslar var
evet uykuya gecis sirasinda bilinc acik oluyor fakat bnm kasterrigim bilinc meselesi vucudumu kontrol edebildigim surecte
yani kitabi yerine koydum uzandim cok gcmeden bi ses oldu birsey gremeyince yttim snrasinda bni ezmeye basladi kldiki yorgun dahi olsam uykuya gecis surecim en az 40 45 dakikadir .
evliyim ve esimin ailesiyle yasiyorum
artik esimde dahil insanlara kndimi ifade edemez oldum
deli gozuyle bakar oldular

"Sen oyle sanmissindir "
"Ruyadir o ruya ustunde durmalar " aldi yerlerini
yattigimda bir ben biliyirum yasadigim korkuyu
Uyumaya korkar oldum
Iki dakikada bir gozlerimi acip kontol etmekle geceyi sabah ediyorum .
duami ediyorum abdestli yatmayada dikkat editorum ama olmuyor sanki daha cok kizmista irdeliyor gibi
Evet resmen bnmle oynuyor

Böyle şeyleri anlatmaya çalısmak,anlaşılmaya çalışmak ,o seyi yaşamaktan daha büyük sıkıntıdır.Bizim dışımızda baska boyuta ait varlikların olduğunu bilirken yinede anlaşılamazsınız.Siz yaşadıklarınızı gayet düzgün bir yazı diliyle açıklamışsinız.(Bazen sacma sapan inanmakta guçlük çektiğim paylaşımlar oluyor,sizinki öyle degil.)
Dualı abdestli yatıp buna rağmen rahatsız ediliyorsanız "bakım" kesin çözüm.Diğer türlü fikirlerimizle net sonuca ulaşamayız,havada kalır .Geçmiş olsun.

Rosaa

Kayıtlı Üye
Tesekkur ederim
suan bakim yaptiracak durumum yok malesef

Semar

Kayıtlı Üye
Belki varlik belki baska sey ama ben psikolojik sıkıntı ve yorgunluklarin sizde tetikleyici unsur oldugunu hissettim yazdiklarinizdan.. dusunmemeye davranislara fazla takilmamaya calisin insan ailesiyle anlasamiyorken esinin ailesi daha da zordur. Aslinda soyle bir deneme imkaniniz olsa bir kac gun baska yerde yatma gibi anne arkadas vs bakalim ordada ayni problemler olacak mi ?

fransula

Kayıtlı Üye
Ailemle kalırken dolaptan sürekli kapı çalınıyormuş gibi sesler gelirdi. Sonrasında gece boyu bir şey nefessiz bırakırdı. Evin ilk sahipleriyiz fakat bir dönem mumlar yakan kendince ayinler yaptığını söyleyen garip garip kelimeler yazan bir kız arkadaşım bizimle kaldı ( mecburiyetten hatır için ), o gittikten sonra resmen evin bereketi kaçtı. Her gece beni boğan üstüme hatta göğüs kafesime baskı uygulayan bir güçle savaştım. Kız kardeşim de aynı şekilde. Aileme gittiğim günler arada sırada hala hissederim. Benimle alakalı olduğunu düşünürdüm sonra evlendim ve artık yaşamamaya başladım. Kaldığınız evde bir şey olabilir mi acaba? Bunu öğrenmenin tek yolu da bakım. Umarım uygun bir yolunu bulup yaptırabilirsiniz. Çok geçmiş olsun.

kisses

Kayıtlı Üye
Ben birşey merak ettim, ne kadar süredir evlisiniz? Bu durum evlendikten sonra başladı\sıklaştı mı? Evde başka "doğaüstü" olaylar yaşanıyor mu? Ev halkının da bu gibi problemleri var mı?

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Sn.serap,sizin durumunuz ileri seviyeye yakın görünüyor.Bir an önce çaresine bakın.Okuyun kardeşim okumak onları yakar.

Pesimistanbul

Banlı Kullanıcı
Koruma olarak yatmadan once Ayetel kursi yi 7 kere oku sagina soluna onune arkana her yerine yedinciyi ise icinee okuu bu senii bir korumaya alirr cok etkilii kaza bela da gelmezz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...